samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Küfürlü konuşmayın...
Asıl mevkim HDYNLNORDN
Sözleşmemi çok taraflı olarak feshettim yalnız transferdeki tek şartım, ben hangi takıma gidersem çok forvet ve gizli santrafor olarak Maratonton'un da oraya gelmesi.
Primleri birlikte yiyoruz :)
Halil bu hafta da buğdaylar yeşerecek, memleketimin dağlarına bahar gelecek mi?  8) ;D

brigand

alper tunga öldü mü ıssız acun kaldı mı felek öcün aldı mı imdi yürek yırtılır. (herşey güzel, olay tamamdır
Mehmet abi. 21.dk da dartagnan 3 dk boyunca sağ koridoru boş bırakacak sakatlık bahanesiyle. 2. devre başında ahmetsefa geriye 2 kez peşpeşe hatalı pas verecek. zaten brigand55 ve milwall 'un da sağlık raporları tamam oynamayacaklar. saygılar abi.)

mehmet yılmaz

Tamamdır, ben maça bir poşet getireceğim. Maç sonunda yalandan "bu poşet kimin? Soyunma odasında unutmuş" diyeceğim. Sen de "Aaaa.. Benim abi ya, nası da unutmuşum?" deyip poşeti alırsın. Maç içinde geriye düşersek Dartagnan sakatlandım bahanesiyle kaleye geçsin, 2-3 tane yumurtlasın. Onun parasını buğday figürü olduğu için Ziraat Bankası hesabına yatıracağız. Bütün bunlar aramızda kalsın ;)

55_OrHaN_55

keyifler yerinde, ne âlâ, ne âlâ :evet:

mehmet yılmaz

Ve birisi bizim şu geyikleri halısaha başlığına taşısın...
Bu ne biçim site birader?  :x(( :holey: :P

brigand

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Temmuz 2011, 00:05:08
Tamamdır, ben maça bir poşet getireceğim. Maç sonunda yalandan "bu poşet kimin? Soyunma odasında unutmuş" diyeceğim. Sen de "Aaaa.. Benim abi ya, nası da unutmuşum?" deyip poşeti alırsın. Maç içinde geriye düşersek Dartagnan sakatlandım bahanesiyle kaleye geçsin, 2-3 tane yumurtlasın. Onun parasını buğday figürü olduğu için Ziraat Bankası hesabına yatıracağız. Bütün bunlar aramızda kalsın ;)

( tamam abi. poşet SamsunsporStore poşeti olursa şüphe çekmez. şu an konuştuğumuz şeyler teknik takibe takılmıyor zaten. sağolsun dartagnan savcılıktan ayarladı. herşey tamamdır. ama bi sorun var abi senin yönetimden ayrılma tarihin çok tehlikeli. bu zamanlamayı çözme ihtimalleri olabilir. işte o zaman biz seni temmuzun son günü sinop kalesinde beklicez haberin ola.)

mehmet yılmaz

1- samsuni
2- çelebi
3- aliihsan
4-ahmetsefa55
5-olcay009
6-kalptenşimşek
7-iak55291
8-berkay yelken
9-yaramaz çocuk
10 maraton
11- cany
12- kamuri
13- cembaba55
14- curvasmurfs
15- serkan
16- istanbuldan
17- bilgehan taş

maraton

benim gelip gelemeyeceğim maç saatinde belli olacak..

Turuncu

Listeden adını çıkaran olursa oynarım

18-Turuncu

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Turuncu - 15 Temmuz 2011, 16:15:43
Listeden adını çıkaran olursa oynarım

18-Turuncu
;D ;D ;D ;D

tabi ya sen güzelim halı saha maçını bırak tarkan konserıne gıtmek için...  :peeh:

cembaba

Şimdi Tarkan konseri olsaydı ona gitcektiniz. İptal olduğu için dönün tabii ya :)

ahmetsefa55

yazıklar olsun böyle gençliğe diyorum başka da birşey diyemiyorum. :oyun:

Turuncu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Temmuz 2011, 16:33:00
;D ;D ;D ;D

tabi ya sen güzelim halı saha maçını bırak tarkan konserıne gıtmek için...  :peeh:
sende  gitmeyecekmiydin  :)

Alıntı yapılan: CemBaba - 15 Temmuz 2011, 16:47:03
Şimdi Tarkan konseri olsaydı ona gitcektiniz. İptal olduğu için dönün tabii ya :)
yer olursa morukları yenerek kendimizi affettiririz cem abi .  ;) :evet:

ahmetsefa55

yooooooooooooooooooooooooooo   :oyun:

kalptenþimþek