Erhan Kartal

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:09:02

« önceki - sonraki »

cakir55

Tam bi avelsin sağ kanatta son çizgiden geriye dönmek nedir bir açıklasan bize. Sene sonu acil postalanmalı.

Lusage

Orta yapmayı bilmeyen bek. Defol...

Roquentin

Ben hayatımda bu kadar futbol özürlüsü birini görmedim. Utanmaz herif.

55.hakan

Sana o kadar çok şey yazardım ama seni bize kakalayana ediyorum o lafları senden çok.

SametYılmaz55

Senin kadar salağı gelmedi herhalde bu takıma.36 maçta bir tane isabetli orta acamaz mi insan ?

5trawberry

Seneye Erkam'ı sağa çekip bu cenabetten kurtulmamız lazım. Ben böyle bir şey görmedim.

alperen_55

bal yapmayan arı.nasıl keşfettiler seni helal olsun bizimkilere .srnin gibi topçu balda bedavaya oynuyor.

ata55

sezona çok iyi başlamıştı ama 34 maç oynar diye garantisi vardı herhalde. yerine adam alınmadı, alternatifsiz kaldı. sonra da mal gibi oynamaya başladı.

oguz_5528

Sağ bek olarak tüm vasıfsızlıklara sahip,inş bi sonraki sezon olmaz

Sadece Samsunspor

55.hakan

Ollivanders

Geçen sene en büyük hayal kırıklığımdı. Bir bek nasıl olur da isabetli orta kesemez. Gitmesine de çok sevindim. Önümüzdeki sene de takımda yer bulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Dartagnan

Sezon boyunca bir orta dahi kesemeyen sağ bek görevinde futbolcu görünümlü kişi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lusage

Altay formasıyla, şuan oynanan Trabzonspor karşılaşmasında, Trabzon lehine harika bir futbol oynayan kardeşimiz.

Bunu devre arası geri gönderirler. Bizde bunu transfer edenleri iyi yad ederiz..

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Lusage - 04 Aralık 2019, 19:31:04Altay formasıyla, şuan oynanan Trabzonspor karşılaşmasında, Trabzon lehine harika bir futbol oynayan kardeşimiz.

Bunu devre arası geri gönderirler. Bizde bunu transfer edenleri iyi yad ederiz..

Altay'in 11'inde değişilmezlerden. Sezon sonuna kadar kalır orada.