2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SSKLA - 11 Ocak 2021, 14:52:01üşenmedim baktım 11/12 transfer sezonunda fat55/samsunluerhan/oruma 55 iş birliği ile Martins dedikodusu yapılıp 45 sayfa girdi girdirilmiş bir gecede :D umarım tekrarı olmaz.

Beyler bu arada Martins henüz emekli olmadı. Aktif olarak futbola devam ediyor. Dün olmadı bugün olur mu olur :P

https://www.transfermarkt.com.tr/obafemi-martins/profil/spieler/5794

Tiryakiler55

- Stanley Ohawuchi olabilirmi ? Instagram hesabinda Türk bayragi var, nedenini cikaramadim.
- Fred Friday ? En son Hollandada Alkmaar takiminda oynamis. Aztopal Hollanda'ya baglantili biri degilmi. Bir senedir kulüpsüz.
- Lanre Kehinde bosta.
- Emeka Eze. En son Strum Graz'dan Adanaspor'da oynamis kiralik, ama su an geri dönmüs gibi görünüyor. Neden acaba ? https://www.fotospor.com/haber-ptt-1-lig-emeka-eze-paylasilamiyor-346382 Parmak isirtiyor, paylasilamiyor derken, satin alma opsiyonu kullanilmamis anlasilan.
- Chinedu Geoffrey en son kiralik olarak Estonya liginde oynamis yarim sene. Dört macta alti golü var. Su an ukraynali kulübüne geri dönmüs gözüküyor.

Bunlardan biri degilde ben daha naaaaabim :D

Raqua55

Niasse olabilir mi? Cunku hala bosta gorunuyor.

SSKLA

Trivelaspor başkanla konuşmuş dediklerini özetliyeyim.
Mücahid Albayrak için Mesut Bakkal takımda görmek istiyorum demiş.
Darri Bir devre için 700 bin euro istemiş o yüzden olmamış.
Mevlüt için Karagümrük'ün forvet transfer etmesi bekleniyormuş. Şu an iki forvetleri olduğu için forvet transferi olmadan yollamak istemiyorlarmış.
Başkana 4 topçu önermişler, ki buna sevindim bizi söğüşleyen menajerlerden daha iyilerini önerdiklerine eminim...

https://www.youtube.com/watch?v=41DNB34eMas&ab_channel=TrivelaSpor

_SoN_

Yıl olmuş 2021, benim yaş olmuş 40, bir kere olsun şu transfer işleri zamanında yapılsın dişimi kıracam

Kayyum vardı yine geç kaldık,
Para babası başkan geldi yine geç kaldık.

Bu sezonda forvetsizmi kalacağız !!

isa55

Transferler son güne bırakılır. Sonra uyum sorunuydu, alışma sureciydi, bize 5 hafta verin derler

ali ihsan

Alıntı yapılan: altunay - 10 Ocak 2021, 23:28:39Forvet Nijeryalı shereton otelde 23 katta kaliomus ama ismini aztopal yöneticilere bile soylemiomus
Odadan çıkmamış mı halen üstad ?

evolution55

otelden aldığım bilgiye göre, böyle birisi yok. iki anlam çıkarabiliriz, ya dışarıya bilgi sızması olmasın diye otele girişte kayıt yapılmadı ve personelin hiç bir bilgisi yok ki bu düşük ihtimal ya da gerçekten kimse yok

SSKLA

Önemli bir bilgi artık transferlerimiz Samsun'da imza atmıyor özellikle yabancı transferler direkt İstanbul'da Yıldırım Tower'da imza atıyor.

Lusage

Alıntı yapılan: SSKLA - 11 Ocak 2021, 21:18:23Başkana 4 topçu önermişler, ki buna sevindim bizi söğüşleyen menajerlerden daha iyilerini önerdiklerine eminim...

Başkan akıl verme para ver dememiş. İyi gelişme var.

ask55

Alıntı yapılan: SSKLA - 11 Ocak 2021, 21:18:23Trivelaspor başkanla konuşmuş dediklerini özetliyeyim.
Mücahid Albayrak için Mesut Bakkal takımda görmek istiyorum demiş.
Darri Bir devre için 700 bin euro istemiş o yüzden olmamış.
Mevlüt için Karagümrük'ün forvet transfer etmesi bekleniyormuş. Şu an iki forvetleri olduğu için forvet transferi olmadan yollamak istemiyorlarmış.
Başkana 4 topçu önermişler, ki buna sevindim bizi söğüşleyen menajerlerden daha iyilerini önerdiklerine eminim...

https://www.youtube.com/watch?v=41DNB34eMas&ab_channel=TrivelaSpor
Peki başkanın taraftara hakaretler edip dünkü bebelere akıl danışmasına kaç puan ?

Ayberk

Alıntı yapılan: ask55 - 12 Ocak 2021, 19:59:47Peki başkanın taraftara hakaretler edip dünkü bebelere akıl danışmasına kaç puan ?

Para verdiler belki ne belli? Tma muhalifsin ask55

altunay

Alıntı yapılan: evolution55 - 12 Ocak 2021, 15:55:56otelden aldığım bilgiye göre, böyle birisi yok. iki anlam çıkarabiliriz, ya dışarıya bilgi sızması olmasın diye otele girişte kayıt yapılmadı ve personelin hiç bir bilgisi yok ki bu düşük ihtimal ya da gerçekten kimse yok
arkadaşlar yönetimden biri söyledi bu bilgiyi demekki bizide kandırdı kusura bakmayin

Sadece Samsunspor

Ads patir patir transfer yapiyor en son kaan kanak i aldilar

_samsunspor_

Bakalım haftaya pazarki Altay maçında forvet ve kanatlarda kimler olacak