2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Sezon basi hasan kilicla temasa gecmistik ancak adanademir e soz verdim demisti. Keske daha erken bi gorusme yapsaydik. Cok cok iyi oynuyor ya. Suan adanademir macina bakiyorum ilk yari 1 gol 1 asist. Dinamo gibi.

twitter

melih i çok beğeniyorum boludaki isterdim takımda

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Ocak 2021, 19:48:56Sezon basi hasan kilicla temasa gecmistik ancak adanademir e soz verdim demisti. Keske daha erken bi gorusme yapsaydik. Cok cok iyi oynuyor ya. Suan adanademir macina bakiyorum ilk yari 1 gol 1 asist. Dinamo gibi.

Sezon başı değildi geçen sezon devre arasında gerçekleşti bu durum. Hasan elden kaçınca da Muhsin'i almıştık. Şimdi aradaki farkı gördükçe insan daha da üzülüyor :/

Sadece Samsunspor

Gokhan Karadeniz ve sol bek Mucahit Albayrak ile anlasmisiz
Kaynak:Salim Manav

KareAs55

05 Ocak 2021, 15:36:03 #469 Son düzenlenme: 05 Ocak 2021, 15:40:43 KareAs55
Djedje
Mücahit
Gökhan Karadeniz geldiyse bir yerli sağ kanat(tercihen melih), kaliteli yabancı sol kanat ve yabancı golcü ile birlikte transferi kapatsak yeter gibi duruyor bu transferler sonrası kulübemiz de zenginleşir. Josue,obertan isimleri geçmişti ama kontenjan anlamında gereksiz bir hamle olur savicevicin yerine düşünülmüyorsa,
Savicevic-djedje-gökhan karadeniz ortasahasının alternatifi kubilay-gökhan alsan-ferhat-oğuz bu lig için yeterli kulübeye baktığımızda gözümüzü arkada bırakacak isimler değiller

kanatlarda da burak çalık,guido,nadir ve gyasi de sonradan oyuna girip etki edecek isimler

forvet mevkisinde tomane'ye güvenmek biraz riskli bunun içinde alacağımız forvete alternatif olarak yüksel yıldırımın bağlantılarıyla majör liglerden maliyeti düşük bir kiralık hamlesi bence işi sağlamlaştırır

twitter

Alıntı yapılan: twitter - 04 Ocak 2021, 20:26:50melih i çok beğeniyorum boludaki isterdim takımda
beykan şimşek de yazacaktım göztepe almış zaten

o da iyiydi

maço

İmzayı atsınlar değerlendiririz.
Konuşulan isimler devre arası için iyi, aisati yi almış ads denizliden o da güzel hamle onlar adına.

55.hakan

Adana Demir hep sağlam hamleler yapıyor 1-2'den kopmazlar bence. Dİğer taraftan biz halen ders almamış görünüyoruz. Çöp transferleri ısrarla neden yapıyoruz anlamıyorum. Gökhan Karadeniz mi bir üst kademeye taşıyacak bizi.

mehmet yılmaz

Ercan, Enes ve Ceyhun Kiralık Gidecekler

Samsunspor'da kadro şekillenmeye devam ederken bazı oyuncuların kiralanacağı öğrenildi.

Ligin ilk yarısını zirve yarışının içinde tamamlayan Samsunspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Gelen bilgilere göre, bazı oyuncuların kiralık olarak gönderileceği öğrenildi. Samsunspor altyapısından yetişen Kaptan Ercan Yazıcı ile Enes İslam İlkin ve genç futbolcu Ceyhun Çepnioğlu'nun kiralık olarak gönderileceği öğrenilirken Ceyhun'un 3. Lig'de iddialı bir durumda olan Çarşambaspor'a verileceği Enes ve Ercan ikilisinde ise henüz takım adının belli olmadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

mehmet yılmaz

Mücahit ve Gökhan Samsunspor'da

Samsunspor'un Gökhan Karadeniz ve Mücahit Albayrak'la kesin olarak anlaştığı öğrenildi.

Ara transfer çalışmalarını sürdüren Samsunspor'da somut adımlar atılmaya başlandı. Kırmızı-beyazlılar Gökhan Karadeniz ve Mücahit Albayrak ile kesin olarak anlaşmaya vardılar. Bu sezon Hatayspor forması giyen Gökhan Karadeniz ligin tecrübeli oyuncularından birisi.  Çok sayıda şampiyonluk yaşayan Gökhan, orta sahada hücuma dönük oynuyor. Bonservisi Gaziantep FK'da bulunan ancak Erzurumspor forması giyen sol bek, Mücahit de yine ligin tecrübeli oyuncuları arasında yer alıyor. Uzun yıllar Ümraniyespor forması giyen Mücahit, Gaziantep FK ile şampiyonluk yaşamıştı. Samsunspor'un her iki oyuncuyla da imzaları attığı ve kısa bir süre içinde bunu duyuracağı öğrenildi.

Elyesa

Gokhan karadeniz dogruysa super olur sol ayakli cok iyi futbolcu basarili olacakdir kesin sevindim buna

merdocan

Keske bandirmada oynayan dogancan davas ile ilgili girisim olsa.

Raqua55

Erzurumspor'da oynayan Obertanin ismi geciyor.Bence Kanat icin iyi bir tranfer olur

Shane_Falco

Profili aşağıda bulunan arkadaşın adı da dedikodularda geçiyor.

https://www.transfermarkt.com.tr/ragim-sadykhov/profil/spieler/255971

alperen_55

Bizimkiler yine ince eleyip sık dokuyorlar galiba.Bu sessizlik çok ta hoşuma gitmiyor da hayırlısı.