9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 10 Ağustos 2011, 17:00:30
Zenkeye haksızlık etmişsin,İnşallah çok iyidir çok goller atar ama Şuan itibariyle geride bırakılan sezon dahilinde Zenke'den iyi olamaz   :)

Kimseye haksızlık etmiyorum. Sadece görüşümü söylüyorum. Zenke Bank Asya da gol atmıştır atmamıştır orası ayrı. Superlig de ne yapacagı onemli. Burak çalık zenke den hem daha hızlı  hemde defansın arkasına koşu yapabilen bir forvet. Ayrıca topu daha iyi stop edebiliyor. benim forvet anlayışıma gore zenkeden daha yararlı olacaktır. Vlade de bence bu görüşte.

Akyol

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ağustos 2011, 17:24:05
Kimseye haksızlık etmiyorum. Sadece görüşümü söylüyorum. Zenke Bank Asya da gol atmıştır atmamıştır orası ayrı. Superlig de ne yapacagı onemli. Burak çalık zenke den hem daha hızlı  hemde defansın arkasına koşu yapabilen bir forvet. Ayrıca topu daha iyi stop edebiliyor. benim forvet anlayışıma gore zenkeden daha yararlı olacaktır. Vlade de bence bu görüşte.

;D

oguz_5528

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ağustos 2011, 17:24:05
Kimseye haksızlık etmiyorum. Sadece görüşümü söylüyorum. Zenke Bank Asya da gol atmıştır atmamıştır orası ayrı. Superlig de ne yapacagı onemli. Burak çalık zenke den hem daha hızlı  hemde defansın arkasına koşu yapabilen bir forvet. Ayrıca topu daha iyi stop edebiliyor. benim forvet anlayışıma gore zenkeden daha yararlı olacaktır. Vlade de bence bu görüşte.

Hafızaya aldım bu söylediklerini,Altay'da da izledim ben Burak'ı,herkes Zenke'i fizik olarak görüyor teknik açıdan da 0 olduğunu düşünmüyorum ki zenke hız olarakta Buraktan aşağı değil zaten taraftar olarakta dışardan gelene daha iyi gözle bakıyoruz ama elimizdekinin iyi yönelerini de unutuyoruz,İlerleyen zamanlarda görecez,Süper Lig Bank Asya gibi değil bakarsın Senin de Burak ile ilgili düşüncelerin değişir ya da benim zenke ile ilgili düşünlerim, hedef en iyiyi yakalamak ileri uçta;ama ben tekrar söylüyorum Zenke Bank Asyadaki performansının altına düşmeyecek,madem Burak Zenke'den iyi forvete ihtiyacımızın olmadığını düşünmek de güzel bir şey  :)

Akyol

Açık söylemek gerekirse bizde forvet çok ama GOLCÜ yok! Bu söylem yeterince açık sanırım ;) Zenke bizim topçumuz tabii ki beğeniyoruz ediyoruz ama yeterli değil. Burak Çalık geldi yeterli mi derseniz kesinlikle değil. Burak iyi bir partner olur tek başına bişey bekleyemeyiz ama herşeyi geçtim, rakip defans topla çıkarken kaba etini dönüp top beklemektense, adamın peşinden koşuyor yaaa >l< Burak çok daha iyi olacaktır inşallah Zenke'de çok daha faydalı olur...

sersa

toto da toto ama Allah için maşallah  :_nazar  ;D

cembaba

Fuleli adımlarrrrr Buraaak Çalıkk ;D

samuray

burak zenke mukayesesi anlamsız inşallah her ikiside takıma oturur iyi olur diyelim zenkede süper ligte gollerini sıralar diyelim

turgayergeni

inş buyuk bi çıkış yakalar herkes potansiyeli olan bir futbolcu oldugunu soyluyor ama cok da fırsatı kacırdıgını, cok pozisyonu da harcadıgını da soyluyor

Desiqner

bu adamı madem oynatmayacaktık niye aldık ? Bancenin yerine bir yarı denesekya adamı ?

AhmetDenizci

Bence Petkovic'in artık Burak'a şans vermesi gerekiyor, ayıptır daha onsekize bile almadı bu adamı. :kafa:

fındık

sezon sonu jübilemi yapacak bu adam oynatda bi zahmet şu adamı

Stoper

SametYılmaz55

Bizim çöpe atacak çok paramız var ya o yüzden oynatmayız.1 sene boyunca kadroya almazlar parasını mecburen öderler ama zerre kadar katkı alamayız

AhmetDenizci

cembaba

Başaran'la birlikte A2'de.