37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

hacettepeli

02 Mart 2012, 03:11:42 #330 Son düzenlenme: 03 Mart 2012, 14:21:43 hacettepeli
.

ChucKeR

mücadele edene saygı sonsuz. bu işi yapıyosun birader. tebrik ederim ama sadece mücadeleyle olmaz bu iş. al sana temiz örnek ali turan.

kamuri

hakan gene bildiğimiz hakan değişen bişey yok maalesef

kumköylü ahmet

hakan bu ligi senlemi bitircez öyle görünúyor formanin degerini bil artik yeterdaaa

Desiqner

Maçtaki tek güzel hareketin Doğa'ya attığın kafaydı kanka.Birde 1.golde Fink'e attığın pas. ;)

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Mart 2012, 20:09:49
Maçtaki tek güzel hareketin Doğa'ya attığın kafaydı kanka.Birde 1.golde Fink'e attığın pas. ;)
ben katilmiyoruym maalesef en iyi hareketi ilk yaridaki topu seyircimize vermeseydi  :D

ChucKeR

ya bu maç iyiydi adam. Allah aşkına atmayalım. bugun anormal pres yaptı . rakibi yıldırdı. futbolda defansif orta saha diye bir bölge var ve bu bölgede makbul olan mücadele gücü yüksek oyuncu. bunu kabul edelim artık. bugun maçın en'lerindendi kim ne desin.
ben hakanın kendini geliştirmezse ilerleyen yıllarda iş yapamayacağını söylüyorum. her zaman bu yaşındaki kadar hevesli ve güçlü olmayacak.

RT55

bu takımda alınan para ile akıtılan teri oranlarsak bu çocuk açık ara lider..bence kendini dahada geliştirecek..

Theofanis Gekas

elinden geleni yaptıgına zerre şuphem yok.yeteneksızsin felan ama finkten murat yildırımdan daha adamsın benim gözümde

isa55

Beğensekte beğenmesekte ortada oynayan 4 oyuncumuzdan birisi. Bir şekilde oynatmak zorundayız.
Yeteneği ölçüsünde iyi şeyler yaptı.

kalptenþimþek

04 Mart 2012, 00:46:52 #340 Son düzenlenme: 04 Mart 2012, 00:50:33 kalptenþimþek
Hakanı bir futbol virüsü olarak düşünebilirsiniz..resmen futbola karşı mücadele veriyor..oynama! oynatma! görevi de bu gerçekten!?! :deli:

SametYılmaz55

sende rakibe bacak arası yaptın ya hakan :)

ChucKeR

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 04 Mart 2012, 00:46:52
Hakanı bir futbol virüsü olarak düşünebilirsiniz..resmen futbola karşı mücadele veriyor..oynama! oynatma! görevi de bu gerçekten!?! :deli:

adam noktayı koymuş beyler  :deli:

Burak

Bu maçta beğendim dersem kızar mısınız ? :-\

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Burak - 04 Mart 2012, 09:51:49
Bu maçta beğendim dersem kızar mısınız ? :-\
herkezin görüsüne saygimiz var kardes ne kizmasi