Ercüment Hocamızla yapılan röportaj sf. 3'te

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Şubat 2009, 00:40:12

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

19 Şubat 2009, 00:40:12 Son düzenlenme: 20 Şubat 2009, 18:30:35 yönetici
Sitemizin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Samsunsporlular tarafından takip edildiğimizi biliyorduk zaten; bu isimler arasında teknik direktörümüz Ercüment Coşkundere de var. Kendisi, sitenin genelini ama özellikle şahsıyla ilgili açılan başlıkları takip ettiğini ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan bazı ithamları konuşup, kendisini taraftarlara anlatmak istediğini ifade ederek sitemiz için bir özel röportaj talebinde bulundu. Biz de hocamızın bu isteğini kırmayı düşünmedik.

Büyük ihtimalle yarın bir araya geleceğiz ( Bugün bir öngörüşme yapmıştık zaten ) Hocamıza sormak istediğiniz soruları iletmek isterim.

Yarın 13.30'a kadar yazdıklarınız kabulümdür.

ahk34

Samsunspordan alacakları vardı kendisinin bir temliğ varmı?
Pendikspor yardımcı hocası iken Samsunspora hoca olarak geldi? hedefi nedir bu takımı liğde tutmak mı süper liğe çıkarmakmı..!

Mert

Kongreden sonra takımı bırakacak mı yoksa devam edecek mi?Devre arasında iki yabancı oyuncu denendi ve beğenmeyerek geri gönderdi.Denemek için bir kaç futbolcu daha aklında mı?

YaşarDoğu

kendisi tff nin genc futbolcu araması için görevlendirdiğini biliyodum biaralar.samsunsporumuza hiç genc yetenek bulup getirmiş mi merak ediyorum yada elinde hiç futbolcu ismi varmı hazırlığı varmı?

55.hakan

bülent uygun sivasspor 2.ligdeyken ilk olarak menejer görevine getirilmişti.Daha sonra takımın teknik patronu olmuş sivasspor u şampiyon yaparak süper lige çıkartmış ve bugün hepimizin gördüğü gibi sivasspor u iki senedir şampiyonluk mücadelesi yapan bir takım haline getirmiştir.kendisinin kaderi de buna benzeyerek başladı.ilkolarak takıma menejer oldu sonra teknik direktör.bülent uygun un bu yaşadıklarını kendisinin de yapacağına inancı var mı ?ayrıca bülent uygun un bu durumu kendisini motive ediyor mu?

Kaya

benim tek sorum: deplasmanda ne zaman kazanmak için oynayacağız her deplasman maçına beraberlik için çıkmak nereye kadar.

teşekkürler Mehmet abi

guvener55

deplasman karnemiz çok kötü.hoca bunun sebebi olarak ne diyor.bunun için bi önlem alıyor mu ya da alacak mı?

fatih55ankara

samsunspor altyapısında ne gibi çalışmalar yapıyor?altyapıya önem veriyor mu?

veis

1.temlig olayı sürekli üstü kapalı bir durum ve herzaman içimizde bir yara ama nedir tam bilmiyoruz bunun cevabı nedir.
2.ülkedeki faaili meçhul cinayetler gibi :P istifa olayının da üstü kapatıldı geçti.nedir ve mahsuru yoksa açıklayabilirmi.
3.her kulüpde oldugu gibi yönetim takıma sürekli karışıyormu veya kadro kurulmasında herhangi bir rolleri varmı.
4.sefa tam olarak niye kadro dışı bırakıldı.serkan aykuta neden af yolu veya şansı verilmedi kaldıki hali hazırda lisanslı futbolcumuzdur kendisi.
5.istifa etdiginizde herhangi bir takım o anlarda size transfer teklifinde bulundumu.
6.bugün dogum günüm ve ben artık süperligde samiyende inönüde kutlamak istiyorum bu özel günümü. busene playofa kalıp beni mutlu edermisiniz.

siteye gelip sorularımıza cevap vermiş olmanız bizleri çok mutlu etdi helede şeffaflık adına çok açıkda kalan sorularımız varken.başarılısınız şuanda ve inşallah daim olur başarılarımız allah yolunuzu açık etsin utandırmasın.

pitbul055

Alıntı yapılan: Mert 55 - 19 Şubat 2009, 00:46:04
Kongreden sonra takımı bırakacak mı yoksa devam edecek mi?Devre arasında iki yabancı oyuncu denendi ve beğenmeyerek geri gönderdi.Denemek için bir kaç futbolcu daha aklında mı?
kalırsa sameti getirmesin

kaan

Benimde birkaç sorum olacak ercüment hocaya.

-En çok merak ettiğim konu Samsunspor'lu mu gerçekten bizler gibi bu takımı seviyor mu yoksa profesyonelmi samsunlu olduğunu biliyoruz merak ettiğimiz Samsunspor'lu mu?

-Bir başka konu takım hocanın göreve gelişiyle daha iyi futbol oynuyor hepimiz bunun farkındayız.Iç sahada nerdeyse maç vermiyoruz fakat deplasman karnesinde üzülerek söylüyorum sonuncuyuz.Bunun için herhangi bir önlem almayı düşünüyormu deplasmanda maç kazanamayan takımlar hiç bir hedefe oynayamıyor bu ligde içerde kazanamayanda zaten düşüyor.Biz orduda galibiyete oynayan bir takım istiyoruz hocam.

-Yine merak ettiğim bir konu istifası.Yanlış anlaşılmalardan bahsettiniz bunları taraftarınızla paylaşırmısin olası gidişinize tek üzülen biz taraftarlar oluyoruz bunundan farkındasın böylesine güzel bir galibiyetten sonra böyle bir karar vermenizde ne etkili oldu.

-Biliyorsunuz samsunspor futbolcu fabrikası geçmişte sayısız örnekleri var çok geçmişe gitmeye gerek yok takımımıza baktığımızdada alt yapımızın kalitesi ortada.Alt yapı için herhangi bir takip yada geliştirme çabası içerisindemi?

-Taraftar olarak bir maç umutlanıp bir maç yıkılmak artık canımızı acıtıyor istikrar konusunda yapılması gerekenler neler mevcud durum ve kadro istikrarsız gidişte bir etkenmidir?

-Son sorum hocam bizim hedefimizi bize söyleyin ligde kalmakmi yoksa play off mu taraftar olarak bilmek hakkımız değilmi? Her hafta yeşeren umutlarımız sadece bir umuttan mi ibaret yoksa bu takım play off oynayacakmi

şimdiden ilginize teşekkürler Samsunspor efsanesini en iyi yerlere getirmeye çalışan insanların her zaman arkasındayız...

harbisamsunsporlu5517

19 Şubat 2009, 11:53:50 #11 Son düzenlenme: 19 Şubat 2009, 11:55:32 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: iak5529 - 19 Şubat 2009, 01:10:49
benim tek sorum: deplasmanda ne zaman kazanmak için oynayacağız her deplasman maçına beraberlik için çıkmak nereye kadar.

teşekkürler Mehmet abi
aynen katılıyorum bu görüşe ayrıca hocamıza tesekkur edıyorum bizleri yakından takip ettiği için

never.55

biliyoruzki her takımda teknik direktörlerin çok güvendiği ve ayrı bı takıma gittiğinde aynı takımda görmek istediği oyuncular vardır.tıpkı mustafa denizlinin yusufun beşiktaşa götürmesi gibi ve bunun gibi birçok örnek..ercument hocanında önumuzdekı yıllarda başka takımlarda olsa dahı takımında şuankı samsunspordan görmek istediği futbolcular varmıdır?varssa kimler??

kaptan 55

şehrin işadamı, bürokratları,milletvekilleri ve dinamiklerinin SAMSUNSPOR 'a olan ilgisizliği hakkında ne düşünüyor?

Ertuğrul Sağlam

Samsun ve çevre illerdeki ve yurt dışındaki potansiyel sahibi genç futbolcular takip ediliyormu? (Murat yıldırım) gibi