"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Bak arkadaşım...
Bu başlık SamsunBK'nın kendi istesinde olsa, gayet hoş olur. Benim senin ya da diğer basketsever üyelerin yazdıklarıyla bir derdim yok, güzel şeyler de yazlıyor yer yer.
Ancak şunun altını çizmek isterim, ben Samsunspor taraftar sitesinde Samsun BK başlığını gereksiz buluyorum. ( Samsunspor'un kendi şubesi olsa eyvallah...)
Bu başlık altında Samsunspor izi göremiyorum. Bu başlık sanki dünya içinde ayrı bir dünya olmuş.

Benim için Samsunspor'un yenildiği akşam "gitti 20 YTL'm iddada" diyen kişi de sanki mağlup olmamışız gibi başka şeyler yazanlar da doğru yapmıyor.

Toparlarsak, bunlar benim şahsi fikirlerimdir. Kimseyi hedef almadan, kimseyle muhatap olmadan bu başlıkla ilgili genel kanaatimi yazdım. Biliyorum ki, pek çok arkadaş da benzer şeyleri düşünüyor.

Revenge

05 Ekim 2008, 23:23:44 #406 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 23:30:33 Revenge
AlıntıToparlarsak, bunlar benim şahsi fikirlerimdir. Kimseyi hedef almadan, kimseyle muhatap olmadan bu başlıkla ilgili genel kanaatimi yazdım. Biliyorum ki, pek çok arkadaş da benzer şeyleri düşünüyor.

arkadaşım. düşüncelerine katılmıyorum.  bu salon geçen yılki Tarsus maçında merdivenlerine kadar tıklım tıklım dolu iken oralara dolduranların en az yarısından çoğu bu forumun üyesi  arkadaşlardı. Yani senin gibi düşünmeyende çok. Neyse daha fazla uzatmanın anlamıda yok. Yöneticiler öyle uygun görmüşler açmışlar. Devam ettirmek yada kaldırmak onların takdiri artık.....

celebi

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 22:37:32
   Ne bu sitede yazan tek bir arkadaşımın samsunspor sevgisinden şüphe duyarım,ne de hiç kimsenin benim samsunspor'luluğumdan şüphe duymasına müsade ederim.(Dikkat buyur SBK DEMİYORUM,SAMSUNSPOR DİYORUM)
   Kimse bizim Samsunspor sevgimizi forumun, basketbol dışındaki bir alanına yazı yazıp yazmadığımıza bakarak da ölçmeye kalkmasın. Çelebi kardeşim benim sana yada bir başkasına ne kadar iyi bir Samsunspor taraftarı olduğumu ispatlamak gibi bir mecburiyetim yok ama sana şu kadarını söyleyim ki Samsunspor konusunda kendini nasıl biliyorsan bizleride öyle bil.
   Peki öyleyse niye diğer alanlara yazmıyoruz.? O kadar çok yazan arkadaş var ki bi fazla bi eksik ne fark edecek. Ama basketbol forum öyle mi kaç kişi yazıyoruz ki. Sen benden çok daha iyi bilirsin ama ben sana bir kez daha hatırlatayım. O senin niye var dediğin forum bölümü buraya rahmetli Teoman TAŞ'ın arzusuyla konulmuştu.
   Kendimizi tatmin etmek. Ne alakası var. Konuştuğumuz yada yazdığımız şey,Yine Samsun'la alakalı Yine Samsun'a ait bir değer. Kısacası sevgili kardeşim öyle senin dediğin gibi kimsenin kendini burada yazarak tatmin etmeye çalıştığı yok. Sbk yazmamız. NE SAMSUN'LULUĞUMUZA,NE SAMSUNSPOR'LULUĞUMUZA HALEL GETİRMEZ. Biz bunu böyle biliyoruz,sende böyle bil. 

bak kardeşim ben sadece bana öyle geldiği için yazdım sen diğer konulara yerlere yazı yazmazsan iyi yada kötü uzun yada kısa farketmez ben şunu derim kendini sanki başka basket forumu bulamadı burada tatmin ediyor. bunun aklıma gelmesi kadar doğla olan bir şey olmaz . ben ne kadar SAMSUNSPORLUYSAM tamam kabul edelim sende SAMSUNSPORLUSUN. ancak benim için basketin bu sitede hiç önemi yoksa sanırım senin için futbol takımınında hiç önemi yok. adı sırf samsunbasket olduğundan tarsus maçı dolmuştur bunuda bu şekilde düşünmek lazım derim. zaten ben çok fazla ilgilenmediğimden basketten dikat ettiysen yazı yazmama hatta çevremdeki arkadaşlara hatta teomana da demişimdir bunu basket forumu neden var ve neden sadece bir kaç arkadaş oraya yazı yazar ve diğer bölümlere yazı yazmaz. merak etme ben site yönetiminin bu forum hakkında daha doğrusu basket konusu hakkında neler düşündükleri az çok tahmin edebiliyorum yada biliyorum diyelim.velevki simi sırf samsunbasket diye bayramda giydim SAMSUNSPOR formamı çankaya üniversitesi maçına geldim. yani şunuda söylemek gerekirse buradaki forumda yazan arkadaşlar SAMSUNSPOR futbol takımı sevdasıyla yanıp tutuşan yatıp kalkan insanlar ve bizim gibi yaşı itibariyle efsanevi yılları da yaşayan kişiler için çokta anlam ifade etmediği için tepki alıyorsunuzdur 2 arkadaş olarak. ama ben hep teomana da demişimdir şimdide diyorum siz bence samsun basketle ilgili bir forum sitesi ayarlayın derim. işi polemiğe sürüklemek değil ama bu durum bundan ibaret revenge kardeş

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Ekim 2008, 12:44:58
forumda kesinlikle SBK olmalı çünkü içinde SAMSUN var.. Bafra bölümüne bakarsanız da SAMSUNSPOR ile ilgili yazılar yazılmamış veya herhangi bir Samsun haberine bakarsak oranın da Samsunspor ile alakası yok ..

Samsun oldu mu akan sular durmalı arkadaşlar , bunun futbolu,basketi,Bafrası bilmem nesi olmamalı ...

Çok haklısın  ama  sadece SBK oldu mu kabul edemiyoruz  biz.

harbisamsunsporlu5517

06 Ekim 2008, 15:30:10 #409 Son düzenlenme: 06 Ekim 2008, 15:40:46 harbisamsunsporlu5517
samsun basket kulubu acıkcası yakışmıyor inşallah ilerde adı samsunspor olarak degışır böylece maclara daha fazla ilgi gösterılır ve bızde severek yorumlarımızı basketbol takımızada yaparız ama sadece sbk oldugundan sahsen yazasım gelmiyor bu bölüme

celebi

Revenge

06 Ekim 2008, 17:22:36 #411 Son düzenlenme: 06 Ekim 2008, 17:25:37 Revenge
 Bak Çelebi arkadaşım. Biz ne dersek diyelim,ne yazarsak yazalım,sen bir kere inanmışsın bir şeye .Değiştirmenin de imkanı yok. Ama bizde kendimizi biliyoruz. Neyse herkes istediğine inansın.Bu forum olduğu sürece biz tabiki yazmaya devam edeceğiz. Kim nasıl düşünmek istiyorsa öyle düşünsün.  Bu polemiği daha fazla uzatmanın anlamıda yok. O yüzden burada keselim. Birde bundan sonraki tepkilerinize bu forumda yazanlar olarak bize değil,bu forumu açan arkadaşlara iletirseniz daha iyi olur kanaatindeyim.

berusa55

Tartışmanızı seviyeli şekilde sürdürdüğünüz için hepinize teşekkürler. Artık konu devam edecek ise karşılıklı konuşmalarınızı birbirinizin msnini alarak veya da sitemizin özel mesajlaşma sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Şimdi siz sevgili üyelerimizden ricamız, Samsun BK konumuza geri dönelim.

berusa55

AlıntıBOTAŞ CUP ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi Takımlarından Botaş Spor Tarafından Düzenlenen 'Botaş Cup-5' Turnuvası Çarşamba Günü Başlıyor. Turnuvaya Botaş Spor'un Yanı Sıra, Ceyhan Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Basket Takımları Katılacak

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi takımlarından BOTAŞ Spor tarafından düzenlenen ''Botaş Cup-5'' turnuvası Çarşamba günü başlıyor. Turnuvaya BOTAŞ Spor'un yanı sıra, Ceyhan Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Basket takımları katılacak
Turnuvayla ilgili Seyhan Otel'de basın toplantısı düzenleyen BOTAŞ Spor Genel Menajeri Abdullah Kutlu, Botaş Cup-5' için bütün hazırlıkların tamamlandığını ifade etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin organizesiyle gerçekleştirilecek turnuvanın bütün maçlarının Adnan Menderes Spor Salonunda yapılacağını duyurdu. Adanalı basketbol severleri maçlara davet eden Kutlu, katılacak takımlara başarılar diledi.

Basın toplantısına TSYD Adana Şube Başkanı Nihat Geven ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi de katıldı

8 Ekim Çarşamba günü saat 16.00'da gösteri maçıyla başlayacak ve 3 gün sürecek Botaş Cup-5'in programı şöyle

17.00: BOTAŞ - Ceyhan Belediyesi

19.00: Mersin Büyükşehir Belediyesi - Samsun Basket

9 Ekim Perşembe

17.00: Ceyhan Belediyesi - Samsun Basket

19.00: BOTAŞ - Mersin Büyükşehir Belediyesi

10 Ekim Cuma

17.00: Ceyhan Belediyesi - Samsun Basket

19.00: BOTAŞ - Mersin Büyükşehir Belediyesi

Kaynak: http://www.haberler.com/botas-cup-carsamba-gunu-basliyor-haberi/

edmontdante

Bu arada SELVİN ,bu sezon Burhaniye Belediye'ye transfer olmuş yani bu sene 1.Ligde.SELVİN'cilere duyurulur.YALNIZCA BİZ özellikle sana

Bales55

daima futbol değil daima SAMSUNSPOR

jean

sbk de samsunun parcasi degisen birsey yok yani

Revenge

KİMSE KIZMASIN KENDİMİ YAZDIM
  Evet .Bu yazıda Kimse kızmasın kendimi yazdım(Samsuni sen anladın Başlık Hasal Cemal'den aşırma). Bu yazıyı sbk ile ilgili bir şey bulurum umuduyla okuyanlar lütfen okumasın.Çünkü Bu yazıda Revenge tamamen forumdaki yazı geçmişini anlatmaktadır.
   Doğru-düzgün cümle kurma kaygısı taşımadan belki kırık dökük bir Türkçe ile ama samimi ve dürüst bir yazı.
   Bazı arkadaşlar biz burada yazmaya başladıktan sonra kendi egomuzu tatmin etmekle suçladı bizi.Ama buna hiç ama hiç ihtiyacımız yoktu. Meslekten ihraç edilipte Sanayinin yollarında bir ömür sürecek cefalı yolculuğumuza çıkmadan önce sayfalar dolusu rapor yazan bir adam için bu tür yazılar amiyane tabirle fındık fıstıkdı.
  Bir grup arkadaş Samsunsporluluğumuzu sorguladı.Diğer bir grup arkadaş basketbolla ilgili hiç bir şey yazmayıp işi iyice sulandırdığımızı ve magazine döktüğümüzden dem vurdu.
  Başka bir grup Sbk'ya tezgah kurmakla suçladı bizi.Artık haklarında, gerçekten inandığım için övgüler düzdüğüm oyuncuların bile bana şüpheyle baktıklarını düşünmeye başladım.
  Yani Revenge ne İsa'ya ne Musa'ya yaranabildi. Şimdi şöyle bir durum değerlendirmesi yapacak olursak; Revenge'den onu okuyanlar nefret ediyor,
-Hakkında yazdıkları nefret ediyor
-Diğer Samsunsporlular nefret ediyor
-Özel olarak Sbk yı takip edenler nefret ediyor.
-Oyuncular nefret ediyor.
Bu kadar çok insanın nefretini çeken bir adamında şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım artık.İşte bu yüzden hem biraz yukarıda saydığım hususları değerlendirmek,hemde bir iç muhasebe yapmak açısından kendimi 2-3 gün dinlemeye alıyorum.
  Aslında bu forumda yazmak isteyip de bizden fırsat bulamayan arkadaşlarada bir şans tanımış oluruz en azından.Her gün yazan bir adam için 3 gün yazmamak önemli. Muarızlarımızı sevindirmeyelim bu bir veda yazısı değil elbet. Sadece bir virgül koyduk.
  Bu arada birde teşekkür. Yazılarımızı keyifle okuduğunu söyleyen''Yalnızca Biz'' e,''Bales55'' e,''Hala Kızı''na ve Özelliklede kendisi de gerçek bir yazar olan''Samsuni''ye teşekkür ediyorum.
  Birde tüm samimiyetimle yazdığım bir yazı olduğundan bu, aman ne üzüldük ne üzüldük,artistlik yapma,duygu sömürüsü yapma,bana ne kardeşim ister yaz ister yazma gibi tepkiler verilmemesi bu türden mesajlar atılmaması önemle rica olunur. Yazsanızda cevap vermeyecem zaten.
   Evet Başlıkda da dedik ya KİMSE KIZMASIN KENDİMİ YAZDIM.

hala kızı

Yaa bir insan kendini hiç bu kadar iyi anlatamazdı heralde!
Kimse yanlış anlamasın ama bizim anotomik yapımızda var sanırım bu...Gerçekten şu söz çok doğru diyesim geldi şimdi ;
''Meyve veren ağaç taşlanır''

Revenge sana da diyeceğim şu ki: KİMSE KIZMASIN KENDİMİ YAZDIM başlıklı yazını, yolculuk yaparken sıkılmamak adına ele alınmış bir kitabın önsöz sayfasını okur gibi okudum...Bir an önce ön söz kısmını geçip sayfaları inceleyerek okutman dileği ile...

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Ekim 2008, 19:52:35
Bu arada SELVİN ,bu sezon Burhaniye Belediye'ye transfer olmuş yani bu sene 1.Ligde.SELVİN'cilere duyurulur.YALNIZCA BİZ özellikle sana

Sorma abi yaaa. Selvin her daim gönlümde olacak.Bu sene BALESciyiz artık...