37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

olcay

petkoviç tabi sarpı oynatır.senin gibi yeteneksizlere gerçekten ancak 1 hafta sabredilir ya.
o fiziğe baksan,dersin mücadeleye girsin yeter.ama sen de o da yok.sanki inceciymişsin gibi top bekliyon,gelince de pas atamıyon.
adamı dürtmüyon bile.senin yerin ünyespor

isa55

Son müdahalelerde biraz çekingen davranıyor. Onun dışında görevini çok iyi yaptı.

sadece55

Bugün iyi mücadele etti kesici yönünü çok beğendim ama oyunun diğer yönünde zayıf kalıyor cidden

kamuri

istatistiklere baktım sahanın en çok koşan futbolcumuymuş helal olsun bizde senden ekstra bişeyler beklemiyoruz zaten koş mücadeleni et yeter bu bize

altunay

süpersin hakan senin futbolunu beğenmeyenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim

altunay

Alıntı yapılan: uçarlı - 20 Aralık 2011, 15:07:59
süpersin denilecek kaarda değil. iyi koşması bunları dedirtmez. o süper bu süperde takım niye alt sırada yer alıyor.
takımda son vuruşları iyi olan golcü olsa son sıralarda yer almayız ayrıca Hakan ortasaha oyuncusu adam gorevini yapıyor ve siperde oynuyor daha çok genc olmasına ramen

Nuri Asan

Hakan Bayraktardan çok mu daha iyi şimdi bu çocuk? Neden Bayraktarı gibi futbolcuyu gönderiip bunu alırsınız, Ver gitsin Paf takıma başka bir halta yaramaz

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: twitter - 11 Aralık 2011, 19:48:36
bank asyanın maestrosu hakan'ı gönderip,
bank asyanın küme düşmekten kurtulan takımından hakan'ı alan yönetime her şey müstehak.

arkadaş mükemmel yorumlamış

SametYılmaz55

sana bir şey demeyeceğim hakan kapasiten bu.asıl seni bu takıma alıp seni bize izletmek zorunda bırakanlara kızıyorum :kafa: :kafa:

olcay

sen mükemmel futbolcusun.
sen çok teknik topçusun.
sen  en güçlü en çok koşansın.
ben de futboldan anlamıyorum.futbol bilgimden şüphe edilmesini istiyorum bazı arkadaşlardan.

babasamsunlu

RT55

sadece koşmakla futbolcu olunmuyor-kaç haftadır futboluna hiçbirşey katamadı-tek bildiği koşmak+yan pas..

Kodalak

bir pozisyonda topu ne yaptı ne etti anlamadım göğsüne mi almaya çalıştı  hiç anlamadım ama pozisyonu yaktı.hemde çok rahat bir pozisyonu.

gennç olmasına rağmen çok çabuk yoruluyor,kendini gösteremiyor

Musti

Çok tecrübesiz sadece hisleri ve motivasyon ile oynayabiliyor. Görev yerinin gerekliliklerini çok az yapabiliyor. Oyun vizyonunu genişletmesi lazım.