2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

ugurozkan

https://www.gazeteduvar.com.tr/duvar-ozel-1-lig-raporu-super-lige-ve-avrupaya-kim-gider-video-1509789

tunç kayacı ve devrim çetin'e 1. ligdeki oyuncuları sormuşlar. tunç kayacı bizden hiç bahsetmemiş. devrim çetin ise nurullah'ın beklentinin altındaki performansı ve kubilay'ın hakettiği şansı bulamadığına değinmiş. ligin üstündeki oyunculardan bahsedilen söyleşide bu iki oyuncu dışında oyuncumuz sayılmamış.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 10 Ocak 2021, 14:45:23mevlüt erdinç bugünkü maçta ilk 11'de

Dün de Orgill ilk 11'deydi. Vermeyecekler belki de. :(

altunay

Forvet Nijeryalı shereton otelde 23 katta kaliomus ama ismini aztopal yöneticilere bile soylemiomus

evolution55

öğrenmeye çalışalım bakalım :)

SSKLA

Alıntı yapılan: altunay - 10 Ocak 2021, 23:28:39Forvet Nijeryalı shereton otelde 23 katta kaliomus ama ismini aztopal yöneticilere bile soylemiomus
Kehinde mi acaba eğer o ise Mevlüt'ü de alırsak harika olur.

Sadece Samsunspor

Adanademir takviyelere devam ediyor. Balikesirden Ezeh i almislar.
Bizim baskan ilk geldiginde boyle degildi simdi bi futbolcu az fiyat arttirinca hemen birakiyor sinirleniyor. Boyle seyler olabilir onemli olan ikna yontemi. Su soyle yapti biraktik bu boyle dedi biraktik. Tamam cebini dusun tabiki ama sonra geriye kalanlarla biz kanser oluyoruz :)

Shane_Falco

Bence ADS Ezeh ile iyi bir transfer yapmadı. Aksine kötü bir transfer. Ezeh'in tek mahareti önüne atılan toplara koşmak. Balıkesirspor'da ayağına gelen topları sürekli eziyordu. Pas yeteneği de sınırlı. Kapalı defanslara karşı bir varlık göstereceğini sanmıyorum.

SSKLA

Alıntı yapılan: SSKLA - 11 Ocak 2021, 09:32:09Kehinde mi acaba eğer o ise Mevlüt'ü de alırsak harika olur.
Instadan baktım kehinde türkiyede değil başka da buraları bilen takımsız bir nijeryalı bulamadım :D

KareAs55

Nijeryalı denince akla hemen onun adı gelir.. Martins tesislerden sheraton'a geçebilmiş sonunda :)

Ayberk

Alıntı yapılan: KareAs55 - 11 Ocak 2021, 10:55:02Nijeryalı denince akla hemen onun adı gelir.. Martins tesislerden sheraton'a geçebilmiş sonunda :)
Takla ata ata mı?

SSKLA

Sporx'e göre Atakan Üner'i kiralıyormuşuz. Hiç izlemedim Altınordu'da, hayırlısı olsun.

https://www.sporx.com/samsunspor-besiktastan-yetenek-kiraliyor-SXHBQ907254SXQ

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SSKLA - 11 Ocak 2021, 12:44:08Sporx'e göre Atakan Üner'i kiralıyormuşuz. Hiç izlemedim Altınordu'da, hayırlısı olsun.

https://www.sporx.com/samsunspor-besiktastan-yetenek-kiraliyor-SXHBQ907254SXQ

Bomboş bir hamle olur...

ali ihsan

Koca bir devre santrafor diye kıvrandığımız yerde,bugün idmana santraforsuz çıkacaksak yazık gerçekten.Şimdiye santrafor transferi bitmeliydi.

Mert

Alıntı yapılan: altunay - 10 Ocak 2021, 23:28:39Forvet Nijeryalı shereton otelde 23 katta kaliomus ama ismini aztopal yöneticilere bile soylemiomus

Yok mu sheratonda tanıdığı olan :)

SSKLA

Alıntı yapılan: Mert - 11 Ocak 2021, 14:26:18Yok mu sheratonda tanıdığı olan :)
üşenmedim baktım 11/12 transfer sezonunda fat55/samsunluerhan/oruma 55 iş birliği ile Martins dedikodusu yapılıp 45 sayfa girdi girdirilmiş bir gecede :D umarım tekrarı olmaz.