Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Elyesa

isimiz cok zor artik 6 takimi sampiyonluga sokduk bu sonucla    altay ve adanademir cok tehlikeli geliyor sonumuz insallah korkdugumuz gibi olmazda giresunu yeneriz insallah.... her takim bize karsi 12 kisi oynuyor ona gore kareket etmemiz lazim

Tiryakiler55

Inanmasi güc isteyen bir durum. Hadi bir takim form düsüklügü yasar, hadi oda olmadi iki takim olsun. Üc hafta pes pese Giresun al liderligi diyor, biz yok sagol ben doydum deyip, Istanbulspor'a uzattik tabagi onunda istahi yokmus. Üc hafta pes pese ligin ilk üc takimi puan kaybedermi be arkadas. Isi iyice zora soktuk, Adana Demirspor ve Altay cok formda. Sahsen bu ligden Samsunspor, Altay ve Adana Demirspor'un cikmasini isterim. Süper lig'e cok büyük tat katar.

Giresun maci ölüm kalim macina döndü.

Nadir'i yedekte cürütmek lazim sezon sonuna kadar. Insan bukadar akilsiz olamaz dördüncü hakemin dibinde. Ama hakemlerede ayri bir parantez acmak lazim: Orta haken ve yan hakemin kalecinin ceza sahasinin disinda elle müdahalesini görmemesi akilalmaz.

Sonumuz hayir olsun, artik sansa kaldi isimiz.

jean

Ads nin birkac zorlu maci var puan kaybedecektir altay cok rahatladi tehlikeli hale geldi

Sadece Samsunspor

16 Mart 2021, 15:42:24 #48168 Son düzenlenme: 16 Mart 2021, 15:45:43 Sadece Samsunspor
Telekom Samsun bolge mudurlugu kapatilip Trabzon bolgeye baglanmis. Tebrikler Samsun yakisir.

Yemin ediyorum artik yeterrrrrr bunlara oy verenlerinde yeter be

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Mart 2021, 15:42:24Telekom Samsun bolge mudurlugu kapatilip Trabzon bolgeye baglanmis. Tebrikler Samsun yakisir.

Yemin ediyorum artik yeterrrrrr bunlara oy verenlerinde yeter be

Son dk. Yapilan aciklamaya gore karar iptal edilmis. Bolge mudurlugu Samsunda kaliyor ve 300e yakin kisi isinden olmaktan veya trabzona tasinmaktan kurtuldu. Araya cigdem karaaslanin girdigi ve ulastirma bakaniyla gorusup iptal ettirdigi soylendi. Belki de danisikli dovus bilemem ama su belliki biz istedigimiz surece birlik oldugumuz surece istedigimizi yaptiririz. Cunku cok buyuk bir oy potansiyelimiz var ipler bizim elimizde bunu avantaja cevirebilmek lazim. Akilli ve birlik oldugumuz surece her seyi basaririz.

forzasirin55

Bugün iptal oldu belki ama yarın taşımayacaklarının garantisi yok.
Belli ki bu düşünceye sahip birileri var.

eprianu

Ertuğrul Hoca da Başkan Yüksel Yıldırım da Gökhan Alsan'a tek kelam etmediler. Biz kadro dışı beklerken, hoca da başkan da hakeme salladı. Hakemin gösterdiği kırmızı kartlarda ne var? Çok uzağa gitmeye gerek yok? Daha geçen sezon bile bu takımın en büyük sorunu disiplinsizlikti. O dönem skora büyük katkı yapan Bahattin ve Kubilay'ın kenara çekilmesinin sebebi kendini takımın üzerinde görme yani disiplinsizlik değil miydi? Şimdi ne değişti de Ertuğrul Hoca Gökhan Alsan'ı kadro dışı bırakamıyor?

Aslında kadro dışı kararından çok Ertuğrul Hoca'nın düşüncesini merak ediyorum. İnşallah takımın Gökhan Alsan'a ihtiyacı var diye düşünmüyordur. Orta sahada oynayan bir oyuncuya ihtiyacımız olduğu gerçek ama bu kesinlikle Gökhan Alsan değil.

evolution55

zaten taraftar için çok göz önünde olan bir futbolcuyu daha fazla taraftarın önüne atmaya gerek var mı? yöneticilik bu değildir arkadaşlar. tamam taraftarız duygusal bakıyoruz biz ama onlar bu şekilde bakamazlar. var olan hatayı kapalı kapılar arkasında halletmek gerekir. yapabiliyorsanız karşılıklı anlaşın fesh edin sözleşmeyi. bu bile bir şeydir.

yapılan yanlışlar elbet var bunlardan biri gökhan alsan sosyal medyadan dahi olsa çıkıp da bir özür yayınlanmaması, yani ben görmedim. bu yanlışları düzeltmenin yollarından biri; sözleşme fesh edilmiyorsa bence sezon sonuna kadar madem resmi olarak kadro dışı da kalmıyorsa, maç kadrolarının hiç birine alınmaması gerekmektedir. 1 maç ceza alacaktır sonra kalıyor 7 hafta, gerek yok kadroya almaya. sezon başından bu yana aramadık kalan 6 haftada da aramayız kendisini. unutulur gider.

nadire de muhtemelen 2 maç ceza vereceklerdir. kalıyor 6 hafta, bu 6 haftada da tomane bi zahmet oynasın, nadire de gerek yok.

adige73

Gökhan Alsan ve Nadir'e verilecek ceza Giresunspor maçı sonrası belli olacak diye biliyorum bence ikisine de okkalı bir para cezası verilmeli ve hiçbir maçta kadroya alınmamalı

Sadece Samsunspor

18 Mart 2021, 22:04:43 #48174 Son düzenlenme: 18 Mart 2021, 22:17:59 Sadece Samsunspor
Nadir 4 mac ceza aldi. Ayrica 24.02.2021de yaptigimiz basvuru reddedilmis tahkim tarafindan.

Ayrica ads o kadar taraftar soktu cezasi 26bin tl. Giresun macinda localari full acin giren girsin. 26bin veririz

Ayberk

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 18 Mart 2021, 22:04:43Nadir 4 mac ceza aldi. Ayrica 24.02.2021de yaptigimiz basvuru reddedilmis tahkim tarafindan.

Ayrica ads o kadar taraftar soktu cezasi 26bin tl. Giresun macinda localari full acin giren girsin. 26bin veririz

Bin kişiye yüz liradan el altı davetiye sat, 74 bin lira kara geç temiz para

KocumVolkan

Fırsatları tepe tepe Altay belasını başımıza sardık.

Sadece Samsunspor

Altay 3-0 onde yumurta kapiya dayandi. Soke soke giresunu yenmemiz lazim baska yolu yok. 1 puan iyidir falan bu macta gecerli degil. Bu kadar para var emek var her turlu 3 puan sart

jean

Altay bence hicbir macini vermez hatta lider bile cikabilir zor maci kalmadi

Sadece Samsunspor

Altinordu istanbul karsisinda 2-1 onde. Berabere biterse bizim icin daha iyi olur.