Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Bir an once gelecek sezonun yapilanmasi dusunulmeli. 
Yine kongrelerle vakit kaybetmeyelim.

tactician

yönetim çok başarısız bir sezon geçirdi; geçirtti.
bu dönemde karşılarına bir aday çıkması olası görünmüyor.

en azından kongrede nitelikli bir iki isim ekleseler.
mevcut ekibin yine aynı hataları yaparak önümüzdeki seneyi de heba etmesinden korkuyorum.

jean

Abiler yonetim nasil beceriksiz anlamiyorum dogrusu transfer yasagi vardi ikinci yarida sadece 15 gun icinde para bulup takim kurdular ligde biraktilar takimi bence basarili yonetim

samsunsporlu1994

Arkadaşlar kendimizi kandırmaya gerek yok. Kulübün ekonomik durumu ortada,bu haliyle kimse bu kulübe başkan olmaz. Bu yönetimin yanlışları olabilir ancak bundan iyisinin geleceğine inanmıyorum. Yönetim kesinlikle devam etmeli.

cakir55

Eğer bu sene yine transfer yasağı ile uğraşmazsak bu yönetim ile ben çıkacağımızı düşünüyorum

eprianu

Çıksak ne olacak ki? Duruş yok, tepki yok. Takım yangın yerine döndü adam izledi. Basın takıma inanılmaz iftiralar attı, sustu. Hoca basına ve taraftara posta koydu, sustu. Basın-hoca krizini çözse idi biz çoktan ligde kalmıştık. Kalırsa şampiyon olur muyuz bilmem ama baya yıpranırız orası kesin. Heee daha iyisi gelir mi, sanmam.

55.hakan

Kalpar ile görüşüp basına malzeme vermemeliydi.ki o kalpar gelip az daha seni küme düşürüyordu!

bayfa55

2 yıldan beri yapılan sayısız hatalarla artık bu şehrin güvenini kaybettiniz. Her olayı seyretmekle yetindiniz. Sportif konularda sınıfta kaldınız.

jean

Daha gecen yonetici 6-7 transfer yapacagiz diyordu biran once basladin tranFer vakit kaybina gerek yok

Levent ÖCAL

28 Haziran olan kongre tarihinin 10 gün erkene çekilerek 18 haziran'da yapılmasının planlandığı konuşulmuş. Eğer bu gerçekse çok geç olur bizim için.

Sadece Samsunspor

Adanademir bugun yarin kongreyi yapiyor. Bizimkiler dolascakta destek aricak bulcakta sonrada aday olcaklar. Yine gec kalacaz

Ahmeti

Biz alıştık zaten eziyet çekmeye
Seçimi en son yaparız , transferi en son yaparız , ligde en son kalırız

Levent ÖCAL

Samsunspor yönetimi Erkurt Tutu başkanlığında toplanırken, kongre tarihini 17-23 Haziran olarak belirledi. Samsunspor Başkanı Tutu, toplantıda kurmaylarıyla yaptığı değerlendirmede yeniden aday olma kararını da resmen aldı

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, Nuri Asan Tesisleri'nde yaklaşık 2 saatlik bir toplantı yaptı. Gündüz bölümünde Teknik Direktör Osman Özköylü'yle yollarını ayıran Samsunspor'da yöneticiler akşam toplanarak yol haritasını belirledi. Toplantıda ilk olarak ise kongre tarihi belirlendi. Olağan genel kurulun ilkinin 17 Haziran'da, çoğunluk sağlanamazsa ikincisi ise 23 Haziran'da yapılma kararı alındı.

İSTİŞARE YAPILDI

En önemli konu ise Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yöneticilerle durum değerlendirmesi yaparak, kongrede aday olma kararı aldı. Yeni sezon öncesi yol haritasının da belirlendiği toplantıda teknik direktör konusunun bir an önce çözülmesi kararı da alındı. Başkan Tutu ve ekibinin bugün itibariyle belirlenen isimlerle irtibata geçeceği öğrenildi. İç ve dış transferde izlenecek politika ise teknik direktörün belirlenmesinin ardından yeniden gözden geçirilecek.

http://samsunda.net/2017/05/30/samsunsporda-erkurt-tutu-yeniden-aday/

samsunsporlu1994

Madem devam edecekler kongreyi beklemeden hoca,iç transfer, dış transfer sorunlarını çözmeye başlamalılar. Özellikle hoca tercihinde kesinlikle hata yapılmamalı.

Sadece Samsunspor

bakan ve ak partililer galiple kazımı istemiyor bu adamı tutuyorlar. çünkü onlar geldiği zaman kulübe ne vali ne bakan karışabilir. tutudan daha olmaz bizi siyasete bağımlı yaptı. böyle nereye kadar gidecek. bu gidiş gidiş değil.