"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Ekim 2008, 13:17:28
Yaaa Revenge iyi hoşta yeter daaa Nilay Yiğit muhabbeti :) burası SBK forumu bizim takımın kızları hakkında bilgiye ihtiyacımız var senden onları istiyoruz  ;)

yani revenge yeter artık ;)

Revenge

Alıntı yapılan: celebi - 04 Ekim 2008, 14:01:18
yani revenge yeter artık ;)

Arkadaşlar 109 adet mesaj göndermişim bu foruma. Gidin geriye doğru Oyuncularımız hakkında Larkins'in adının okunuşundan tut,Larkins ile Bales'in amerikada karşılıklı oynadıkları maç fotoğrafına kadar,Bales'in okuduğu okuldan,annesinin hekim oluşuna kadar,Yine Pelin'in ilginç hayvan sevgisinden,Nihan'ın basketbola nasıl başladığına kadar,Bak Nesibe Burcu'yu hiç demiyorum onun hakkında zaten vermediğim detay kalmadı. İlkay ile ilgili dünya kadar yazı.Şimdi Tüm bunlara rağmen aşka gelip yazdığımız iki Nilay yazısını çok görüyorsanız bu garibe en hafif tabirle ayıp ediyorsunuz ;).Oyuncularla ilgili bu kadar hem özel hemde teknik yazıdan sonra hala bize oyuncular hakkında bilgi ver demek...PES YANİ PES....ne denir ki buna.
    E halada oyuncularımız hakkında bize bilgi ver diyorsanız,valla kusura bakmayın,ben de bu yazdıklarım dışında çok fazla bir şey bilmiyorum. Mesala bales kaç numara ayakkabı giyer.yada Pelin'in en sevdiği yemek nedir,yada N. Burcu spor ayakkabasında hangi markayı tercih eder.....bunları bilmiyorum. ;)
    İki Nilay yazısı içimizdeki Nilay sevgisini anlatmaya yetrmi daaa. Daha bu forum ve ben yer yer çok nilay yazısı kaldırır.

berusa55

Alıntı

2.02'lik dev idmanda

Samsun Basketbol Takımı'nın (SBK) Atalanta Dream'dan transfer ettiği 2.02'lik pivot oyuncusu Alison Bales, dün ilk antrenmanına çıktı. Müthiş fiziği ile dikkat çeken 23 yaşındaki Alison'ın takıma büyük katkı sağlaması bekleniyor.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17627

Yalnızca BİZ

Bakalım göreceğiz salonumuzda, şehrimizde 2'lik devi... Halkımızın yüksekleri görme zamanının geldiğini düşünüyorum...

Revenge

04 Ekim 2008, 23:36:26 #364 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 01:32:02 Revenge
  Berusa55 alıntılamış,alison BALES ile ilgili haberi. Haber gazetesinin heberi. Ama hiç mi hiç ilgileri yok basketbolla. Atalanta Dream demişler. Oysa Doğrusu Atlanta Dream olacak. Bilmiyorlar,öğrenmekde istemiyorlar. Şimdi birisi çıkıpda bize o muhabbeti bırak Bales ile ilgili bilgi ver demez inşallah. Şöyle bakıyorum da yazılmadık ne kaldı acaba bu kız hakkında.

Ne vahşi görüntüsü var ya kızın. Kim durabilir ki bunun karşısında. Cantuğ hocam hadi sıkıyorsa bağır da bu kıza :D
   Oysa benim buraya attığım fotoğraflarda ne kadar da hoş duruyordu. La biz yoksa bunun çocukluk fotoğraflarını mı attık buraya.

Bir de ricam olacak SBK yöneticilerinden. Hani bizim yerli oyunculara karadeniz folklor kıyafetleri giydirip de bir fotoğraf çektirdiniz ya. Şimdi yakışmaz mı bu kıyafetler alisonuma BALESİME. Hem böyle bir şey onunda çok hoşuna gider. Bu yabancı milleti bayılır böyle etnik şeylere. Hem ben eminim,o kıyafet içerisinde Bizim İlkay MAŞA'nın yaşadığı şaşkınlığıda yaşamaz. Ama bi sorun var değil mi?. Öyle ya nerden bulacaksanız ona olabilecek folklorik kıyafetleri. Ama onada bir çözüm buldum ben. Daha önce bizim 5 oyuncunun giydiği kıyafetleri bir araya getirin ekleyin,birleştirin yapın işte bir şeyler. Güzel olur güzel.Yalnız bunun tek bir sakıncası olabilir. Bales'in doktor olan annesi eğer kızının bu şekilde çekilmiş fotoğraflarını görürse: Eyvaaaaah Türkler kızımı tesettüre soktu deyip kıyameti koparabilir. Ama olsun biz onuda halederiiiiiz.   

Yalnızca BİZ

benim boy 195. BALES 2.02. benim gözdem Bales bu yıl...

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 04 Ekim 2008, 23:44:47
benim boy 195. BALES 2.02. benim gözdem Bales bu yıl...

O 102 KG,YA SEN? Bunuda bilelim de bir geyik çeviririz.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: Revenge - 04 Ekim 2008, 23:56:21
   O 102 KG,YA SEN? Bunuda bilelim de bir geyik çeviririz.

benim kilom 85... o aşmış bir insan Revenge...

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 04 Ekim 2008, 23:57:59
benim kilom 85... o aşmış bir insan Revenge...

Sen şimdi senden 7 cm uzunve 17 kg fazla bir kıza göz koydun haaa. İyi adamdın sen ya,niye yazık ettin kendine böyle.

Yalnızca BİZ

Yok canım ne gözkoyması... Pota altındaki dominatlığına bakalım... O bana ekstra large.. xxl... Ezilmekten korkarım sende korkmaz mısın Revenge?

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Ekim 2008, 00:04:55
Yok canım ne gözkoyması... Pota altındaki dominatlığına bakalım... O bana ekstra large.. xxl... Ezilmekten korkarım sende korkmaz mısın Revenge?

KORKTUN SEEEEN. Ben korkmam ne korkacam. Ama benim gözdem Nilay. Başkasını tanımam.

Yalnızca BİZ

05 Ekim 2008, 00:15:29 #371 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 00:19:41 Yalnýzca BÝZ
korkmak deil de devasa bişeyin üstüne doğru gelmesi garip kaçıyor da o yüzden Revenge? SHAke O'nealin sana doğru uçtuğunu düşün bi de Bales'in sana doğru uçtuğunu düşün? Soğuk kanlı ve hızlı olmak gerek kurtulmak için deil mi Revenge?

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Ekim 2008, 00:15:29
korkmak deil de devasa bişeyin üstüne doğru gelmesi garip kaçıyor da o yüzden Revenge? SHAke O'nealin sana doğru uçtuğunu düşün bi de Bales'in sana doğru uçtuğunu düşün? Soğuk kanlı ve hızlı olmak gerek kurturmak için deil mi Revenge?

O'Neal'dan kurtulmak için evet doğru. Ama Balesten kurtulmak isteyen kim :D

Yalnızca BİZ

Artık bizimle Özdeşleşeceğini düşünüyorum Bales'in...

Revenge

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 05 Ekim 2008, 00:24:43
Artık bizimle Özdeşleşeceğini düşünüyorum Bales'in...

Valla benle değil kardeş olsa olsa senle özdeşleşmiştir. Boyunu ve kilosuna yazarak talibim diyen sensin. :D