Bank Asya 1.Lig 21.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Karsiyaka

Başlatan MeL_55, 01 Şubat 2009, 16:41:39

« önceki - sonraki »

Akyol

Galibiyetin şart olduğu bir maç arkadaşlar burdan birkez daha sesleniyorum lütfen takımı desteklemek için statda olalım herkes atkısıyla varsa formasıyla gelsin tribün gücünü takımımızın hissetmesi gereken bir maç...

King Of The North

Korkulu rüya görmemek için taraftarımızın da desteğiyle 3 puanı alıp şu alttan biraz uzaklaşmamız lazım.Desteği bırakmayalım.

**KaR6**

adam gibi adamları stadımızda agırlayacagımız için heyecanlıyım.. tek dost ksk kaldı gozumde umarım bi problem olamdan iyi bir şekilde ağırlar ve ugurlarız onları.. dost tribun olabileceğine inanmak istiyorum artık..

Kais

Gaziosmanpaşalı3455

bu hafta stadımızı dolduralım. haftaya güngörendeyiz. inşallah yeterince yer verirler güngörende. bide anlamadığım şu  milyon nüfusluk samsunumuzda 13 bin küsur sayısındaki stadımızı nasıl dolduramıyorlar.vardır elbet bi sebebi diorum inanın istanbulda samsunsporumuz buraya geldiği zaman bi bayram edasıyla heycanlanıyorum.acaba samsundaki maça gitmeyen samsunlu kardeşlerimiz aynı heyacanı duymuyolarmı die düşünüyorum. bunun sebebi maddi olmasa die düşünüyorum..ya 1 ytlye maça giriyolarmış duyduğuma göre. e hal böle olunca nedeen  neden neden demekten kendimi alamıyorum.bu arada  güngören maçına kadar inşallah arabamı samsunspor amblemiyle kaplatabilirim.herkese  istanbuldan sevgilerr ....   

Akyol

stadımızın kapasitesi 19.000 bilet fiyatları Kapalı tribün:5 Lira,Maraton:3 Lira ve Kale arkası 1 Lira artık pazar günü bu stat büyük ölçüde dolacaktır inanıyorum.

bluegreen55

Kazanmamız gereken bir maç ve bütün iç saha maçlarımızı kazanmalıyız.Bunu yapacak güce sahibiz ama en genç kadro bizde olduğu için seyirci desteğine inanılmaz derecede ihtiyacımız var. Bunun için samsunspor.biz sitesi olarak bir kampanya başlatabiliriz.Her iç saha maçımız öncesi maç günü maç saati ve bilet fiyatlarının maç saati hava durumu raporunun yazdığı "süper lige tekrar çıkmak için tam destek" yazılı afişler basılıp samsunun her köşesine duraklara asılıp taraftar gruplarınca dağıtılabilir.En azından herkes kendi mahallesine assa bile seyirci sayısını etkileyeceğini düşünüyorum.denemekte fayda var.Sonuçta eminim hayat gayesinden haberi olmayan insanlar bile duysalar bir etkinlik olarak değerlendirebilecektir.Sonuçta 2. ligdeyiz ve takip etmeyenlerin duymayacağı bir durum belkide...

İnsanları teşvik edelip bu sevdaya bağlanmalarına vesile olalım...

Kais

off be maç pazar günü kesin dolacak kesin Allah'ına kurban Samsun'um ak maça yer kalmasın haydiiiiii

Baskent_Samsunspor

samsun uyan artık başka samsunspor yok yalnız bırakmayalım takımımızı

seckin55

Alıntı yapılan: Kais - 04 Şubat 2009, 18:14:47
off be maç pazar günü kesin dolacak kesin Allah'ına kurban Samsun'um ak maça yer kalmasın haydiiiiii
inş yazdan kalma bi hava da olur...

Akyol

valla havalar süper gidiyor inşallah pazar günüde böyle olurda toptan koparız statda :)

Kaya

içerde çok pas yapabilen bir takımız havanın iyi olması bizim avantajımıza olacaktır aksi takdir de fizik gücü üstünlüğü ile oynayan karşıyaka avantajlı duruma geçecektir inşallah hava güzel olur. bizim açımnızdan ise hiç önemli değil kar yağmur çamur(giresun)

Donbay

bu maçı kesin almamız lazım ama öncelikle dostluk kazanmalı. . . ksk'li kardeşlerimizi samsuna bekklioruz ii  sekilde agırlayacagız. . . maçıda inş alırız

istanbuldan

05 Şubat 2009, 00:54:27 #58 Son düzenlenme: 05 Şubat 2009, 00:56:10 istanbuldan
Son maçı izleyemedik fakat takım Kartal maçında umut vaad etmişti. Giresun deplasmanına da o moralle gittiler. Galip gelemedik ama skor ve kırmızı kart aksiliklerden dolayı puan kaybettiğimizi gösteriyor. Eski Samsunspor gibi değiliz. Ama en önemlisi de başkanın bile bu sene ki amacımızın ligde kalmak olduğunu söylemesi. Belki temkinli bir açıklama yaptı kendince ama Samsunsporun büyük bir camia olduğunu ve halen birçok yerde hatrının sayıldığınıda unutmamak lazım. Sonuçta süper ligde şampiyonluk gibi bir temennimiz yok şuan için. Bank Asya ligindeyiz ve istediğimiz şey play off a kalmak. Bu istekte Samsunspor gibi büyük bir takım için çok fazla bişey olmasa gerek. Gerçi şuna da şükür etmeliyiz ki Sakaryasporun durumuna düşmedik.
   Bence bu maçta galip gelebilirsek sonraki haftada Güngören i İstanbuldaki seyircimizin desteğiyle döve döve yeneceğimize inanıyorum. 2 maçlık galibiyet serisi bir anda tekrar havaya girmemizi sağlar. Kartal maçından sonraki izlenimim, bu takımın bundan sonra 'Eski Büyük Samsunspor' ruhunun gelmesiyle herşeyin iyi gideceğini görmem oldu.. Tabi bu ruhu getirecek ve inanacakların ilk önce yönetim daha sonra futbolcular olmasıdır. Taraftar olarak zaten her zaman iyi ve kötü günde destekçisiyiz.

celebi

1989/1990 TSL 07.10.1989 Samsunspor   1 - 0   Karşıyaka       
1989/1990 TSL 25.02.1990 Karşıyaka   1 - 0   Samsunspor       
1993/1994 TSL 12.12.1993 Karşıyaka   0 - 2   Samsunspor       
1993/1994 TSL 08.05.1994 Samsunspor   1 - 2   Karşıyaka       
1995/1996 TSL 10.12.1995 Karşıyaka   1 - 0   Samsunspor       
1995/1996 TSL 05.05.1996 Samsunspor   4 - 1   Karşıyaka       
2006/2007 TBA 19.11.2006 Samsunspor   1 - 1   Karşıyaka
2006/2007 TBA 30.04.2007 Karşıyaka   1 - 2   Samsunspor
2007/2008 KAP 25.07.2007 Karşıyaka   4 - 0   Samsunspor
2007/2008 TBA 01.10.2007 Karşıyaka  3 - 2   Samsunspor 
2007/2008 TBA 24.02.2008 Samsunspor   1 - 2   Karşıyaka