Samsunspor'un Yanındayız; Valla Billa!..

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ekim 2008, 16:19:51

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

08 Ekim 2008, 16:19:51 Son düzenlenme: 08 Ekim 2008, 16:25:24 samsuni
AlıntıSamsunspor'un Yanındayız; Valla Billa!..

Öhööö... Öhöö... Değerli basın mensupları müsaadenizle başlıyorum açıklamalarıma...
Efenim, biz Samsun şehrinin en büyük markası olan Samsunspor'un her zaman yanındayız. O kadar yanındayız ki, yeminle söylüyorum hiç yanından ayrılmayız...
Biz var ya biz... En büyük Samsunsporlu biziz... Çekiyor musun evladım? Hüsnü oğlum sen de gel kareye, sen de çık gastelerde!

Eveeet... Nerede kalmıştık? Ben ve kurumum bundan önce olduğu gibi bundan sonra da son nefes, son mesai, son imparator ( pardon, bu film adıydı değil mi? ) Samsunspor'umuzu destekleyeceğiz. Yeni yönetimin de her zaman şeyindeyiz, neyindeydik evladım? Ha, evet yanındayız...
Şimdi sorularınız alabilirim...

Madem Samsunspor'un yanındasınız, neler yaptınız somut olarak?
Ohoooo... Çok şey yaptık, biizzzz bu şehrin öz çocuğuyuz, ekmeğimizi buradan kazandık falan fıstık... Şu açıdan da çek evladım...
Mesela Timofte'yi tanıyor musunuz? Ya da Milinkoviç'i?
Tabii canım, bunlar Balkan kökenli inşaat firmaları değil mi?

Yok değiller, eski futbolcularımız onlar... Peki, geçmiş yıllarda hiç Samsunspor için deplasmana gittiniz mi?
Yahu, çoluk çocuk, iş güç... Fırsat olmadı ki!

Ama içerideki maçlarına gidiyordunuz değil mi?
Yok, bir-iki maça gitmişimdir herhalde, ama kamuoyu şunu çok iyi bilsin ki, Samsunspor'un yanındayız... Geçmişte de yanındaydık, gelecekte de olacağız...

Kombine bilet aldınız mı? Hani, siz gitmezsiniz de gidecek birilerine verirsiniz!
Almadım ama dediğim gibi Samsunspor'un yanındayız biz...

Lisanslı bir ürününü aldınız mı? Forma, atkı vesair...
Yok, canım, satılıyor muydu onlar? Ama biliyorsunuz biz Samsunspor'un yanındayız. Marka abicim marka... Başka bir şeye benzer mi?

Programınızı Samsunspor'un maç fikstürüne göre yapar mısınız?
Yapmıyorum ama sloganımız belli... Hep bir ağızdan söylüyoruz; Samsunspor'un yanındayız...

Peki, Samsunspor'un bu haftaki maçının kiminle olduğunu biliyor musunuz?
Yahu kiminle olursa olsun, önemli olan bizim takımın kazanması, ben rakip ayırt etmem. Bizim yönümüz bellidir arkadaşlar, Samsunspor'un yanındayız!

Samsunspor ile ilgili bir anınız var mı?
Her anım Samsunspor benim...

Yok öyle değil, bir hatıra yani...
Ohooo... O kadar çok ki! Mesela bir gün bizim takım Samsun'a deplasmana gelmişti. Gittik otelde ziyaret ettik futbolcularımızı, resim mesim; bir şeyler çekindik. Formalarımızı imzalattık. Çok umutluyduk maçtan ama Samsunspor yendi bizim takımı. O maçı hiç unutamam...

Samsunspor'a hiç para yardımında bulundunuz mu? Mesela 1.000 Altın Adam'dan birisi misiniz?
Evladım bizim kalbimiz altın, böbreğimiz platin zaten, altınlığımızı ispatlamaya ne gerek var?

Samsunspor kredi kartınız var mı?
Bizim sonsuz kredimiz var bu şehirde, karta ne gerek var ki? Yanındayız biz yanında!

Birileri çıkıp, "Samsunspor gündemimizde yok" diyor. Ne düşünüyorsunuz böyle etkili ve yetkili Samsunlular için?
Valla çok ayıp; biliyorsunuz ki, Samsunspor, Samsun'un en büyük markasıdır, biz el ele çıkaracağız onu düzlüğe. Kendilerini şiddetle kınıyorum.

Beyefendi siz Samsunsporlu olduğunuza emin misiniz?
Yahu, evladım ne kadar çok soru soruyorsun sen böyle!!! Artık cevap vermeyeceğim, çünkü biz Samsunspor'un her zaman yanındayız; valla billa!..

Not: Bu yazıdakiler gerçek değildir; Samsun'da böyle insanlar yaşamıyor zaten! Herkes Samsunspor'un yanında çünkü! O yüzden Bursaspor, Kayserispor, Sivasspor, Denizlispor, Kocaelispor, Eskişehirspor alt liglerde sürünürken biz Süper Ligde şampiyonluğa oynuyoruz.

http://www.klasspor.com/tr/yazilar/80-Mehmet_Yilmaz_Samsunsporun_Yanindayiz;_Valla_Billa!.html

http://www.klasspor.com/tr/kategoriler/24-Futbol.html

Etrafta böyle insan çok maalesef... Lafa geldi mi mangalda kül bırakmazlar. Kırk yılda bir maça gelirler, Burhan'a 7 numara, Murat'a 19 numara derler, daha oyuncunun ismini bilmezler ama gol olunca senden, benden çok sevinirler, takım kötü olunca da herkesten çok bunlar şikayet ederler...

Maçlara niye gelmiyorsun deriz, takım İkinci Ligde derler. Süper Lige çıkınca tutarız diye de devam ederler. Eee kardeşim, senin annen, baban felç geçirse, çoluk çocuğun hasta olsa kapının önüne mi koyacaksın onları? İyi gününde bu takımın yanındasın da kötü gününde niye yoksun?

Büykşehir Belediyesinin tutturduğu yol belli zaten; hem insani hem de idari sorumluluğu Samsunspor'a sahip çıkmak, onu yükseklere taşımak olanların gündemleri de bizi ilgilendirmiyor.

Sitenin bir duyurusunda dendiği gibi;

Bu site 4. yılına girmek üzere... Genelde kötü gelişmeler yaşadık Samsunspor adına. Maalesef tarihimizin en kötü günlerinde bir arada olduk. Ama olsun, çünkü biz Samsunspor'un kötü günlerinde yanında yer alma, Samsunsporlu olma şerefini yaşıyoruz. Gün gelecek, yeniden eski günlere döneceğiz ve işte o zaman yalakaların, menfaatperestlerin, sahte Samsunluların nasıl da bizden bile çok (!) Samsunsporlu olduklarını şaşırarak göreceksiniz.

Samsunspor'u yok sayanları biz de yok sayacağız...
Samsunspor'a düşmanlık edenlere itibar etmeyeceğiz...
Kim olduğu, hangi siyasi düşünceden, hangi memleketten olduğu mühim değil!

jean

abiler bu takimin icinde bulunan durum beni gercekten derinden etkiliyor daglara haykirasim geliyor sesimi elimden birsey gelemdigi icin ama bu yazimi not edin bu gunleri asacagiz bu eski anilari hatirlicagiz emin olun buna

veis

süper bi yazı ellerine saglık abi

harbisamsunsporlu5517

samsuni abi ellerine saglık yıne dökturmussun takımımızın maçlarına gıdemedıgım için hem uzuluyorum hemde kendımı sureklı sorguluyorum ama su durumda elımden malesef hiçbir sey gelmıyor inşallah bugunlerı çabuk atlatırız

Sempatik Bengülü

samsuni abi bütün yazılarını zevkle okuyorum yine onlardan biriydi bu yazdığın ellerine sağlık.

Bu site 4. yılına girmek üzere... Genelde kötü gelişmeler yaşadık Samsunspor adına. Maalesef tarihimizin en kötü günlerinde bir arada olduk. Ama olsun, çünkü biz Samsunspor'un kötü günlerinde yanında yer alma, Samsunsporlu olma şerefini yaşıyoruz. Gün gelecek, yeniden eski günlere döneceğiz ve işte o zaman yalakaların, menfaatperestlerin, sahte Samsunluların nasıl da bizden bile çok (!) Samsunsporlu olduklarını şaşırarak göreceksiniz.

YaşarDoğu

Ellerine,fikrine saglık samsuni abi tek kelime ile harikulade bir yazı.

FaT1h

Alıntı yapılan: veis - 08 Ekim 2008, 18:13:09
süper bi yazı ellerine saglık abi

aynen veis abime katılıyorum

HoliganSamSunLu

samsunmania

Helal olsun Samsuni. Mükemmel bir hiciv var. Çok güzel dramatize edip taşı gediğine koymuşsun kardeşim. Tebrikler.

Kaya

tribün ün içinde olan insanların yazabileceği bir yazı bunu o insanlarla her defasında karşılaşanlar bilir bravo samsuni abi

gozgoz yýlmaz

09 Ekim 2008, 19:24:44 #10 Son düzenlenme: 09 Ekim 2008, 20:15:33 berusa55
Eğer bu adamlar Samsunspor'un yanındaysa biz neresindeyiz acaba?

Kesinlikle bu şehirde Samsunspor'umuza düşman olan hainler var, kesin!

Kaya

katılmamak elde değil bu şaehir de hain ler var ve kesin

beşnumara

samsuni abi eline yüreğine sağlık.samsundaki samsunsporluları gayet net açıklamışsın.bunlar 7 numara 19 numara derler gerçekten.

Tribün_ali

HElal olsun abi eline saglık sende olmasan

King Of The North

Aynen doğru,çok güzel bir yazı.
Benim anladığm ve etrafımdan aldığım izlenimler kadarıyla sportif başarılar Samsunspora olan ilgi ve desteği daha da artıracaktır,yoksa kimse taşın altına elini sokmuyor artık.Para babaları sürekli krizde,bol keseden atıp tutuyor işine gelmeyenler.