37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

deli 55

koskoca şehrin kaderi senin gibi amatörlere kaldıysa işimiz çok zor gerçekten...
umarım en yakın zamanda gidersin şu takımdan

cgr

Dün ekipçe site camiisinin altında maçı izledik...

Camiinin altında bana dakikalarca küfür ettirdin ya... Bütün günahlarım sana gitsin...

alperen

sende bu işten para kazanıyonya :kafa:

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 25 Ocak 2012, 12:05:37
SENE BAŞINDAN BERİ YEDİĞİMİZ GOLLERE BAKIN İSTİSNASIZ BÜTÜN YEDİĞİMİZ GOLLERİ KENDİ KENDİMİZE YEDİK.
RAKİBİN HİÇ BİR ŞEY YAPMASINA GEREK KALMADAN.
BUNUN NEDENİ  DE O HATALARI YAPAN TOPÇULARIN KÖTÜ TOPÇULAR OLMASI.
BAŞKA HİÇ BİRŞEY İLE İZAH EDEMİYORUM.
BUNU NEDEN SENİN BAŞLIĞINDA YAZIYORUM.
SEN EN KÖTÜSÜSÜNDE ONDAN.GOYGOYCU HAKAN.

aynen öyle. illa her maç sivrilen 2 kazmamız oluyor. ya ahmet ya adem ya khubitia ya yenal hep hakan hep ekingho..... ne kadar zeka özürlü adam var takımda haketten ya. gerçi ademi birazcık tenzih ederim bu yazıda. gs maçında çocuğun resmen ayakları tittredi, keza  diğerlerinde öyle. bir futbolcuda önce IQ suna bakacaksın öyle alacaksın aga, onu bilir onu söylerimmmm.... şu kuş beyinli ekingho mesela kaçıncı kez kaleciyle karşı karşıya ya yakın pozisyonlarda şut çekti ve kaçını atabildi!?! hadi onun kafası basmıyor antremanlarda denmiyormu buna ancak kale boşken vuracaksın başka türlü şut sana yasakkkk... anlayamıyorum ben bu bizim işlerimizi yaaaa  :(

King Of The North

Manisa maçında adamlara gol pası verip, sonrasında bulduğu yüzde yüzlük pozisyonu atamayan biri için ne denebilirki, bu takımda nasıl forma şansı buluyor diğer rakiplerine sormak lazım..İnşallah düzelir ve utanan ben olurum, bundan da memnun olurum ayrıca.

masbene

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 26 Ocak 2012, 23:33:33
Manisa maçında adamlara gol pası verip, sonrasında bulduğu yüzde yüzlük pozisyonu atamayan biri için ne denebilirki, bu takımda nasıl forma şansı buluyor diğer rakiplerine sormak lazım..İnşallah düzelir ve utanan ben olurum, bundan da memnun olurum ayrıca.
Topa çaprazdan öyle bir vurma yok zaten. sağ ayağının dışıyla sanki çok hakimmiş gibi amelevari bir vuruş. nefret ettirdi

cembaba

Seni kadroya alırsa hoca yuh derim artık...

samsunluhakan

sen topçu felan degilsin hakan antepte senin yüzünden gitti 1 puan manisada 2 puan ne adamsın sen ya gol vuruşun sıfır ya artık ilk 11 zor görürsün

SametYılmaz55

zararın neresinden dönersek kardık :x(( şu dangalağı Samsun sınırları dışına sepetlemek lazım bir an önce >:( >:(

s_uzunkaya

adamın suçu yok.artık buna bişe demiyorum. benide koysalar kadroya bende oynarım yapcak bişey yokk.. bunu kadroya alanın tahamül edenin 90 dakka sıçtığını göre göre ilk 11 e alanınnnnnn :kafa:kardeşim 11 in yoksabir kişi eksik çıkar takımııı...adam var die pas veriyorlar pas almaya çalışıyorlarrr...boş bırak adamın yeriniii yaaaaaaa :rulet:10 kişi oynasak daha iyiiiii....

alperen_55

senin olmana gerek yoktu 10 kişi kalsak daha iyi olurdu...18 de bile yerin yok...

Tufan

taraftar olarak utanıyorum senin kadroda olmandan!

emre

lanet olsun seni futbolcu diye sahaya koyan adama!

cgr

Sen nasıl bı futbolcusun? Hanı futbolcuda degılsın ama... Nopost yememk ıstemııyorum Mal Hakan...

Stoper

2007 yılında profesyonelliğe geçmiş,kariyeri boyunca alt liglerde Güngörenspor forması giymiş 1988 doğumlu Hakan'ı daha ilk senesinde direk oynatmak,taraftara yem yapmaktır.Yakın çevresinde ki insanlar bile inanamaz şuan ki haliyle süper ligde oynadığına.Bu çocuk bu sene 14 defa forma şansı buldu! Bu kadar basit mi süper lig oynamak! Hüseyin Çimşir gibi sürekli yan pas yapmaktan başka ne iş yapar! Amatörce yaptığı hatalar,pas kayıpları!!! Süper ligde mücadele ediyoruz,2.ligde değil!!