Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Samsunspor'umuz - G.Antep Bs. Bld. : 0-1

Başlatan MeL_55, 19 Nisan 2009, 16:19:28

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

32.Hafta | Samsunspor'umuz - G.Antep Bs. Bld.   

Tarih :  25.04.2009       
Saat  : 15:30       
Yer : Samsun 19 Mayis Stadyumu

Yorum : Ya tamam ya devam !

berusa55

Ne olacaksa olsun artık! Adamda maça yorum yapacak hal de bırakmadılar >:(

Haftaya bütün alttaki takımlar ya birbiriyle ya da üstte play off icin oynayan takımlarla oynuyorlar. Alsınlar en az 1 puanı bıraksınlar bizi ligde sonra nereye gideceklerse gitsinler. >:( Üç kuruşluk keyfimiz vardı; o da gitti.

Akyol

samsunmania

Alttakiler birbirlerini bu tempoda yerlerse biz bu puanla bile ligde kalırız.
Gantep maçının rahat geçeceğini düşünmüyorum. Ciddiye almamız gereken bir rakip. Zor da olsa yeneriz ama beraberlik de çok fazla canımızı acıtmaz düşme kalma anlamında.
Manevi anlamda ise canımız çoooook yandı zaten.

merkez

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 19 Nisan 2009, 16:30:15
Alttakiler birbirlerini bu tempoda yerlerse biz bu puanla bile ligde kalırız.
Gantep maçının rahat geçeceğini düşünmüyorum. Ciddiye almamız gereken bir rakip. Zor da olsa yeneriz ama beraberlik de çok fazla canımızı acıtmaz düşme kalma anlamında.
Manevi anlamda ise canımız çoooook yandı zaten.

YaşarDoğu

Kanım deli gibi akmıyor artık, sevinc gözyalarımın yerini kin gözyaslarım alıcak nerdeyse,

düşünüyorum kime bu kadar kinim, bakıyorum en cok sevdiklerime,

Yeterin artık çocuklar , vallahide billahide yeterin artık,

10 kişi kalan bir takıma yenilirseniz, adı şanı büyük Samsunspor umun o büyük askerleri olan Nuri Asan,Mete, Muzaffer size kırılmazda ne yapar.

Ruhunuz varsa bizi üzmeyi bırakın.
İnsanda gülecek yüz bırakmadınız ağlaya ağlaya :(

özkan

jean

biraz endiseliyim giresunla gungorenin maclari zor bu maci aldimi isi bitiririz herkesten son bir hamle bekliyorum kazaya gitmeyelim

celebi

yavuz selim

taraftarımızın tribünden vereceği taktikle takımımızın ancak kazanır
kenar yönetimine kalırsak Allah muhafaza geriye yaslanmaktan başka bir halt edemeyiz

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 19 Nisan 2009, 17:52:19
rahatlıkla yeniliriz

Bu taraftar evinde 10 maç kazandı bu kadar ümitsiz olma güven abicim taraftara  ;)

celebi

Alıntı yapılan: Ant55 - 19 Nisan 2009, 18:43:22
Bu taraftar evinde 10 maç kazandı bu kadar ümitsiz olma güven abicim taraftara  ;)

ya inan taraftarın birçoğu az çok biliyor bu işi. bilen kişiler ellerine megafon alıp yada koro halinde taktik verebilirler futbolculara

Baskent_Samsunspor

sezonun son maçı alıp bizim için hep tatil olan ligi bitirme vakti

guvener55

bu işi uzatmanın anlamı yok.kanser olacağız böle giderse.şu maçı alıp olayı bitirip yeni sezonun hesaplarını yapalım artık.

ramcQ_55