Erhan Şentürk

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:09:56

« önceki - sonraki »

Kaya

24 Temmuz 2018, 00:09:56 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2019, 12:58:50 brigand

mehmet yılmaz

Özellikle Diyarbakırspor döneminden iyi hatırladığım bir oyuncu. Tecrübesi ve yeteneği ile bize çok katkı sağlayacağına inanıyorum. Umarın yanılmayız.

ata55

çok deneyimli, pozisyon bilgisi üst düzey. lig boyunca çok faydalı olur bize.

ata55

geçen sezonun gol kralı. ama bizde henüz bir katkısı olmadı. kendini toparlaması lazım.

ngonge

Beklentim olan bir oyuncuydu, ama şu ana kadar etkili olamadı. Tek forvet oynamaya müsait değil, çok kayboluyor defansın arasında. Acaba kanatta değerlendirilebilir mi?

Sol Açık

Önce Erhan için birkaç cümle yazacaktım ama forumda Muhammet-Erhan karşılaştırmasını görünce dayanamayıp oraya yazdım. Buraya da tekrar eklemek isterim:
Erhan Şentürk bu haliyle yedek bile olmamalı!

Erhan Şentürk'ün bu haliyle başarılı olabileceğine inanmadığım gibi, Muhammet'ten daha az faydalı olduğuna inanmıyorum. Erhan şu ana kadar 4'ü ilk 11'de olmak üzere 7 maçta oynamış. İlk 11 çıktığı maçlar: Gümüşhane (D), Sancaktepe, Kastamonu, Bayrampaşa (D). Bu maçların hiçbirisinde bir etkinlik gösteremedi. Ne oyuna katkısı oldu, ne de bir gol pozisyonuna girdi! Maçların yarısı iç saha, yarısı deplasman. İçlerinde zor rakipler de var, alt sıralardakiler de var. Yani herhangi bir oyun türüne adapte olabilmiş değil. Bu haliyle kesinlikle oynatılmamalı!

Muhammet ise 1 kez ilk 11 başladı (Amedspor), 1 tanesi 1 dakika olmak üzere toplam 5 maçta oynadı. Açıkçası, Muhammet'in hal ve hareketlerinden hiç haz etmiyorum. Belirgin bir Burak Yılmaz özentisi olduğunu düşünüyorum ve Burak Yılmaz'ın kişiliğinden nefret eden birisi olarak, onun karikatürünü sevmem mümkün değil! Ama Erhan'ın herhangi bir gol pozisyonuna girdiğini hatırlamazken, Muhammet'in girdiği fırsatları net biliyorum.

Özetle, hiçbirisi Bahattin'in eline su dökemez! Ama illa birisini sahaya süreceksem, gol isteği ile, gole yakınlığı ile, fiziksel gücü ve potansiyeli ile, gençliği ile her türlü Muhammet'i tercih ederim...

Dip Not: Bugün takımın özel olarak kötü olduğunu falan düşünmüyorum ve genellikle oyuncularımıza tahammülüm çok yüksektir. Ama kaç maçtır takımın hep mi en kötüsü olunur?! Hem de geçen sezonun gol kralı olarak transfer edilmiş bir oyuncu. Bayrampaşa maçında da harikalar yaratmayan oyuncularımız vardı ama hepsi belirli bir düzeyde oynadılar, takımın aksayan temel parçası ise Erhan'dı, artık dayanamadım!

mehmet yılmaz

Benim için de ilk 10 hafta itibarıyla ciddi bir hayal kırıklığı.
Beklentilerimiz olan bir oyuncu idi ama şu ana kadar hiç bir faydasını göremedik. Üstelik son 2 maçta 11 başlıyor, fırsat veriliyorken..

ea55

Erhanı başka takımlardayken hiç sevmezdim. Keşke maçkolikten değilde izlenilip alınsaydı. 3-5 gol atar mı sanmam

55.hakan

Şansı değerlendirdi Muhammet Beşir out Erhan Şentürk in.

Sadece Samsunspor

Sonunda atti devami gelir insallah

Sol Açık

Erhan'a epey eleştiri yazmıştım. Bugün iyiydi. Gol attı diye iyi demiyorum, o golü atamasaydı da buraya "silkinmiş görünüyor" diye yazacaktım.

Bu noktadan geriye basacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Daha iyiye gidecektir ve iş yapacaktır!  ;)

fanatik samsunsporlu

Golden sonra ölü toprağını silkeledi üzerinden. Gol sevinci yaşarken o hareketi yaptı

muzaffer4

Nöbetçi golcü erhan Şentürk

55.hakan

Artık ilk 11 diye bağırıyor bu adam. Bu haftaki durumdan sonra o şansı vermesi lazım hocanın.

Stoper

manisaspor maçında 11 başlamalı, bu ligin en iyi hücum futbolcularından birisinden ilk yarı itibariyle verim alamadık. kendini bulmaya başladı ve bu ikinci yarı için umut verdi.