Ercüment Hocamızla yapılan röportaj sf. 3'te

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Şubat 2009, 00:40:12

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Röportaj gerçekten çok güzel olmuş. Keyifle okudum emeği geçen herkeze teşekkürler..

55.hakan

ercüment hoca menejerlik lisansı ve eğitmenliğiyle gurur duymuşuzdur. ilk teknik direktörlük tecrübesi olmasına rağmen aldığı eğitim sayesinde teknik ve taktik hatalarını çabuk farkedeceğini düşünüyorum.samsunspor'un gerçek samsunspor'lulara ihtiyacı var..

Kaya

samsuni ve samsunkopat abilerimize  teşekkürler.

ben sorduğum sorunun cevabını alamadım ama gerçekten doyurucu bir söyleşi olmuş özellikle deplasman takım taraftarlarına gol attıktan sonra nasıl koyduk demesi bizden biri gibi olduğunu gösterir hocam yolun açık olsun bil ki bu taraftar her zaman senin arkanda...

jean

hocamizin dedigi gibi umarim uzun yillar calistirir baska caresi yok bu isin

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Şubat 2009, 21:50:44

ben sorduğum sorunun cevabını alamadım ama gerçekten doyurucu bir söyleşi olmuş....

Sorun şu idi değil mi?

Alıntı yapılan: iak5529 - 19 Şubat 2009, 01:10:49
benim tek sorum: deplasmanda ne zaman kazanmak için oynayacağız her deplasman maçına beraberlik için çıkmak nereye kadar.

Burada cevabı var gibi geldi bana.

AlıntıDeplasman karnesi...

Futbol her şey değişir ama iki şey değişmez. Birincisi hücum prensipleri, ikincisi ise savunma prensipleri... Futbol gebe bir oyundur. Oyunun içinde bilerce varyasyon olur. Pası verseydi, atsaydı, dursaydı... Hepsi ayrı kaderleri doğurur. Bakınız bizim dönemimizin averajı +5'tir. Evet, deplasmanda iç saha gibi değiliz ama şöyle düşünün, sezon başı planmasında içeriye hep 3 dışarıya da 1 puan verin. Yani ortalama 2 puanla 34 maçta 68 puan yapar bu ve sizi şampiyon yapar. Biz içeride 3 gidiyoruz çok şükür. Deplasmanda 7 maçta 5 puan alabildik. Bir deplasman galibiyeti alsak 8 maçta 8 puan yapar. Deplasmandaki kötü gidişinin nedenlerini şöyle sıralayabiliriz. Samsunspor çok pas yapan, oyunu teknik oynamaya çalışan bir ekip. Ama gödünüz, Erciyes, Giresun, Güngören... Çok ağır saha şartlarında oynadık ve Antep, Giresun, Güngören gibi deplasmanlarda hep eksik oynadık. Bunlar elbette etkiliyor oyunumuzu. Rakiplere de çok pozisyon vermiyoruz ama biz de giremiyoruz doğrudur. Fakat futbolda önce gol yemeyeceksiniz. Bu bir kaidedir. Ayrıca şunu unutmayalım, bu takımın yaş ortalaması 22... Çok genç bir ekip olduğu gibi yeni bir ekip de. 5-6 yıldır bir arada olan oyuncular değil. Bu nedenle sabretmemiz gerekiyor.

GençKozluklu

Gayet güzel roportaj olmuş. Hocayı ilk menejerken İstanbulspor maçındayken yakında görmüştüm. Taraftarla çok iyi diyaloğu olduğunu gözlemlemiştim. Sezon sonu kulüpten ayrılmasına da çok şaşırmıştım.

İlk geldiği günden itibaren bir güvenim var. Fırsat verilmesi gerektiğine inanıyorum. İstifasıyla ilgili soruya yanıt verememiş. Vermesi beklenemez elbette. Lakin kafalarda biraz daha da soru işareti bıraktı. En azından SAMSUNSPOR'un zarar görmemesi adına cevap vermiyorum demesi, daha çok merakımı celbetti. Sonrasında toparlamaya çalışmış ama bende daha çok soru işareti bıraktı.

Takılmamak gerek. Hocaya güveniyorum ve destekliyorum. Bugün cevap vermemeyi uygun gördüyse de saygı duyuyorum.

Özellikle tarafatarın yılların getirdiği olumsuz sonuçlar sonrasında heyecanını kaybettiğini ve tekrar heyecana getirmek gerektiğini farketmiş olması çok önemli tespit. Umarım yöneticilerde bunun farkındadır.

Çok değil, bu hafta Manisa haftaya Ordu maçını alalım. Şehirde taraftarda havaya girecektir.

Hocam bu yıl hiç olmazsa play off larda takımımızı destekleme keyfini yaşatın bize. Seneye nasıl olsa şampiyonuz.  ;D

Hayırlı akşamlar

kaan

Samsuni ve samsunkopata teşekkürler.

Samsunsporlü olduğunu öğrenmek bana yetti çünkü o takım yenilirken içi acıyıp birşeyler yapmak isteyecek insan samsunsporlüdur bu takımı başarıya götürecek insan samsunsporlüdur ben buna inanıyorum.

Hocam başarılarınızin devamını diliyorum ve şuan biliyorum yazımızı okuyorsunuz tek isteğim ne yapalım edelim çıkalım burdan biz artık 3.Lig takımlarıyla muhattap olmak istemiyoruz...!

çarþamba55

çarşambalı daa.  ;D
bende ilk baslarda olurmu diyordum ama samsunlu hocanın en kötüsü ankarlı, izmirl, kayserili, adanalı hocalardan 100 kat iyidir.

merkez

21 Şubat 2009, 03:28:23 #53 Son düzenlenme: 21 Şubat 2009, 03:33:52 merkez
Samsuni yine yapmış yapacağını,sanırım sevgili Samsunkopat da ona eşlik etmiş.İkisine de emekler için teşekkürler.

Hep temenni ediyoruz,hep ümit ediyoruz ama yine hep kursağımızda kalıyor,düğümleniyor sevincimiz.

Umarım bu defa böyle olmaz,zira ben Ercüment Hoca'ya çok inanıyorum,Samsunspor'u ancak bizim kadar çok seven onu bizim kadar önemseyen insanlar idare ederse başarılı  olabiliriz.

Mevcut durum son üç senenin en iyisi,Başkanıyla,hocasıyla,topçusuyla,taraftarıyla güzel bir ahenk yakaladık.Allahın izniyle inşallah devamını getirir ve layık olduğumuz yere geri döneriz.

Teşekkürler Ercüment Hocam

Sadece Samsunspor

Samsunlu Samsunspor Efendi Dürüst Canayakın kısacası "ADAM GİBİ ADAM" sana her zaman bu kulübün kapısı açık...

Ertuğrul Sağlam

röportaj için hem hocamıza hem samsuni'ye teşekkür ediyorum bundan sonra diğer hoca yönetici ve futbolcularımızla bu röportajların sürekli ve kalıcı olmasını diliyorum.  (örnek haftanın konuğu gibi)

emre

ercüment hocamızı "adam gibi adam" kısaca özetliyor.ayrıca röportajı yapan arkadaşlardan allah razı olsun.hocamızı daha iyi tanıma fırsatı sundular bize.samsunsporumuzun başında böyle şahsiyetlerin olması bizi sevindiriyor ve umutlandırıyor..
inşallah play off larda istanbulda görüseceğizz.

Tufan

içten cevaplamış kıvırmadan konuşmuş helal olsun.

AlıntıBazı horozlar kendileri ötmedikçe güneşin doğmayacağını zannederler. Ama güneş her zaman doğar!

bu lafıda çok beğendim birilerine çok güzel gönderme olmuş!

HoliganSamSunLu

samsunsporu bu sıkıntılı dönemden sadece gerçek samsunsporlular çıkaracaktır... mangalda kül bırakmayan iş acraata gelince bin türlü bahane üretenlere ercünet hocanın bu röportajı kapak olsun

ramcQ_55

22 Şubat 2009, 02:33:22 #59 Son düzenlenme: 22 Şubat 2009, 02:48:10 ramcQ_55
gec kaldım kusura bakmayın  :'( :'( :'(
siteyi takip ediyomuş belki cevap verir tesislerle ilgili herkez takımla ilgili sormuş ama tesislerle ilgili bişe sormamışınız

bir zamanlar türkiyenin en iyi tesisine sahipiz diyoduk ve zaman gectikce bircok kulüp tesisleşmeye gitti ve cok modern tesisler yaptı ve bizim tesis samsun gibi gerilemeye başladı bence cünkü farklı şeyler projeler yapmaya yer yok ve deniz kenarında cokda rüzgar alan bir yer

1-sizce nuri asan tesisimiz takımımıza yeterlimi
2-yönetimin yapmak istediği yeni bir tesis projesi varmı , varsa sizce tesis için şurası uygun diyebileceğiniz biyer gösterebilirmisiniz ve bir futbol tesisi nası olmalı
3-sizce kulüp binası  ve tesisin bir olmasımı daha ii yoksa ayrımı olması daha ii

die soru sorulmasını isterdim ben giremedim siteye bikac gün o yüzden okuyamadım  :( :( :(
SAMSUNSPOR.BİZ sitesini takip etdiğini söyledi hocamız ve ekibi belki bi cvp verir soruma vermesede canı saolsun   ::) ::) ::)   

HOCAM SEN BİTANESİN DEMEK İSTİYORUZ CÜNKÜ COK BAŞIMIZ AĞRIDI
BİR ERTUĞRUL SAĞLAM ÖRNEĞİ VAR SAMSUNA GELİP SAMSUNSPOR'LUYUM DİYOR BİZİ KANDIRIYOMU BİLEMİYORUM DİLİNDEN ÖLE CIKIYOR AMA İSTANBUL'A VE TV PROGRAMLARINA CIKINCADA BJK'Yİ AĞZINDAN DÜŞÜRMÜYOR SADECE SAMSUNSPOR'U CALIŞDIĞIM ZAMANLAR DİYOR YA UTANIYOR YA CEKİNİYOR YADA SÖYLEMEK İSTEMİYOR SİZDE İLERDE ERTURUL SAĞLAM GİBİ OLMASSINIZ İHŞALLAH BAŞARISINDAN DOLAYI DEİL ADAMLIĞINADA BİŞE DİYEMEM  AMA NEDEN BÖLE YAPIYOR MERAK EDİYORUM SİZ SAKIN BÖLE YAPMAYIN HOCAM TEK İSTEĞİM OO SAMSUN'DAN GİTSENİZ DAHİ HER GİTTİĞİNİZ YERDE GÖĞÜSÜNÜZÜ GEREREK SAMSUNSPOR'LUYUM DİYİN HOCAM AMA HERYERDE SADECE SAMSUN'DA DEİL 

ERCUMENT HOCAM SİZİ COK SEVİYORUZ İYİKİ VARSINIZ TŞKLER