37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

isa55

adamda kapasite bu kadar ve oynatacak başka oyuncu yok.

buonanotte

Artık sana diyecek söz bulamıyorum. ???

AllydeenleaR

oğlum olsun futbolcu olmayı düşünürse hakanı izletcem ibretlik

Lusage

Az akıllı olsan sezon başından beri 10 golü geçmiştin...  Seneye de kalacaksan şimdiden Gekas abinden son vuruş öğren bari.. :kafa:

Kaya

Bu da mı gol değil bee hakim bey ?  :kafa:

kamuri

lan altıpastan kaçırdığın goller bini geçti 25_30 metreden kaleye şut çekiyosun seninde akakiden bi farkın yok ben artık senin bi futbol zekan felan olduğuna inanmıyorum senin beynin değil ayaklarına hiçbişeye hukmetmiyo bence .çunkü sende gercekten bi beyin olsa lan ben altıpastan sezon içinde kaçtane yuzde bi milyonluk gol kaçırdım 25_30 metreden nasıl atacam diye insan kendi kendine bi sorar .hay allahım ya koca samsunspor kimlere kaldı seneye gungorene mi gidiyon nereye gidiyosan git hatta akakiyi alana seni de bonus olarak verelim ama samsundan defol yediğin ekmekler haram olsun lan yeter artık ya bence sen futbola da ihanet ediyosun lanet herif

umit

sen bizi kanser etmekle mi görevlendirildin? kimin adamısın hakan sen?

GurbetciFanatik

DilaverGüclü-Hakan Bayraktar-Ufuk Bayraktar-Agbetu-Orhan Tasdelen-Ersin
bi su isimler bak bide
Hakan-Akaki-M.Ceylan-Fink-Ugur-Serdar-Pal Lazar-Zenke sunlara bak.
yorum bile bazen haketmiyorlar ve bence hepsine güle güle demek lazim sezon bitisinde.
Ama bunlarin arasinda bi Hakan varki
Top teknigin yok
Sut o zaten yok
Akilli pas sende ne gezer

Sen ne is yaparsin be Hakan. Ya parayla futbolcu oldun yada bende bilmiyorum.
Boy poz var baska bisey yok.Tek kosmaklan bu is oluyorsa alalim bi Atlet kossun dursun orta sahada farki nerdeki.

Ertuğrul Sağlam

26 Mart 2012, 11:30:29 #428 Son düzenlenme: 26 Mart 2012, 16:59:44 Ertuðrul Saðlam
Futbolda bir söz vardı kötü olabilirsin, formsuz olabilirsin ama koşmamanın mücadele etmemenin bahanesi olmaz. bu çocuk koşuyor mücadele ediyor ama yetenekleri sınırlı.
Dün Hakan Aslana edilen küfürleri duyunca taraftar olarak ben bile utandım.
Eğer Samsunspor'un bir futbolcusu formasına ihanet etmiyorsa o formayı taşıyan futbolcuya küfretmek bence ayıp.
Yıllarca küfür edilen ama elinden gelen mücadeleyi sonuna kadar sahaya yansıdan Vural Kormaz'ada bu tribünler çok küfür etti ve 31-32 yaşlarında futbolu o küfürlerden dolayı bırakmak zorunda kaldı ama bugùn herkes o Vural'a o zamanki mücadelesinden dolayı Samsunspor'un efsanelerinden biri gözü ile bakıyor.

Her sene Samsunspor'da bir günah keçisi buluyoruz, geçen sene Orhan Taşdelen bu sene Hakan Aslan. Ama kocaa bir sezonda 1 gol atan Gece Kulübü Badyguadı bozması forvetimiz Zenke'yi beşbin kişi Zenkee Zenkee diye bağırarak onurlandırmayıda iyi biliyoruz.

kuzey55

bu kadar yetersiz bir orta saha ile iyi puan topladık hatta şanssız maçlarımız olmasa daha da cok puan toplamıştık ilginç doğrusu.

bu adam ciddi anlamdan çok kötü.koşar pres yapar bilmem ama orta saha olarak çok zayıf

YaşarDoğu

Dün ki maçta Akaki den defansiv ortahasa mücadelesi görmek yerine sahada gezinen bi vampir vardı.

Hakan Arslan yetenekli midir, hayır ama mücadele ediyor mu , evet. Kısıtlı kadromuz ile ancak bu kadar.Maç içinde kaçırdıgı golde bende cıldırdım ama yapacak bişey yok.Malzeme bu , değerlendirebildiğimiz kada değerlendireceğiz.

burakbas

doğru malzeme bu , ne yapabiliiz.

kuzey55

suç onu ve onun gibileri süper lig futbolcusu diye bu takıma alanlarda.

Kodalak

beni koysalar onun yerine dah iyi oynarım,adamın benim hatırladığı kale dibinden 3.gol kaçırışı

bir tanesi bjk maçıydı,bir tanesi bursa,bir de dünki,

adam topa vurmayı beceremiyor 3 metrden kaleye burunla şut vuruyor...

kamuri

bi de çok bişey yapıyomuş gibi ataklarda her pozisyonun içine zıplamıyo mu beni sinir ediyo