O'ndan Sonrası / O'nun Samsunspor'u ( İki Yazı )

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Kasım 2009, 16:24:39

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Alıntı yapılan: aaa55 - 17 Kasım 2009, 23:46:54
İsmail Uyanık;  Bizim kuşağın sadece Samsunsporlu olmamı sağlayan adam. Lige çıktığımız 1992 yılında her hafta birkaç okul Samsunsporun maçına götürülürdü. O hafta Gülsüm Sami Kefeli İÖO. da idi sıra. Arkadaşlarla toplandık maça gittik.  Zonguldaksporu 5-0 yendiğimizde, ilk defa çıplak gözle seyrettiğim Ertuğrul, Osman, rahmetli Müjdat, Ercan , İmdat , Bünyamin, kaptan Kasım, kaleci Erol ve diğerleri. O gün sadece ve sadece Samsunsporlu olmaya karar verdim. Sonraki yıllarda hep müthiş bir haz duyarak ifade ettiğim sadece Samsunsporlu olmak fiilini, bizim kuşağa kazandıran adama minnettarım.

'92 den sonra da organizasyonlar yapılmıştı.. bir sevdadır Samsunspor başlığı adı altında okullar geziliyor, kücük çocuklarla Samsunspor futbolcuları kaynaştırılıyordu.. ey gidi eski zamanlar, gülsüm samiye geldikleri gunu unutmak ne mumkun..

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Kasım 2009, 00:07:49
'92 den sonra da organizasyonlar yapılmıştı.. bir sevdadır Samsunspor başlığı adı altında okullar geziliyor, kücük çocuklarla Samsunspor futbolcuları kaynaştırılıyordu.. ey gidi eski zamanlar, gülsüm samiye geldikleri gunu unutmak ne mumkun..

23 Nisan'a da gelmişlerdi  :( :( Bir imza alabilmek için yarışmıştık...eyy gidi günlerimiz...

samsunmania

Samsunspor taraftarı olmak gerçekten bir ayrıcalık. Her zaman diyorum. Türkiye'nin en çok acı çeken 3-4 kulübünden ve taraftarından biriyiz maalesef. Gün geçtikçe eriyoruz. Her geçen sene bir öncekini arıyoruz. Bu nereye kadar devam eder bilmiyorum ama mutlaka bir çıkışı da olacaktır. Bu durumu kendine ar eden, haysiyetli, gerçekten Samsun ve Samsunsporsuz hayatın boş olduğunu kabullenmiş birisi veya birileri mutlaka çıkacaktır. Bizim de mutlaka sevinç çığlıkları atacağımız günler de gelecektir. O zaman bu sitede yazan gerçek Samsunsporlu can dostlarımla bu mutluluğu paylaşmak en büyük isteklerimden biridir. Biz Samsunspor'u kayıtsız, şartsız sevdik. Tıpkı tertemiz yaşanan bir aşk gibi.

edmontdante