ZTK 3.Tur / Diyarbekirspor A.Ş. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _Jack Daniels_, 23 Eylül 2018, 12:43:17

« önceki - sonraki »

evolution55

hakemler gerçekten çok kötüler

kurtulmamız lazım buralardan

_Jack Daniels_

2.yarıda kapanan Diyarbekir takımına karşı oynanan oyun umut vericiydi. Sağlık olsun.

Sol Açık

Tüm başlığı okudum, anladığım kadarıyla yenildik ama skor ne?  :o

_Jack Daniels_

40.dakikada Emre Pehlivan'ın attığı golle 1-0 mağlup olduk.

jean

30 yasina geldim adam gibi su kupada ilerledigimizi goremedim belkide hayirlisi budur lige konsantre olmamiz lazim

eprianu

Bu güzel futbola karşı maçı kazanamadığımız için üzüldüm ama elendiğimiz için üzülmedim.
Kupayla ligi aynı anda kaldırabilir miyiz tartışması bir kenarda dursun bence lig daha önemli.
Düşünsenize en zor deplasmanların öncesinde kupa maçı gelebilirdi. Bence hiç gereği yok.

Ne idüğü belirsiz olan şu ilginç ligden bir an önce kurtulmalıyız. Kupa da seneye kalsın ne yapalım  :)

fanatik samsunsporlu

55.hakan

Gerçekten en iyi oyunlarımızdan birini oynadık bu maçta. Forvet bölgesine yaptığımız transferler gerçekten sorunlu. Bu forvetlerle lig bitmez söyleyeyim.Aynı tip adamlar bir de top da taşıyamıyorlar. Muhammed Beşir geçen seneden de kötü. Yedek kalecimiz Ahmet i beğendim. Oyunu hızlı ve düzgün başlatması güzeldi ve Furkan örnek almalı.

s_uzunkaya

anladığım kadarıyla maçı almak için baya basdırmışız ama alamamışız. kötü bi durum 3. lig takımına karşı maçı almak için bastırıyorsun ve ne sebeble olursa olsun alamıyorsan bizi lig de çok zor günler bekliyor demektir

Sadece Samsunspor

3 topumuz direkten dondu. 1 tane net golumuz uydurma ofsaytla sayilmadi. Nasip diyelim. Zaten bu oyuncularin suanki haliyle kulada gitmek biraz zordu. (Avutma degildir).

mehmet yılmaz

Maçı statta seyrettim. Kupayı önemseyen biri olarak, elenmiş olmanın iyi olduğunu düşünemiyorum pek. Evet, belki de öyledir, gereksiz kalacaktı ama sonuçta Samsunspor'un mağlup olması bir keder sebebidir.

Beşir, büyük bir hayal kırıklığı. Zaten tuttuğum bir oyuncu değildi ama bu kadar ısrarla istenmesi garipti zaten. bildiğimiz bir oyuncuydu ve gelecek vaat etmiyordu. Şu maç iyi bir fırsattı. Gol at, attır, formayı kap. Özetle, aradığımız santrafor Beşir değildi ve çok yanlış bir tercih yapmışız.

TV'de de görünmüş ama çıkpak gözle fark ediliyor. Çocuklara kızamadım çünkü özellikle ikinci devre çok istediler, oynadılar, mücadele ettiler. Ancak garip bir şekilde, kısmetsizlik mi denir, her neyse o oluyor. Direkten dönen 3 top, karşı karşıya kaçanlar, çizgiden kaçanlar... Olmadı. Bu arada hakem berbattı. Nizami golümüzü iptal etti. İlk devre Erhan Şentürk'e yapılan penaltıyı vermedi.