Hazırlık Maçı 5- SAMSUNSPOR'UMUZ - Tarsus İdman Yurdu

Başlatan germencisse, 13 Ağustos 2012, 00:07:54

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Hazırlık maçı da olsa mutlu oluyor insan. Ulan Samsun az destek çık Su takıma , yönetime. Emin adımlarla yuruyelim da...

Jnr.Serkan

Adem Sarı ve Uğur tülümen açıkcası beğenmediğim isimlerdi.Umarım hep bu şekilde beni g.t ederler ben razıyım : ) Yüzümüz güldü.Ama şu penaltı işine bir çözüm bulmak gerek.her hazırlık maçında penaltı yapılırmı

burakbas

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Ağustos 2012, 12:59:42
Ama şu penaltı işine bir çözüm bulmak gerek.her hazırlık maçında penaltı yapılırmı

Kere oruçlu ya , kafasına vuruyor. Ramazan bitsin düzelir.  :) :)

SSKLA

Alıntı yapılan: burakbas - 16 Ağustos 2012, 13:01:44
Kere oruçlu ya , kafasına vuruyor. Ramazan bitsin düzelir.  :) :)

Bence hakemlerle ilgili  :evet: Bu maçlara en tecrübesiz hakemler çıkıyor yani büyük ihtimal bölgesel hakemi bile değildir bu maçı yöneten hakem. ;)

kalptenþimþek

ne bu şimdi 6-1?? yönetimden açıklama bekliyoruz  8)

Serkan

cembaba

Bu nasıl bir şey ya :( 6 - 1 nedir arkadaş. Bir yerlere gönderme mi yapıyoruz...

İnşallah çok daha iyi olur. Uyum sürecini atlatırız. Allah yardımcımız olsun...

orucreis

Alıntı yapılan: CemBaba - 16 Ağustos 2012, 13:11:10
Bu nasıl bir şey ya :( 6 - 1 nedir arkadaş. Bir yerlere gönderme mi yapıyoruz...

sıra onlara da gelecek hepisinin sonu böyle olacak... :evet: ;D :holey:

King1965

Ahmeti

Bu maçlar ölçü değil ama yinede kazanmak gibisi yok.

Desiqner

King1965

orhan

Şenol demirci neden hiç gözükmüyor bilmediğimiz sakatlığımı var lütfen bilgisi olan paylaşsın

cezayir55

ben şenol demircinin oynayabileceğini düşünmüyorum samsunspordam inşallah yanılırım

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 16 Ağustos 2012, 18:49:19
ben şenol demircinin oynayabileceğini düşünmüyorum samsunspordam inşallah yanılırım

Kardeş sen hep uçuk transferler istersin Şenol'u beğenmessin Ergic'i mi alalım Allah Allah ya !