İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

heryerdesamsunlu

Hani hep denir ya hoca futbolcularla beraber yaşıyor kimin iyi olduğunu eniyi hoca bilir.serkan çalık idmanda harika mı görünüyorda bu adam bu kadar ısrar ediyor anlamış değilim.gelelim playof mu ilk 2 mi sorusuna buna bence birazda samsunda lafı geçen iş adamı ve siyasi zevat karar verecek.çünkü kulüpde şuan geçmiş ödrmelerde dahil ciddi nakit sıkıntısı var bu aşılabilirse ve takımada somut olararak yansıtılırsa ama acilen hemen bu hafta içi.ligi birinci bile bitiririz.zaten adanademir maçına ve diğrer birkaç maçımıza bir bakın mesaj verir gibi yada anlaşılmışta iddiada kupon yapılmış gibi oynuyoruz sizede öyle gelmiyormu kasten 7.likte dolanıyormuşuz havası var resmen.ilerde sorun olur gerileriz diye hedef yükseltilmiyor ben böyle görüyorum

heryerdesamsunlu

Yani taraftarı birşekilde çıkarız havasına kesin sokarsanız maddi açıdan önümüzü göremefiğimizden ileride parasını alamayan topçu oynamassa beklentiler nefrete ve öfkeye dönüşür.sıkıntı çıkar.aslında şu içinde bulunduğumuz duruma rağmen fazlasıyla başarılıyız ama taraftar anlamaz sürekli hedefi üst sısalardır.

Musti

09 Şubat 2014, 16:02:55 #47 Son düzenlenme: 26 Şubat 2014, 02:19:50 Musti
Balıkesir maçına kadar 3t3 yaparsak play-off grubunun içine gireriz. İlk 2 ise yukardaki üçlünün form durumuna bağlı.

berusa55

09 Şubat 2014, 16:17:34 #48 Son düzenlenme: 09 Şubat 2014, 22:04:07 berusa55
Tam yukarıyı yakalıyoruz; puan farkları 1-2 oluyor derken berabere kaldığımız haftada üzerimizdeki rakiplerin kazanması çok can sıkıcı. Balıkesir de malesef Bolu'da 3 puan aldı. Tek işimize gelecek skor Manisa - Ordu maçının skoru olacak bu hafta; hatta Manisa'nın kazanmaması. Balıkesir deplasmanında çıkıp kazanacaksın bir şekilde; yenilirsek işler karışabilir.

cakir55

Biz deplasmandan gelen 1 puana sevinirken adamlar öyle yada böyle kazanıyorlar deplasmanda.

isa55

Ligde cumartesi sabahı daha iyi konumdaydık.
Demek ki deplasmanda 1 puan bile kayıpmış.

ult55ras

biz playoffa kalırsak, mersin, ordu, manisa yada balıkesir kalamıyacak playoffa. benim düşüncem bu takımlar bizden 1 gömlek daha üstün. kalparla zor playoff.

Furkan

İlk ikiden çıkarsak kendimi yakarım ama öyle bi durum olmaz kesinllikle cünkü icerde ne kadar iyi olsak da dısarıda en boktan takıma bile 1 puan mantığıyla gittiğimiz icin. Ama play off heyecanı bile süper olur kalalım da varsın çıkmayalım ben önümüzdeki seneyi banko görüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

muzaffer4

Ptt sürprizlere acik yani ligin dibindeki takim zirvedeki takimi yenebiliyor umudumuzu yitirmememiz gerekiyor kim bilebilirdi gecen sene rizeye 4 atacagimizi

Ertuğrul Sağlam

Ilk 6'da ki 5 takimla macimiz var ve Ankara, Ordu, Balikesir, Manisa disarida sadece Mersinle icerde oynayacagiz Huseyin Kalpar'in mantalitesi ile ilk alti hayal olur. disarida mutlaka ama mutlaka mac kazanmamiz lazim.

berusa55

09 Şubat 2014, 22:03:15 #55 Son düzenlenme: 09 Şubat 2014, 22:23:19 berusa55
Manisaspor 1-2 Orduspor

Biri kazanacaksa bunun Manisa yerine Ordu olması daha iyi oldu açıkçası; özellikle de kendimizi bir an önce ilk 6 içine atıp önümüzü görebilmek açısından. Haftaya Bolu maçını aldığımız takdirde, en kötü Karşıyaka Manisa beraberliğinde ilk 6 içinde kendimizi göreceğiz inşallah...

cakir55

Ordu gibi deplasmanda kazanmayi bilsek ilk ikiden cikariz. Adamlar deplasmanda daha iyi oynuyor resmen. Neyse Manisanın kazanmaması iyi oldu. Bu hafta aşağıya alırız onları.

Integral

herşey deplasmanlara bakar.
"kazanamıyorsak kaybetmeyelim" mantığıyla çıkıyor kalpar, ağzıyla da söyledi bunu.
bu kafayla zor. sen kazanmak için oyna da, sonucun ne olduğunu boşver.

furkan5534

eğer playoffa kalırsak o maçlardaki atmosferi ve heyecanı tahmın edemıyorum.kalpten gideriz çoğumuz taraftarsız kalırız  :) :)
o kadar çok basit puanlar verdik ki gelde kafanı taşlara vurma.fethiye maçında giden 2 puan adanademir maçında giden 2 puan.sadece bu 2 maçta 4 puanı alsaydık zaten 43 olurduk ve hesaplar çok daha  farklı olacaktı malesef gelde yanma şimdi.ilk devrede hele denizli maçı yok mu  :( ben tam tersine manisanın yavaş yavaş düşeceğine inanıyorum.balıkesirde inanılmaz ballı bi takım.mersin köpeğide başındaki hakan kutlu malına ragmen nasıl yenimiyor onada anlam veremiyorum.inşallah bi seri yaparızda daha güzel hesaplar yaparız

cakir55

Bugün Manisa'nın yenilmesi gerçekten güzel oldu şimdi bakıyorumda, Manisa zaten iyi gitmiyor son 5 maçta 3 yenilgi almışlar.
Kalan 14 maçtan 11 maç kazanırsak = İLK 2 [70+]
Kalan 14 maçtan 8 maç kazanırsak = PLAY-OFF [60-70]

Bizim Play-Off'tan atacağımız takım bence Manisa olacak, o deplasmandaki 4 final maçlarını kazanırsak ilk 2 olur.