Kitap için 22 Ocak Perşembe Kutlukent'teyiz...

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Ocak 2009, 23:42:15

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Arkadaşlar Samsun'a yeni geldiğim ve internetten uzak kaldığım için duyurusunu yapamamıştık ama dünkü anma programında da Sn. Köktaş söylemiş. Kitap tanıtım gecemiz yarın Kutlukent Belediyesi Kongre Salonunda ve saat 19'da...

Davetiyemiz yoktur, Samsunsporlu olan herkes gelebilir. Sitedeki arkadaşlarımız gelirlerse ayrıca memnun oluruz.

Törene takımımız tam kadro katılacak.

Kitap da satılacak orada. Fiyatı 21 TL.
Görüşmek dileğiyle...

seckin55

Sadece Samsunspor

tam olarak nerede bu kutlukent belediye kongre salonu ?

mehmet yılmaz

Kirazlık'ta oto pazarını karşısında. Yolun giderken sağ tarafında, ışıkların yanında, biraz içeride büyük bir bina.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Ocak 2009, 00:11:37
Kirazlık'ta oto pazarını karşısında. Yolun giderken sağ tarafında, ışıkların yanında, biraz içeride büyük bir bina.

Niye o kadar uzak bi yerde yapılıyor anlamıyorum insan şehir içinde yapar kongrede orda yapılmıştı, kirazlıktaki oto pazarını biliyorum ama gelmem zor yarın kitabı deniz kültürden alacam

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 22 Ocak 2009, 00:14:56
Niye o kadar uzak bi yerde yapılıyor anlamıyorum insan şehir içinde yapar kongrede orda yapılmıştı, kirazlıktaki oto pazarını biliyorum ama gelmem zor yarın kitabı deniz kültürden alacam

Çünkü şehir içindeki belediyeler Samsunspor'a ücretsiz mekan vermiyorlar. Anakenti de öyle diğerleri de... Kutlukent Belediyesi sağolsun, herhangi bir ücret talep etmemiş. Zaten biz de yönetime söyledik, kesinlikle para vermeyin mekana, gerekirse tesislerimizde yapalım diye.

seckin55

oyle boyle bu geceye katılmamız gerekiyor.en fazla şehre 10 km uzaklıkta.saolsun HAYATİ TEKİN başkan...çok ayrı cok bambaşka bir başkan...teşekurler başkan...

55.hakan

samsuni istanbuldaki gibi bir slayt göstermeyi düşünüyor musun kartal maçı ve bundan sonraki maçlar için futbolcular üzerinde etkili olur,camianın büyüklüğünü anlarlar

mehmet yılmaz

Evet, aynı slaytı burada da seyrettirmeyi düşünüyorum ama Samsun'a yeni geldim ve salonun böyle bir teknik altyapısı olup olmadığını bilmiyorum. İnşallah vardır ya da yoksa da ayarlanabilir.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Ocak 2009, 00:40:15
Evet, aynı slaytı burada da seyrettirmeyi düşünüyorum ama Samsun'a yeni geldim ve salonun böyle bir teknik altyapısı olup olmadığını bilmiyorum. İnşallah vardır ya da yoksa da ayarlanabilir.
ben aslında istanbul da şu düşmedik düşürüldük slaytı var ya onun çok gösterilmesini istedim özellikle kayseri maçındaki penaltı pozisyonunu tekrar görmemin onları nası etkileyeceğini düşündüm.ama daha sonra ayhan bermek ve o maçın teknik direktörü ertuğrul aklıma gelince olmazdı herhalde dedim; neyse inşallah gösterilir kutlukentde yaptığın slayt

berkay55

Mehmet abı samsundakı gecemızde de bulunmak ısterdım ama okul varr

YaşarDoğu

beşnumara

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 22 Ocak 2009, 02:16:26
heryerdeyim ;D
süleyman istanbuldaki organizasyonda oldun bu organizasyonda olma bari :D hiç bi yerden eksik olmuyon.kıskanıyoruz burda.ne istanbula katılabildim ne de samsundakine katılabileceğim :'(

lucapicola

sezgin

BEN SAMSUNDA OLSAM BU GEÇEYİ ASLA KAÇIRMAZDIM