37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 06 Ağustos 2012, 10:02:12
azını ????? o ne la ???

kireçtepe sokak aksanı bilader. beğenemedin mi ?

celebi

Burak

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Ağustos 2012, 09:58:22
sayın iğrenç taraftar profili.
azını burnunu kırarım aklını başından alırım hebele hübele maç seyredersin..  :ok :ok

Abi siz karşıda olmayacak mısınız yoksa bizim locayı da mı şeref tribününe taşıyoruz :)

Serkan

emmeli gömmeli oldu ya  la başlık

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Burak - 06 Ağustos 2012, 10:17:42
Abi siz karşıda olmayacak mısınız yoksa bizim locayı da mı şeref tribününe taşıyoruz :)

bizim yerimiz belli .. ilk maça geldiğimiz günden beri ;)

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Ağustos 2012, 09:52:25
hakana bu sezon kimsenin laf deme şansı yok.
batmış bir gemiyi terketmeyerek aldığı parada indirime giderek,geçen sene kendisine süper lig şansı veren Samsunspor'a vefa borcunu ödemeye çalışıyor.ki süper ligden ilgilenen takımlar oldu.

Ben bu sene çok faydalı olacağına inanıyorum.
Efendi düzgün elinden geleni yapacak biri benim gözümde.

ben geçen seneden beri diyorum ne kadar yeteneği sınırlı olsada bu çocuk elinden gelenin kat kat fazlasını yapmaya çalışıyordu,o yüzden benim geçen sezon gekasla birlkte en sevdiğim adamdı,bu yazılanları okuduktan sonra hakanı 2 kat daha fazla sevmeye başladım,hakan bizde pişip efsane olcak inşallah,helal olsun diyorum

samuray

bu sezon ihtiyiacımız var mücadeleci koşuyor pres yapıyor takım için oynayan futbolcu bu sene daha iyi olacağını düşünüyorum

hacettepeli

paslarını geliştirse çok iyi oyuncu olur da işte bakalım...

Ayberk

maçta izleyebildiğim kadarıyla, bu sene gayet başarılı bir sezon geçirecek gibi. :)

cgr

Alıntı yapılan: uçarlı - 11 Ağustos 2012, 15:51:01
fenerbahçeli selçuktan ne aşşağılığı var selçuktan daha fazla koşar hem.

Bu nası bi cümledir böle :)  .:.:.

ahmetsefa55

bence dünyanın en kötü futbolcusu.
halı saha da takımıma almam o derece sevmiyorum.
koşmaktan başka hiç bir özelliği olmayan biri.
şu forumda yaşı 17 ile 30 arası herhangi biri 1 yıl idman yese hakanın yaptığından fazlasını yapar diye düşünüyorum. :evet:

Jnr.Serkan

Takımda Lokman,Erdem,Şaban ile birlikte en çok göze batan isimdi.Ben bu adamı beğeniyorum.Hızlı ve iyi top kapıyor.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: muhalif - 26 Ağustos 2012, 12:20:44
bence dünyanın en kötü futbolcusu.
halı saha da takımıma almam o derece sevmiyorum.
koşmaktan başka hiç bir özelliği olmayan biri.
şu forumda yaşı 17 ile 30 arası herhangi biri 1 yıl idman yese hakanın yaptığından fazlasını yapar diye düşünüyorum. :evet:

Aynen öyle nedense çoğu kişi bu adamı tutuyor ama ben hiç beğenmiyorum. Süperligde 2 tane net kaçırdı, dün linyit maçında atamadı. Sadece koşuyor biraz daha teknik olması lazım.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Ağustos 2012, 12:25:01
Aynen öyle nedense çoğu kişi bu adamı tutuyor ama ben hiç beğenmiyorum. Süperligde 2 tane net kaçırdı, dün linyit maçında atamadı. Sadece koşuyor biraz daha teknik olması lazım.
golü herkes kaçırabilir.10 tanede kaçırır.sonuçta orta saha oyuncusu.
ama ben bir ortasaha oyuncusunda olması gereken özelliklerin çoğunun hakanda çok düşük seviyede olduğunu düşünüyorum.