37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

2 haftada 2 ekstra gol, kartal maçında attığı golün ben hala gerçek olduğuna inanamıyorum aklım almıyor ;D Birde topukla asist yaptı  :) Ben bolu maçında trivela gol bekliyorum  8)

RT55

tamamen ayarı bozuldu..nerden vursa artık gol oluyor.. ;D

samuray

maçı canlı stadttan izledim vallahi golü göremedim tv.den izleyeceğim bravo hakan maçın yıldızıydı

twitter

frikik kas olm az.
pes'de editli adam gibi vurdun topa, iş var.

Ollivanders

Gol sıradışı. Adam futbolcu atacak . pas atacak vs vs. Ben sahaya inip atmayacagım o golu. İşi bu. İyi futbolcu mu bence değil. PTT 1.lig için fazla iyi degil ama iyi. En azından koşuyor.

##kdc##

Ofiste bilgisayardan maçı izlerken, yaradana sığınıp nasıl vurduysa gole Allahuekber diye bi haykırdım, diğer odadan arkadaş geldi tee.
Golü güzeldi, asisti daha güzeldi. Böyle devam eder,haftaya boluya daha güzelini atar inş. Bu haftalık canımız sağolsun.

kalptenþimþek

hakan hoştu, erhan boştu..

ugurozkan

o güzel golü ve asisti kadar savunması etkiledi beni. ikinci yarının ortasında sanırım, sahanın göbeğinde bir adama yapıştı yirmi metre beraber koştular çekişe çekişe.
turgay ve erdem de bu kadar hırslı pres yapsalardı o golleri yemezdik.

helal olsun hakana. goller onu şımartmasın. samimiyeti ve hırsı aynen devam etsin.

Desiqner

Frikik atabilen bir hakanın dortmund'a kadar yolu var :) böyle devam etsin yeter :)

Serkan

İstinyepark'da kendine yeni papuçlar bakıyordu dün : )

celebi

Serkan

celebi

pembe demek istemedim sen hemencicikte ifşa ettin pembeyi be kardeşim :D

beşnumara

Gardaşıma her şey yakışır aslan parçası :) Allah nazardan korusun.

doðan

Kedinin tuttutuğu fare sayısı odu 2    :D ;D :D ;D