Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: Kais - 14 Nisan 2009, 10:01:45
hani diyoruzya fanatikte adımız yok.bırakalım bizi gelen görüyor zaten.kaç takımda böyle taraftar var.olanlarda ilk 5'e oynuyorlar.bir bizim halimize düşerlerse aynen devam..yani samsunda taraftar potansiyeli var.yeterki takım biraz iyi gitsin.birde canikli mekansızlar şirinlerden ayrıldımı ?
galiba ayrıldılar ben pek bilemiyorum grup olaylarını eğer bu gruplardan olan arkadaşlarımız varsa bizi aydınlatsın.Dediğin gibi bizde taraftar var yeter ki başarı gelsin

cembaba

Alıntı yapılan: sBc-55 - 14 Nisan 2009, 10:37:31

vaayy polarlar çok güzel olmuş :) hoşuma gitti. Ayrıca Tv karşısında izlerken meşale şov güzeldi. Tebrik ederim kardeşlerim. .

Dün gecenin ismi bence yine Oktay Delibalta' ydı. Sürekli bizi hücuma kaldırışıyla ön plana çıktı. Dün gece bir de birkez daha gördük ki bizim orta sahamıza topu ilerde tutabilecek bir isim lazım. Bizim oyuncularımız kenarlardan top koştururken orta göbek diye tabir ettiğimiz kısma yardım çok az. Bu yüzden çok kolay topla geçiyorlar. Gelecek sene inşallah herşey daha iyi olur bizler için. SAMSUNSPOR' umuz için !

kuzey55

çiftikteki ve stattaki meşale şov süperdi.helal olsun taraftarımıza...

sezgin

MAÇTAN ÖNCE DENİR YA 1 0 OLSUN BİZİM OLSUN 1  0 OLDU BİZİM OLDU HEMDE GÜZEL OLDU

Sercan

jean

iste oldugum icin izleyemedim son 20 dk de evi aradim ev telefonunu televizyonun yanina koymalarini soyledim oyle dinledim gercekten cok heyecanliydim yenilsek sakatti isimiz ben 1 puana raziydim bu galibiyetle ligde kalmayi tescilledik

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 14 Nisan 2009, 09:47:19
Bu %100 samsunspor nickli arkadaş çocuk mu bu ne ya evet yeniliriz dedim,Diyar şov izleriz dedim ama herkesten önce koştum maça,cevap bile vermezdim ama neyse...

öncelikle şunu söyleyeyim benim yaşım 30 ve 17 senedir Samsunspor tribünlerindeyim (bu çocukmu)dedinya

Diyarbakır maçı öncesinde olumsuz veya bazı hakaret tarzı yorumları alıntı yaparak aşağıdaki yorumda bulundum   Samsunspor'a gönül vermiş hangi taraftar aşağıdakı sözlere bu kritik dönemde yanlış der sen beni nasıl anladın bilmiyorum ama  kullandığın ifade yanlış !....

Taraftar inancını kaybetmişse bu iş bitmiştir.
bırakın ona buna tepkiyi önce bu maçı kazanmak için ne yapmak gerekiyorsa onu yapalım daha sonra ligde kalmayı garantileyelim ondan sonra gereken ne ise söyleyin ama olumsuz konuşmanın zamanı değil şimdi unutmayın bu siteyi futbolcularımızda ziyaret ediyor eğer bu yazılanları okuyorlarsa kesinlikle olumsuz etkileniyorlar
DİYARBAKIR İSTERSE SÜPER LİG ŞAMPİYONLUĞUNA OYNASIN BİZ TEK VÜCUT OLURSAK ONLARA KESİNLİKLE YENİLMEYİZ NAMERDİN DİLİNE DÜŞMEMEK İÇİN  
ŞU ZAMAN KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEK ZAMANI SAMSUNSPOR'LULARIN TEK VÜCUT OLMA ZAMANI

Sercan

L$_Oznn

Alıntı yapılan: L$ - 14 Nisan 2009, 06:59:31
Sirinler Ciftlik Mesale Show

http://www.dailymotion.com/video/x8yztv_yirinler-taraftar-show-ciftlik-meya_sport

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Nisan 2009, 07:47:36
Abi ne yaptınız ya helal olsun gel de gurur duyma...

Dışardan videoyu izleyenler yanlış anlamasın bu arada, Video da şampiyonluk kutlamalarından görüntüler değil, bir hafta önce kendi evinde 4-0 yenilen bir takımın taraftarının maça gidiş görüntüleri yer almaktadır. Bir takıma ancak bu kadar sahip çıkılır.

Stad da takımı yalnız bırakmayan gerçek taraftara helal olsun

kaptan 55

HoliganSamSunLu

bu maçı almamız iyi oldu hemde çok iyi futbol olarakta takım iyiydi oktay müthişti bence spikerin en çok söylediği isimdi maçta.... sefa aynı şekilde mücadelesi iyiydi çok koştu takım hak ettiğimiz bir galibiyet oldu

kaptan 55

ali ihsan

3 puan güzel oldu.Ligde kalmayı aşağı yukarı garantiledik.

Bundan sonraki maçlarda Hakan Akman,Tanju,kaleci Cengiz gibi genç isimlere forma vermeliyiz bence.

berusa55