Kitap için 22 Ocak Perşembe Kutlukent'teyiz...

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Ocak 2009, 23:42:15

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 23 Ocak 2009, 00:59:12
abicim kızma ama o arkadasında birazcık haketmış gibi o taşı:)   

Yok canım niye kızayım? Hak etti o taşı o... Bize her yer Trabzon dersen Samsunsporlu Rizeli dayı "verin baa oradan bi gaya" deyip kafayı yarar.
Kitapta da anlattım bu hatırayı, merak edenler bulabilirler.

merkez

Söylenecek kelime ,kurulacak düzgün cümle bulmak zor,zira Sevgili Mehmet öyle güzel bir iş yaptı ki,biz ne dersek teferruat olur.

Samsunsporluyum demenin sadece maçlara gitmek,orada burada maç yorumu yapmak dönem dönem başkan,dönem dönem futbolcu hayranlığı duymak olmadığını,Tarihe ,çocuklarımıza miras bırakmanın Samsunspor için somut birşeyler yapmanın ne denli önemli ve aslında bir ihtiyaç olduğunu gösterdi Mehmet hepimize.

Rahmetlinin vefatının üzerinden neredeyse bir yıl geçti,O bu günleri göremedi belki ama Ruhu inanıyorum ki hissediyor,gözlerinin o kısık bakışıyla gülümsüyor...

Eline,Koluna,Emeğine,Kalemine Sağlık sevgili Mehmet...

Allah razı olsun,başarılarını daim etsin inşallah.

beşnumara

samsunda gerçekleştirilen bu geceye katılıma gösterilen ilgisizlik gerçekten çok üzücü.istanbulda yapılan organizasyona oranla daha ilgisiz olduğu anlatılıyo. kocaaa samsunda o salonu dolduracak taraftar kalmamışsa bugün bizim ağlamamıza gerek yok. bizler gurbette bir maçımız olsun da hemen atlayalım gidelim heyecanı içerisinde yaşarken samsundakiler bitmiş.

seckin55

23 Ocak 2009, 03:04:07 #33 Son düzenlenme: 23 Ocak 2009, 03:07:53 seckin55

seckin55

veis

abi amaç katılımın çoklugu azlıgı degil.100 yıl geçse sen düşünmesen samsunspor camiasından kimse bu işi başaramazdı.dün mehmet abiyle konuşmamdada kendisine söyledim.kitap yazmakdan sa bu organizasyon daha zor.istanbuldaki gecede inanın saat 3 den akşam 11 e kadar mehmet abi arı gibi didindi durdu.yani çok emek verdi ve allahda gönlüne göre verdi.eline yüregine saglık mehmet yılmaz.artık birde filim bekliyoruz :P

lucapicola

Mehmet hocamın da vurguladığı gibi geceye katılım çok düşüktü.Bunun sebebini aramanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.Samsunsporumuzun kaderi bu sanırım.Biraz da bunu kabulleniş vardı Mehmet hocamda.Gözlerinden öyle anladım.Bu sitemini konuşmasına da ziyadesiyle yansıttı.Ama bunun dışında her şey güzeldi.Konuşması da çok iyiydi ama bu konuşmayı dinlemesi gereken kişiler bu gecede yoktu.Belki kendilerine gelmelerine yardımcı olurdu.Futbolcu kardeşlerimizde ne kadar büyük bir takımda olduklarının farkına varmışlardır.

Eski futbolcularımızı çivi gibi ayakta görünce çok sevindim.Onları da onurlandırarak çok büyük iş yaptın Mehmet hocam.Geçmişin tozlu raflarında kalmadıklarını gördükleri için en az onlar kadar sevindim.Rıfat ı ,Temel Keskindemir i bir Ertuğrul  bir Serkan Aykut gibi gözümde canlandırdım.

Mehmet hocam sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Tebrik ediyorum bir kez daha.Teoman kardeşimizde keşke bu güzellikleri görebilseydi...Allah rahmet eylesin diyorum bir kez daha.

YaşarDoğu

23 Ocak 2009, 12:00:23 #37 Son düzenlenme: 23 Ocak 2009, 12:04:01 slymnbsrn
Dün akşamki katılım ;

Toplam Katılım: 54

Gelen Futbolcu ; 13

Kulüp Yöneticileri ; 6 (  hoca dahil )

Gazeteciler ; 6

Kalan ; 29    

Güler misin ağlar mısın ?
yazık ki cok yazık üzülmemek elde değil.

tek hosuma giden nokta hiç beklemediğim bir topcumuz kulübe katkı olsun diye  bende kitap alayım dedi çok hoşuma gitti.

Mehmet abime binlerce kez tesekkürler böyle güzel geceleri bizleride davet ettiği için.
Emeğine yüreğine sağlık abi.

ali ihsan

55 numaralı forma Can Ulun'a yakışır bence.
Seneye bu formayı Can giyer inşallah.

mehmet yılmaz

Bu kitabı herkes okumalı

Samsunspor Yönetimi, Gazeteci Yazar Mehmet Yılmaz'ın derlediği ve Samsunspor'un tarihinin anlatıldığı Kırmızı-Beyaz-Siyah adlı kitap için tanıtım gecesi düzenledi.Samsunspor Yönetimi, Gazeteci Yazar Mehmet Yılmaz'ın derlediği ve Samsunspor'un tarihinin anlatıldığı Kırmızı-Beyaz-Siyah adlı kitap için Kutlukent Belediyesi Kültür Merkezi'nde tanıtım gecesi düzenledi.

Samsunspor'u anlatan slayt gösterisi ile başlayan geceye Samsunspor Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, yöneticiler, futbolcular teknik heyet, Samsunspor eski Başkanı Hakkı Tomaç, 20 Ocak 1989 yılındaki trafik kazasında hayatını kaybeden Futbolcu Muzaffer Badaloğlu'nun eşi Şükran Badaloğlu, eski futbolculardan Temel Keskindemir, Rıfat Usta, kitap yazarları Mehmet Yılmaz, Doç. Dr. Cevdet Yılmaz, Tarihçi Baki Sarısakal, Gazeteci İbrahim Canbolat ve M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkan ve yöneticileri katıldı.

http://habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=21857

mehmet yılmaz

Yalnızca Biz imza peşinde...

Slaytlar

Samsunspor tarihinin en iyi 7 numarası, Temel Keskindemir

Rahmetli Hasbi Ağa'nın plaketi

Şimdiki futbolcular eski futbolculardan Ercüment Coşkundere, Rıfat Usta, Temel Keskindemir ve Hakkı Tomaç'a boyunlarındaki atkıları takıyorlar...

YaşarDoğu

şu gecede bi fotograf cekinmedim üzgünüm:(

Recep

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 24 Ocak 2009, 00:07:52
şu gecede bi fotograf cekinmedim üzgünüm:(
foto montajla Mehmet Yılmazı çıkartıp seni yerine koyalım bence de çok iyi olur :)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: recep55 - 25 Ocak 2009, 01:25:37
foto montajla Mehmet Yılmazı çıkartıp seni yerine koyalım bence de çok iyi olur :)

yok abi cakma mehmet abi olmak istemiyorum ;D

seckin55

samsuni abi bizimde resimler olcaktı can, kenan, ömür ile aynı masada oturmuştuk...basın çok çekti ama yayında gormedik hiç.ulaşabılırsen super olur abimm