"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

6.Adam

Ayrıca şunu söylemeden geçemeyeceğim, Samsun'daki turnuvayı pota altında yabancı oyuncumuz olmadan 3'te 3 yaparak kazandık!!!!

Revenge

Alıntı yapılan: 6.Adam - 05 Ekim 2008, 19:43:18
Genel bir durum değerlendirmesi yapalım.
Pota altımız yabancılara emanet. Botaş tunuvasında, rebound üstünlüğümüzü, pota altından bulacağımız sayı oranını, pota altında bire birde yabancıları ne derece etkili olacağını ve ne kadar kullanabileceğimizi, hepsini göreceğiz. Bales,Larkins ve Waju nun tüm özelliklerini az çok göreceğiz. Aslında ben Bales'in ilk olarak lig maçlarında sahneye çıkmasını isterdim. Karşı takımın şaşkınlığını görmek için. Bu arada da dördüncü uzunumuz Gamze de hem Amerikalıları dinlendirmek adına hem de olası bir faul problemi olduğunda oyuna girip süre almak için hazır ve güven veriyor.
1 numaralı mevkiide Julie sevgili Revenge in dediği gibi çok yetenekli ve hızlı, tek sorun bazen çok ısrarcı olup topu ısrarla kendi kullanmaya yönelmesi. Eminim hırs ve başarı azminden yapıyor ama bu hırs takıma zarar verebilir dikkat! Diğer oyun kurucumuz Özlem de yeterince tecrübeli ve takımı yönlendirebilecek yeteneğe sahip.
Gelelim en çok sayı bulucağımız 2 ve 3 numaralarımıza. Kaptan Nesibe, Nihan, Pelin ve İlkay. Hepsinin eli düzgün ve şut yüzdeleri iyi! Tahminimce (genel olarak) Nesibe ile İlkay 3 numarada, Nihan ve Pelin 2 numarada oynayacaklar. Kaptanın hazırlık maçlarında çok eleştiri aldığını biliyorum ama tecrübesiyle bunun üstesinden geleceğini düşünüyorum.Ayrıca takımın ablası ve birlikteliği sağlıyor. İlkay çok büyük bir yetenek, çok istekli ve bunu bazen biraz fazla yansıtıyor, çok çabuk top kullanıyor (yangın diye tabir ettiğimiz bir oyuncu),oysa hücum süremiz 24 saniye. Nihan için çok birşey söylemek gerektiğini düşünmüyorum. Özlem gibi NCA tecrübesi olan, (hazırlık maçlarında izlediyseniz) oyun kitlenince oyunu açan, birebir rahat adam geçip sayı üreten, takımımız için bir Amerikalı gibi diğebileceğim bir yetenek (Revenge, Nihan için yaptığın "fazla mütevazi" yorumuna son derece katılıyorum). Pelin, hem hızlı hem şut yüzdesi çok iyi, hem de çok mücadele ediyor. Bence bu sezon sayı yükünü hafifletecek isimlerden. Nihal, Hanife ve Cansu da sür almayı bekleyecek, ablalarını dinlendirecek (ve eminimki süre aldıklarında önemli katkıları olacak) diğer genç oyuncularımız.

Özlem ve Nesibe ile ilgili söylediklerine ihtirazi kayıt koyarak aynen imzamı atarım bu yazıya. Müthiş bir değerlendirme olmuş.

6.Adam

edmontdante

05 Ekim 2008, 21:52:43 #393 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 21:55:41 edmontdante
SBK başlığına yoğun  katılım gösteren arkadaşlar  siz bu muhabbetleri yaparken SAMSUNSPOR maçı oynandı  biliyorsunuz değil mi?SAMSUNSPOR.BİZ buranın adı arada sırada bu başlık dışına da bekleriz sizi

SAMSUNLUYSAN SAMSUNSPORLUSUN

celebi

zaten ben anlamamışımdır bu konunun yada forum bölümü neden var 2 arkadaş kendini tatmin etmek için mi onu da anlamş değilim.

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: edmontdante - 05 Ekim 2008, 21:52:43
SBK başlığına yoğun  katılım gösteren arkadaşlar  siz bu muhabbetleri yaparken SAMSUNSPOR maçı oynandı  biliyorsunuz değil mi?SAMSUNSPOR.BİZ buranın adı arada sırada bu başlık dışına da bekleriz sizi

Her daim takımlarımızla ilgileniyoruz...

Revenge

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ekim 2008, 22:03:22
zaten ben anlamamışımdır bu konunun yada forum bölümü neden var 2 arkadaş kendini tatmin etmek için mi onu da anlamş değilim.

Ne bu sitede yazan tek bir arkadaşımın samsunspor sevgisinden şüphe duyarım,ne de hiç kimsenin benim samsunspor'luluğumdan şüphe duymasına müsade ederim.(Dikkat buyur SBK DEMİYORUM,SAMSUNSPOR DİYORUM)
   Kimse bizim Samsunspor sevgimizi forumun, basketbol dışındaki bir alanına yazı yazıp yazmadığımıza bakarak da ölçmeye kalkmasın. Çelebi kardeşim benim sana yada bir başkasına ne kadar iyi bir Samsunspor taraftarı olduğumu ispatlamak gibi bir mecburiyetim yok ama sana şu kadarını söyleyim ki Samsunspor konusunda kendini nasıl biliyorsan bizleride öyle bil.
   Peki öyleyse niye diğer alanlara yazmıyoruz.? O kadar çok yazan arkadaş var ki bi fazla bi eksik ne fark edecek. Ama basketbol forum öyle mi kaç kişi yazıyoruz ki. Sen benden çok daha iyi bilirsin ama ben sana bir kez daha hatırlatayım. O senin niye var dediğin forum bölümü buraya rahmetli Teoman TAŞ'ın arzusuyla konulmuştu.
   Kendimizi tatmin etmek. Ne alakası var. Konuştuğumuz yada yazdığımız şey,Yine Samsun'la alakalı Yine Samsun'a ait bir değer. Kısacası sevgili kardeşim öyle senin dediğin gibi kimsenin kendini burada yazarak tatmin etmeye çalıştığı yok. Sbk yazmamız. NE SAMSUN'LULUĞUMUZA,NE SAMSUNSPOR'LULUĞUMUZA HALEL GETİRMEZ. Biz bunu böyle biliyoruz,sende böyle bil. 

Kadir ÇELEBİ

Eminim Teoman abimizde sizleri samsunspor adı altında yorum yapmanızı isterdi..

Revenge

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 05 Ekim 2008, 22:41:59

Sevgili kardeşim,mesele samsunspor adı altında yorum yapmamız değil ki. Öyle olsa seve seve yapalım. Ama sırf basketbol yazıyoruz diye Samsunsporluluğumuzdan şüphe duyuluyor,ben ona darlanıyorum.

gozgoz yýlmaz

05 Ekim 2008, 22:52:29 #399 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 22:54:05 gozgoz yýlmaz
Arkadaşlar haklılar, Manisa'dan 3 tane yemişiz, dünyamız daralmış ama sanki burası apayrı bir dünya, hoş bir durum değil doğrusu.

Samsunspor bir maçı kaybettiğinde SBK isterse Dünya şampiyonu olsun, umurumda olmaz. Samsunspor'un idmanını bile SBK'nın maçına tercih ederim. Eminim ki bu forumdaki diğer arkadaşlar da böyledir.

İstenen şey hassasiyet.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 22:47:57
Sevgili kardeşim,mesele samsunspor adı altında yorum yapmamız değil ki. Öyle olsa seve seve yapalım. Ama sırf basketbol yazıyoruz diye Samsunsporluluğumuzdan şüphe duyuluyor,ben ona darlanıyorum.

Alıntı yapılan: edmontdante - 05 Ekim 2008, 21:52:43

konu aslında buydu.. bizimkisi temenni dilek.. esas olan tercih meselesi..

Revenge

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Ekim 2008, 22:52:29
Arkadaşlar haklılar, Manisa'dan 3 tane yemişiz, dünyamı daralmış ama sanki burası apayrı bir dünya, hoş bir durum değil doğrusu.

İyide kardeşim biz üzülmüyormuyuz,bir tek siz mi üzülüyorsunuz. Asıl hoş olmayan ne biliyormusun? Bazılarının biz sırf basketbol yazıyoruz diye bizi kendilerinden ayrı görmeleri. Siz biz yok kardeşim. Eğer burdaysak, bu sitedeysek hepimiz samsunsporluyuz.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 22:56:26
 İyide kardeşim biz üzülmüyormuyuz,bir tek siz mi üzülüyorsunuz. Asıl hoş olmayan ne biliyormusun? Bazılarının biz sırf basketbol yazıyoruz diye bizi kendilerinden ayrı görmeleri. Siz biz yok kardeşim. Eğer burdaysak, bu sitedeysek hepimiz samsunsporluyuz.

O zaman hissettirin birader. Evet, gerçekten de ayrı görünüyoruz. Benim bu başlıktan anladığım şey, burada Samsunsporluluk olmadığı, uzatmaya gerek yok, benim bu başlıktan edindiğim intiba budur. Nitekim bu konuda başka arkadaşlar da benzer şeyler düşünmüşler.

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 05 Ekim 2008, 22:41:59

Bu konuda da aynı şeyi düşünüyorum. Rahmetli açmış olabilir ama bu gidişata çok da müsaade etmezdi.

Revenge

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Ekim 2008, 23:00:21
O zaman hissettirin birader. Evet, gerçekten de ayrı görünüyoruz. Benim bu başlıktan anladığım şey, burada Samsunsporluluk olmadığı, uzatmaya gerek yok, benim bu başlıktan edindiğim intiba budur. Nitekim bu konuda başka arkadaşlar da benzer şeyler düşünmüşler.

Bu konuda da aynı şeyi düşünüyorum. Rahmetli açmış olabilir ama bu gidişata çok da müsaade etmezdi.

Senin burada samsunsporluluk yok demenle yok olmaz o . Hem Samsunsporluyum hemde Sbk'yı destekliyorum. Varmı ötesi.

Yalnızca BİZ

Samsunluyuz SAMSUNSPORLUYUZ SBK'liyizBafrasporluyuz