37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

saim55

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 12 Mart 2012, 10:36:58
Topa vuramadığın halde niye ileri çıkarsın anlamıyorum ki. Senin yüzünden Antep'e 4 puan verdik.

Bkz: Dışarıda oynanan maçta yaptığı kazmalık; http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=103072

Daha ne cevherler var bu çocukta, iyi hatırlıyorum

Stoper

Öküz,sünepe.
3 metreye pas bile veremiyor.

Ekrem

Deli dana gibi sağa sola koş Ya bu adamlar bu becerisizlikle nasıl futbolcu olur anlamıyorum ...

twitter

manisa maçında 6 pastan ışıklandırmaları vurmuştu bir de hayvan(!)

cembaba

Hakan bence yorulan bir Murat C. veya Murat Y. yerine sonradan oyuna girerek, mücadelesiyle oyunu tutmaya yönelik bir oyuncu. Bana kalırsa her maç 4 maçın 4ünde de Serdar Özkan oynamalı. Çünkü sadece Ekigho olduğu zaman adamlar çözdü hemen basıyorlar.

kamuri

ne olur kayseri maçında maçın en kritik pozisyonuna yine sen girme ya

**KaR6**

ben buna her maç ceza sahasına girme diye bagırmaktan yoruldum, bu oralara girmekten yorulmadı.. kardeşim, atamıyosun işte, seni de anlıyorum kapasite meselesi.. gitme daa oraya gitme, gitme de sokma beni günaha. çok mu zor?

lucarelli

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Mart 2012, 14:31:46
ben buna her maç ceza sahasına girme diye bagırmaktan yoruldum, bu oralara girmekten yorulmadı.. kardeşim, atamıyosun işte, seni de anlıyorum kapasite meselesi.. gitme daa oraya gitme, gitme de sokma beni günaha. çok mu zor?

Hakan da dahil olmak üzere şu an elimizdeki kadronun en büyük sorunlarından biri de bu. Kimse kendini bilmiyor, herkes maradona anasını satayım. Bir çoğu yüreği ile oynamasına rağmen kapasiteleri yetersiz. Basit oynayıp, aldığı topu en uygun durumdaki adama verse kral olacak, ama ceza sahasına girmeler, uzaktan şutlar çekmeler, milimetrik pas atayım derken top kaptırmalar. . Yapabiliyorsan yap ama yapamıyorsan basit oynayacan. Kendini bil basit oyna be sen üzül ne biz üzülelim.

SametYılmaz55

yarın oynarsan eğer kendi kafanda bir mayınlı bölge olduğunu kur.o mayınlı bölgelerde rakip ceza sahası olsun hakan.sakın ceza sahası civarına yaklaşma hakan

burakbas

Eğer serdar ile başlamazsa , ilk 11 de başlayacaktır. Inşallah kanser olmayız. :) antep maçında o golü atsaydın kral olacaktın. Futbol ışte :)

ugurozkan

kayseri maçında iyi bir performans sergiledi. uzun süredir ilk defa sakin gördüm kendisini.

Theofanis Gekas

seneye çok işimize yarayacağından en ufak bir şüphem yok,hakan gözümde çoğu futbolcudan değerlidir,en azından bişeyler yapmaya çalıştı bu çocuk bi finkten,murat yıldırımdan 10 kat daha değerli gözümde

Kodalak

yeteneksizin önde gideni uçmayla-koşma arasındaki futbolcu tiplemesi,anca bankasyada iş yapar zaten

ahmetsefa55

**KaR6**

:kafa:  :kafa:  :kafa:

>:(  >:(  >:(