Celil Sağır açık çağrımıza cevap verdi ve sitemize yazdı ( Sf.1 )

Başlatan yönetici, 26 Eylül 2008, 17:01:42

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: yönetici - 06 Ekim 2008, 14:12:34
Pekala Kumköylü Ahmet...

Anladı herkes neyin ne olduğunu da sen hakaret edip gittiğin, özür mözür dilemem dediğin bu siteye gelmekte neden bu kadar ısrar ediyorsun?

Onu anlayamadık bir türlü.

İnsan girer der ki, arkadaşlar Teoman abinin sitesinde küfür ettim, kurallara uymadım, yanlış yaptım. Bundan sonra dikkat edeceğim. Kaldı ki, bu sitede pek çok arkadaşımız benzer yanlışlar yaptıktan sonra özel mesajla ya da genelden hatasını kabul etmiş ve değerli fikirlerini bizlerle paylaşmıştır. .

bak yonetici kardesim ben kufur ettim tamam ama tek tarafli etmedim banada edildi ama sen bir turlu gormuyosun ve benim ozur dilememi istiyosun ben buzman kadar kimseye kufur etmedim tamammi?
sana sorum su benim uyeligim geri gelebilirmi?
Ahmet Kumkoylu Diyede basvurdum cevap gelmedi buda olur

benim isimi zorlasdirma sana yemin ediyom bir sen oyle yapoiyon diye cekilmem.
1000 pcden 1000 baska isimle girerim ama isleri ben zorlasdirmak istemiyom senin anladigin dilden yani.

siteye geri gelmemin tek nedeni samsunsporlu samsunslu ve teomanin haberini burdan aldigimdandir.

kufur diyosan sen manisa macinda bir arkadas am..go... koymus bunun anlamini illada yazarakmi beyan etmek lazim bunu anlamiyonmu sen yani...
ben buraya kufure degil adam gibi goruslerimi samsunspora daha yakin olmak icin geldim 55li isminide aceleyle yapdim bu isim bana gore degil
yani sana sorduguma cevap verirsen sevinirim ahmet kumkoylu veya kumkoylu ahmet geri gelebilirmi?
saygilar

yönetici

Alıntı yapılan: 55li - 06 Ekim 2008, 15:04:55
bak yonetici kardesim ben kufur ettim tamam ama tek tarafli etmedim banada edildi ama sen bir turlu gormuyosun ve benim ozur dilememi istiyosun ben buzman kadar kimseye kufur etmedim tamammi?

Kim sana küfür etti Ahmet? Burada hepimize saçıp savuran sen oldun.

Alıntısana sorum su benim uyeligim geri gelebilirmi?
Ahmet Kumkoylu Diyede basvurdum cevap gelmedi buda olur

Eskileri göremezsin ama forum kurallarına riayet edeceksen eğer, bu nickini "Kumköylü Ahmet" olarak değiştirebiliriz.

Alıntıbenim isimi zorlasdirma sana yemin ediyom bir sen oyle yapoiyon diye cekilmem.
1000 pcden 1000 baska isimle girerim ama isleri ben zorlasdirmak istemiyom senin anladigin dilden yani.

Cık cık cık... Hoş sözler değil bunlar, eminim geri alırsın.

Alıntısiteye geri gelmemin tek nedeni samsunsporlu samsunslu ve teomanin haberini burdan aldigimdandir.

Ben de bunu diyorum işte, rahmetlinin hatırasın saygı göstermesi gereken kişilerin başında sen varsın, ama yaptığına bak...

Alıntıkufur diyosan sen manisa macinda bir arkadas am..go... koymus bunun anlamini illada yazarakmi beyan etmek lazim bunu anlamiyonmu sen yani...
Böyle kendini bilmezler çıkıtor arada ama gördüğümüz anda ikaz ediyor ve siliyoruz mesajlarını. Gösterebilir misin öyle bir mesaj?

Alıntısaygilar

Hadi bakalım, saygı çerçevesinde devam et öyleyse...

Not. Bizim için Samsunsporlu olan, Samsunspor'u seven herkes değerlidir. Kimseyi forumdan gönderince mutlu olmuyoruz, yihhuuu falancayı attık diye kanepede takla atmıyoruz. Ancak sevgili Samsunsporlu kardeşlerim, lütfen forum kurallarına uyalım.

Sitemiz Türkiye'deki emsalleri ile karşılaştırıldığında seviye olarak çok üstlerde, lütfen bunu devam ettirelim.

kuzey55

orda yumuşacık koltukta rahat rahat otururken biz tabure üstünde 20 saat yol gidip takımın peşinden koşuyoruz.arkadaşların dizinde uyuyoruz.ve bunları takmıyoruz ama manisanın beş para etmez taraftar müsveddelerinin makara konusu oluyoruz.klavye başından sallamakla olmuyo..tek gerçek SAMSUNSPORUMUZDUR...ve bu genclere güveniyoruz celilsiz bu takım daha çok iyi işler yapacak...manisa maçında yüreğiyle oynayan bütün futbolcularımızı kutluyorum.daha önümüzde uzun bi maraton var...

red_white

ewet kimseye muhtaç değiliz celili sewmeme rağmen biz kimseye muhtaç değiliz bunu dün gördük 3  0 yenilmemize rağmen 2 trasferle bu takım rahat kafaya oynar

Recep

TEK İMPARATOR SAMSUNSPOR
TEK KRAL SAMSUNSPOR

bu böyle biline
bu böyle biline

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: şirinler_1965 - 06 Ekim 2008, 21:19:52
Bugun başgol bir basın toplantısı düzenledi başkan fuat köktaş a agır yüklenmiş.Yarın gazetelerde3 okuyacaz artık.

Evet Kanal55 ekranlarında takip etme şansım oldu.. ana hatlarıyla paylaşıyım

Geçmiş dönemdede görev alan sayın fuat köktaş o donemde 16 bin Ytl lik alacağı konusunda temlik Koydurmuş..

Samsunsporun malup olduğu maçlar sonrasında Hüseyin Başgülü gündeme taşıyarak gündem değiştirdiğini

Trabzonspor maç kaybettiğinde kimlerin neden üzüldüğüne baksınlar.. siyasi bir rant içinmi bunları yapıyor bunu anlamış değilim.

Söz konusu paranın celil Sağır'ın kulupten alacağı para olduğunu kendisiyle alakalı olmadığını  söyledi
650 bin Ytl 2007-2008 dönemi olduğu geri kalanınsa geçmiş döneme ait olduğunu açıkladı ve belgeleri (senet) basına sundu..

Celil Sağırla kendi alacak verecek davası oldugu ve bu hukuki olarak devam ettiğini söyledi

Anlamadığımsa madem kuluple celil arasında gelişmeler senet fotokopilerini basına yansıtan hüseyin başgöl neden kendisinde senet yada fotokopileri var ?

Kadir ÇELEBİ

(yeri değil belki ama programa bağlanan ankaradan bir annemizin sözlerini aktarmak istiyorum

'' 55 plakalı bir araç gördüm ogun samsunspor berabere kalmıştı aracın arkasından bağırdım bugun samsunspor berabere kaldı.. samsundakilere selam söyle..'')

''Oğlum öğretmen samsuna geldiğimde beni maça götürecek.''

Annemizin duygularını aktarışı o kadar samimi ve içten geldiki duygulandım paylaşmak istedim.. aklıma şirin ana geldi tekrar allahtan rahmet diliyorum..

SAMSUNSPOR'U YOK EDEMEDİNİZ EDEMEYECEKSİNİZ..!

Sadece Samsunspor

AlıntıKöktaş: "İddiaları ispatlamayan şerefsizdir"

06 Ekim 2008 / 21:06

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, eski yöneticilerden Hüseyin Başgöl'ün kendisiyle ilgili ortaya attığı iddialara sert bir dille karşılık vererek, "İddiaları ispatlamayan şerefsizdir" dedi.

Eski yöneticilerden Hüseyin Başgöl'ün düzenlediği basın toplantısında ortaya attığı iddialar üzerine bir açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, "Samsunspor'un çıkarları doğrultusunda hareket ediyoruz. Bunu yapmak zorundayız" diye konuştu. Başgöl'ün, kendisi hakkında daha önce 16 bin YTL'lik temlik koydurduğu şeklinde bir iddiası bulunduğunu hatırlatan Köktaş, "Bu iddiasını ispatlamayan şerefsizdir" ifadesini kullandı.

Başgöl'ün, "16 bin YTL temlik koyan birisi Samsunspor'da nasıl kulüp başkanlığı yapar" şeklindeki sorusuna da değinen Köktaş, şunları kaydetti: "Samsunspor'u dolandırmışlardır. Biz, Uzlaşmazlık Çözüm Kurulu'nun verdiği karardan sonra onların dolandırıcılıkları ile ilgili Tahkim'e müracaat ettik. Tahkim'in paralelinde genel yargıya dolandırıcılık davası açacağımızı ilan ettik. Bu Samsunspor'a yapılmış olan bir haksızlıktır. Bu, Samsunspor'a zarar verme, Samsunspor üzerinden gelir elde etme çabasıdır. Biz Samsunspor'un çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda hareket etmek zorundayız. Benimle ilgili iddiasını ispat etmeyen şerefsizdir, eğer böyle bir şey de varsa, burada kulüp başkanlığı yapan da ******* oğlu şerefsizdir diyorum."

Önceki gün oynanan Manisaspor maçı ve hafta sonu yapılacak olan Orduspor karşılaşmaları hakkında da yorum yapan Başkan Köktaş, Manisaspor karşısında yine azimli, istekli, göze hoş gelen, seyir zevki yüksek futbolu oynadıklarını kaydetti.

Başkan Köktaş, konuşmasına şöyle devam etti: "Manisaspor'un belli tecrübeleri bulunan oyunculardan kurulu olması, bizim çok üzerimizde bir takım olması, fırsatları iyi değerlendirmesi, hatta fırsat denilmeyecek, pozisyon denilmeyecek topların gol olmasından 3-0 mağlup ayrıldık. Maçı izlemeyene bu skorun hezimet olmadığını, çok iyi oynadığımızı anlatmak hakikatten zordur. Ama gerçekten Samsunspor bu şekilde futbol oynadı ve hak etmediği bir mağlubiyet aldı. 1-0'ken 1 metre mesafeden direğe vuran top içeri girseydi rakibimizin de morali bozulacaktı. Fakat olmadı. Cumartesi günü oynayacağımız Orduspor maçına hazırlanıyoruz. Taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz. Taraftarlarımızın desteği ile birlikte Orduspor karşısında üç puan almak istiyoruz." (iha)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=5191

Başkan kendinden emin

jean

samsunlu milletvekilimi varda yapacaz o isleri hepsi trabzon kokenli chp ninkiler bide fatih ozturk haric 3 te biri anca bizden dunku tartismaya canli baktim aks den bu tur seyleri fazla yatsitmamaliyiz medyaya inslalah bu seneyi atlatiriz

ramcQ_55

gelmeski SAMSUNSPOR'umun başına bi  ARAP MİLYARDER de kurtulsak şu cingenlerden

Pergani 55

Samsunsporu da bir milyarder alsa bir dünya devi takım kursa ne iyi olur inşallah Rabbim sen nasip et

CeLiL_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Ekim 2008, 02:30:38
Yeter artık midem bulanıyor hergün "para,çek,senet,temlik,alacak,eskı yonetim,celil,başgöl,iddia,ispat,yaramaz,samsunsporu bugunlere getırenler...." gıbı ve bunun türevleri olan cümleleri duymaktan ..!!!!!!! Yeteeeeeeeeeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.5 milyonluk şehirde hepimiz 1 ytl versek 1.5 trılyon para eder !! Gidip el koyalım şu takıma yeter !! Kaptan Ercanı da koyalım başına takımın !! Bıktım bu babadan kalma hazır paralarla takım yöneten ve batıran Samsunlulardan !!! Yusuf Ziyayı da istemiyoruz utansın Yusuf ziya bugun süper lige baksın Eskişehir,Kocaeli,Bursa,Ankaraspor,İst.Beledıye ye baksın !! Utansın Samsun vekilleri Trabzonun Rizenın Mersinin vekıllerının yaptıgını gorsun de utansın !!! Utansın Samsunun ağır abileri,cebi zengin gönlü cimri insanları Trabzon için Kayseri için Sivas için toplanan paraları görsün de utansın !! Utansın biz Samsunlular Samsunsporumuz için sağda solda kumbaralar konuldu geçen sene !!!

Ne diyelim sadece kader mi utansın !!!
ne kadar güzel yazmışsın kardeşim dediğin gibi Trabzon,Rize,Sivas gibi şehirler takımlarına sahip çıkıp maddi manevi destek oluyorlar ama bizim koca şehirimizin insanları Samsun halkı bu kadarmı duyarsız olur ya sanki Samsunspor Samsunun deyilde başka şehrin takımı ya neden bu kadar duyarsız insanlar ilgisiz Samsun halkı milliyetçiliğini çoktan kaybetmiş özünü yitirmiş bi şehir kimliğine bürünmüş Samsunspor kimsenin aklına gelmiyor yazık çok yazıkk bu takım geçmişte bütün Samsun halkını Samsun insanlarını Samsunsporlu taraftarları güldürdü sevindirdi başarılar elde etti şimdiki konumda bu takım bu vefasızlığı haketmiyor eyy Samsun halkı...! başka Samsunspor yokk şehrinizin takımına sahip çıkın artık..