Aerobilet.com ile 100 TL'ye kadar BEDAVAYA uçun!

Başlatan Lusage, 26 Şubat 2012, 21:36:21

« önceki - sonraki »

Ayberk

Tamam abi, önce değişiklik denedim olmadı sonra iptal denedim kabul ettiler, bonusu da geri yüklediler :D aldım ben de çok şükür

lucarelli

Bu devirde kimse kimseye bedavaya günahını bile vermiyor. İnşallah ileride bir problem olmaz.

Ayberk

Abi biz de o yönde duacıyız ama sonuçta cebimizden 1 kuruş para çıkmadı çok çok havaalanında rezil oluruz :D kaldı ki aksi bir durumda bir mağdur olduk, kandırıldık deriz ki gerçekten öyle olmuş olur. Siteye inandık ;)

cembaba

Burak Abi check-in bile yaptık. Bu saatten sonra artık THY gelse o biletleri bizden alamaz. ;D ss.biz İstanbul'da :)

Ayrıca

AlıntıDeğerli Kullanıcılarımız,

Kampanyamız sona ermiştir.

Tanışma kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Aerobilet ile uçak biletlerinizi, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Aerobilet ile sadece uçak bileti değil, hizmet satın alırsınız.

Uzman destek personelimiz 7 gün 24 saat her zaman yanınızdadır.

Bu deneyimi yaşamak için hepinizi aerobilet'e bekliyoruz.

SametYılmaz55

bizim millet abartmıştı biraz :) adam 35 tane bilet aldım diyor ya :D

lucarelli

brigand

Yıllar önce Onur Air'in kampanyasına benzedi. Millet o zaman 19 Mayıs'ta günü birlik İstanbul'a gidip gelmişti 1 Liraya. Adamlar reklam tercihlerini değişik yönde yapmışlar. Televizyona,radyo,gazete vb. gibi mecralara harcayacakları paranın belkide 4'te 1'inin bonus olarak dağıttılar. Bence sağlamda reklam yaptılar. Pazar değilde Cuma akşamı olsaydı. İstanbul deplasmanı sponsorumuz olabilirlerdi. Ama yine de iyi oldu : )

özkan

Sistemimiz geçici olarak servis dışıdır! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

bu hatayı veriyor ama ?

Serkan