37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

güngören taraftarı hakanı sattılar diye veryansın etmişlerdi yönetime.timsah gözyaşlarıydı herhalde

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: millwall - 29 Ocak 2012, 22:09:46
onun aldığı parayı ver 90 dakika tüm samsun u turlayayım.

işte oyüzden bu haldeyiz..

Allah bize yardım etsin.. Bu kadar iyi! topçuyu bir takıma takıma toplamak zor

GurbetciFanatik

Egerki biz düsersek ve sen baska bi Süper Lig takimina transfer olursan
ben o zaman daha futbol bakmicam.
Tamam malsin kazmasin da faydan yokta bari zararin olmasin.
Adam 90 dakika icinde bir olumlu hareket pas yada bi bindirme yapar be.
Mesut Hoca nin iyi yada kötü bi TD oldugunu anlamak
cok kolay oldu artik benim icin.
Gelecek macta ilk 11 deysen bu hocada bu futbolu bilmiyor demek 2x2=4

isa55

Hoca Hakan'ı yine kadroya alır. İlk yarı olmazsa da ikinci yarı.

kalptenþimþek

bu dümbükten bu kadar da, buna forma veren ne kadar?!  :x((

ChucKeR

hakan arslan ilk 11 oyuncusu olarak gelmedi bu takıma. eğer bu çocuk bu kadar maçta 11 çıkıyorsa hakan'ın değil de aslında o bölgede oynaması gerekenlerin kulağı çınlatılmalı. ya da hakan'ı alternatifsiz hale getiren yapıyı oluşturanların.
kadroyu ve sene öncesi hedefleri ele aldığımda hakan benim beklentimi karşılamış hatta üzerine bile çıkmıştır. başarılarının devamını dilerim.

kamuri

allahını seven üstüme toprak atsın :'(

SametYılmaz55

hakan hayatımda senin kadar oynadığı bölgeyi kurutan bir adam görmedim ben :kafa: orta sahaya alsak yanında oynayan adamların iki kat koşması gerekiyor,açık oynadın sağ taraf sayende koridor gibi oldu,defansa aldık ikinci yarı 3 tane yedik >:( ne uğursuz ne beceriksiz herifsin sen arkadaş :x((

Ayberk

Süper Amatörde oynayamaz bu adam lakin gel gör ki Süper Lig tecrübesi verdik adama... :kafa:

Sol Açık

Alıntı yapılan: ChucKeR - 30 Ocak 2012, 01:34:45
hakan arslan ilk 11 oyuncusu olarak gelmedi bu takıma. eğer bu çocuk bu kadar maçta 11 çıkıyorsa hakan'ın değil de aslında o bölgede oynaması gerekenlerin kulağı çınlatılmalı. ya da hakan'ı alternatifsiz hale getiren yapıyı oluşturanların.
kadroyu ve sene öncesi hedefleri ele aldığımda hakan benim beklentimi karşılamış hatta üzerine bile çıkmıştır. başarılarının devamını dilerim.

Bu durum gözden kaçıyor ve (ben dahil) kimsenin aklına bile gelmiyor, ama aslında haklısın...

FaTiH_HaN

İlk yarı haklı olabilirsiniz ama ligin ikinci yarısında yapılan transferlerden sonra hakanın oynamasının hiçbir açıklaması olamaz, Murat Ceylan, Fink ve Murat Yıldırım var takımda 3 ön liberomuz varken neden Hakan sahada olsunki?

Ahmeti

Ya Hakan Allah'ını seversen bir daha gol atmak için ileri çıkma bu kaçıncı gol atamama becerisi insanı delirtmek için için yapıyorsan devam et çok iyi delirtiyorsun.

muzaffer4

ben hakan arslanın maçta oynamadan kim olduğunu bilmiyordum önce akaki sanmıştım..

masbene

git la burdan (selami arkadaşımın ağzından)

cembaba

Mesut hocanın keseceği ilk isim sanırım.