"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

berusa55

Güzel transfer haberleri bunlar.

Anlaşılan SBK, "Bu lig'de beni sakın yabana atmayın" dercesine geliyor arkadaşlar.

Revenge

09 Ağustos 2008, 16:03:07 #106 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2008, 16:14:23 berusa55
ALİSON BALES .SBK'nın yeni transferi .Tam bir dev değil mi?

Kız yada kadın herneyse 2,01 boyunda birde topuklu ayakkabı giymiş. İlkay Maşa sen bile omuzlarına gelirsin bu kızın.
  Heeeyttt be. Kim yan gözle bakabilir bu kıza godumu oturtur valla. Sbk lı oyuncular kendinize dikkat edin valla yer bu kız adamı.

veis

Revenge

Ne oldu veis niye şaşırdın sbk nın yeni transferi.

Revenge

aha bir resim daha. KOÇ MÜBAREK KOÇ.

veis

yok allah vallaha boy vermiş diyorum başka bişey demiyorum inşallah süper dir.gerçi ona ne hacet ama gülmekden kırldım :P

Revenge

SBK seyircisi daha bizim yerli transferleri tanımadan(Nesiiibe hariç) elin amerikalısının boy boy fotoğraflarını yayınlayarak belki ayıp ediyoruz ama. Ne yapalım bu sefer de böyle olsun.
     Ama bu resim hoş bence.(Çünkü ayakda değil :D)

Yalnızca BİZ

Tam fikstürü'yü bilen arkadaşımız varsa ekleyebilir mi buraya?

Revenge

1. Hafta                                                        4. Hafta
Samsun Basketbol-Galatasaray                          Ceyhan Bld. - Samsun Basketbol
2. Hafta                                                        5. Hafta
Beşiktaş CT - Samsun Basketbol                        Samsun Basketbol - Tarsus Belediye
3. Hafta                                                        6. Hafta
Samsun Basketbol (Bay)                                   Fenerbahçe - Samsun Basketbol
                                                                  7. Hafta 
                                                                   Samsun Basketbol - Çankaya Üni.
                                                                   8. Hafta 
                                                                   B. Burhaniye Bld. - Samsun Basketbol
                                                                   9. Hafta
                                                                   Samsun Basketbol - Botaş
                                                                   10. Hafta
                                                                   Mersin Bşb. - Samsun Basketbol
                                                                   11. Hafta
                                                                   Samsun Basketbol - Panküp

Revenge

09 Ağustos 2008, 20:34:56 #114 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2008, 20:39:20 Revenge
Alıntı yapılan: kaan - 09 Ağustos 2008, 18:52:59
kardeş sbknın  basketçilerini biraz tanıtırmısın bize

Gamze TÜROĞLU

Nihan ANAZ

Pelin İNCEL

NESİİİBE

VEEE İLKAY MAŞA

Bak bu ufak tefek ama maheretli kızı unuttuk:julie MCBRİDE

Yalnızca BİZ

Revenge

09 Ağustos 2008, 23:28:57 #116 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2008, 23:39:54 Revenge
  SBK'nın yerli Transferlerinden biride geçen yıl Tarsus formasını giyen İlkay MAŞA.
Geçdiğimiz sezon, SBK'yı oynadığı dört maçta da evire çevire ,eze eze yenen bir takımın en dominant oyuncusu olarak,hemde kariyerinde tamda sıçrama yapıp ligin kemikleşmiş ekiplerinden birine gidebilecek iken SBK'ya geliyorsa,burada SBK yönetimini yürekten kutlamak gerek. Takıma girer giremez oynar oynamaz bilemem ama, bana göre SBK'NIN YAPTIĞI EN İYİ YERLİ TRANSFER.
   Eğer yabancı oyuncular sebebiyle çok az süre alıp bençe mahkum olmaz iseler,gecen yıl ki X'ciler, Y'ciler ayrışmasını muhtemelen bu sene ilkaycılar Nesiiibeciler diye yaşayacağız. Tabi bunu takımı bölmek,takımda ikilik çıkarmak anlamında söylemiyorum. Bir taraftar, mensubu olduğu bir takımı bütünüyle herşeyiyle sever. Ama bazı oyuncular daha çok sever. İşte bu yüzdendir ki o oyuncuların tribünde özel seyircisi olur. Benim de demek istediğim işte tam olarak bu.Bakalım... Çukurova'nın Beyaz Gelinciğimi, Torosların Afrosumu.
   Madem ki ben ileride böyle bir ayrışma olacağını öngörüyorum, o zaman şimdiden safımı belli edeyim. Siz onu ya bilir yada bilmezsiniz. Başından beri bu takımda oynuyor o. Ben ''Küçük kardeş'' Hanife ÇAKIR'cıyım.

Revenge

Alıntı yapılan: kolloid - 09 Ağustos 2008, 23:19:30
selvin duruyor mu bu sene?

Sen hatırladığım kadarıyla Selvin hayranıydın değil mi. Bak eğer geçen yıl Selvin'i sevdiysen bu sene Nesiiibe'yi de çok seversin.

Revenge

10 Ağustos 2008, 00:26:22 #118 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2008, 00:30:29 Revenge
Alıntı yapılan: kaan - 09 Ağustos 2008, 18:52:59
kardeş sbknın  basketçilerini biraz tanıtırmısın bize
Alıntı yapılan: kolloid - 09 Ağustos 2008, 23:19:30
selvin duruyor mu bu sene?

Alıntı yapılan: kolloid - 09 Ağustos 2008, 19:30:09
Tam fikstürü'yü bilen arkadaşımız varsa ekleyebilir mi buraya?

Bir soruda benden. Bir gazetede takımın maçlarıyla ilgili kombine bilet satışlarına başlandığını duymuştum. Nedir bu?Nerede satılır ?Kaç paradır?
      Bak hocam(Ersin YILMAZ) taraftar soruyor. Çünkü merak ediyor takımı.Bilgilendirmeyecekmisiniz. Geçen sezon takımın idari menejeri ibo-can ara ara da olsa yapıyordu bunu. Sporun içinde bir insansınız.Bundan dolayı bu kadar geniş bir taraftar grubuna hitap eden bu siteden haberdar olmamanıza imkan yok. Aydınlatın hocam bizi.Yoksa bu iş yalan yanlış bilip bilmeden yazan benim gibi adamlara kalacak.

Yalnızca BİZ

Evet geçen sene selvinciydim. Ben de haberlerden takip ediyorum o kadar. SBK yönetiminde bilgilerini buraya aktarması gerektiğini düşünüyorum ya da bir arkadaş aracı olacak burayı donatması gerek...