TFF 2.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eyüpspor

Başlatan Kaya, 02 Şubat 2019, 22:35:46

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Son 7 macta 5 galibiyet 1 beraberlik 1 maglubiyet almislar. Gecen gaftada inegolu 3-1 yenmisler. Laubali oynarsak acimadan atarlar yeyince de zaten kabak gibi aciliriz. Disiplinli sert ve akilli ince oy namak lazim

Lusage

Futbolcumsularda bu kafa olduğu sürece kaybederiz.

mehmet yılmaz

Zor bir maç olacak. Hem biz havamızda değiliz hem de Eyüp son haftalarda formda. Kimseyi hafife alacak durumda değiliz.
Bizim takımda bireysel olarak gerçekten yetenekli çocuklar var fakat arkadaşlık ruhu yok. Gerektiğinde arkadaşın için de oynarsın, hatasını telafi etmek için canını dişine takarsın, futbol böyle bir oyundur. Bizde o yok. Neden olmadığını bilmiyorum, nasıl sağlanacağını da bilmiyorum. Böyle bir takım ortamında başarı gelir mi, zor olur ama gelebilir. Ancak geçmiş dönemlere baktığımızda lig şampiyonluklarında hep iyi arkadaşlıkların olduğunu görüyoruz.

tactician

Hocanın Ümraniye günlerinden bu yana süre gelen Samet takıntısı devam ediyor gibi görünüyor
Öte yandan yılmaz sakat Canberk cezalı 

Muhtemel 11
--------Ahmet--------------
Erhan k. Aytaç Cenk İshak
Enes oğuz Savaş onur
------------Erhan ş.-------
---------Abdülkadir --------

cembaba

Alıntı yapılan: tactician - 09 Şubat 2019, 17:01:58
Hocanın Ümraniye günlerinden bu yana süre gelen Samet takıntısı devam ediyor gibi görünüyor
Öte yandan yılmaz sakat Canberk cezalı 

Muhtemel 11
--------Ahmet--------------
Erhan k. Aytaç Cenk İshak
Enes oğuz Savaş onur
------------Erhan ş.-------
---------Abdülkadir --------
Abi Samet de de düşüklük var bir kaç haftadır. Senin kadar bilimsel açıklayamasam da bazı haftalarda özellikle deplasmanda kalabalık orta saha ile sahada olsak daha zor yeniliriz gibi geliyor. İlla 10 numara ile oynamak zorunda değiliz. Bu lig eğer mücadele ligi ise orta sahayı üçleyip topu kanatlara yayarak oynayabiliriz. Mesela böyle. Özellikle deplasman maçlarında ortayı kalabalık tutarak ve rakibe basarak hamle şanslarını engellemiş oluruz.

Bu senin vermiş olduğun kadro da bence İlyaslı kadrodan daha iyi. Yarın için umutlandım. İyi futbol oynayıp kazanalım inşallah.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

Samet en kötü gününde bile gol atıp asist yapabilecek kapasiteye sahip. Oynaması lazım. O oynamıyorsa yerine Enes İslam gibi bir düşük zekayı oynatmak ikinci yanlış. Ramazan oynasın, aptal Enes oynamasın. Bu kadar netim.

Stoper

Maça saatler kaldı, 10 binden fazla olacağız.
Rakipler Sarıyer ve Keçiörengücü kazandı.
Bu hafta Sakarya'nın takılacağını düşünüyorum, Berk İsmail gibi bi adamları yok, Dilaver ise belirsiz. Bu hafta üst tarafa biraz daha yaklaşırız.

Shane_Falco

40. AHMET ALTIN
48. ERHAN KARTAL
22. NURİ TERLİKSİZ
26. CENK KAPLAN
68. İSHAK DOĞAN
67. OKAN DERNEK
8. OĞUZ GÜRBULAK
70. SAMET ASATEKİN
20. ERHAN ŞENTÜRK
11. RAMAZAN ÇEVİK
19. ABDULKADİR ÖZGEN
Yedekler
55. FURKAN KÖSE
13. AYTAÇ SULU
7. SAVAŞ YILMAZ
14. İLYAS KUBİLAY YAVUZ
77. ENES İSLAM İLKİN
16. ONUR ERİŞ
99. BAHATTİN KÖSE
Teknik Sorumlu
İSMET TAŞDEMİR

Her şeyi anlarım ama sakatlığı vb bi durum yoksa Savaşı kesmek hiç mantıķlı bi olay değil.

maço

Savaş ne yaptı ya? Niye kesik yedi?
Sene başından beri ne güzel ikili yakalamıştık Savaş-Oğuz .
Neden bozuldu bu ikili .
Tam sol ayaklı stoper geldi Aytaçın yanına dedik bu sefer de Aytaç kesik yemiş.
Yahu bir görseydik beraber .

İlyasın olmamasını anlarım . Erhan Şentürk bence yerinde oynuyor.
Sanki Erhan Şentürk şov yaşayacağız bu maç. En az 2 gol bekliyorum kendisinden.

adige73

Yanlış kadro herhalde Taner hocayı arayacagiz Taner hoca en azindan doğru kadro cikariyordu ancak drgisiklikleri hataliydi

tactician

Hafta içi idmanlarda görünen onbirden ciddi değişiklikler olmuş
En beklenmedik olanı hiç şüphesiz Savaş in kesik yemesi

_samsunspor_

eprianu

Az önce Twitter'da hafta içi Savaş'ın Yücel Uyar' a tepki gösterdiğini okumuştum. Takım içinde gruplaşmalar ve farklı sıkıntılar, sıkıntılı oyuncular olduğunu duydum.

Kadroyu buna göre değerlendirmek lazım. Aslında fena da değiliz. Sahada gezen kimse yok en azından.

eprianu

Bu sezon takımın ilk defa önde bastığını, pres yaptığını görüyoruz. Elhamdülillah  :)

evolution55