6- Ahmet Burak Solakel

Başlatan _Jack Daniels_, 04 Temmuz 2013, 18:24:02

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

valla bilmem mantıklı değil bencede ama kanal 55 te maçı anlatan muhterem ordu maçının resmi maç olması nedeniyle ahmet ve adnanın bu maçta cezalarını tamamladığını söyledi. benmi yanlış duydum veya anladım??? yokmu başka duyan :)

germencisse

Hazırlık maçında görülen kart ligi etkiler ama cezalı bir oyuncunun yapılan hazırlık maçı sonrası cezası düşmez..

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: germencisse - 16 Ağustos 2013, 15:40:07
Hazırlık maçında görülen kart ligi etkiler ama cezalı bir oyuncunun yapılan hazırlık maçı sonrası cezası düşmez..

tavuk yumurtadan çıkıyo ama yumurta tavuktan çıkmıyo emi :)

ali ihsan

Alıntı yapılan: slazenger - 16 Ağustos 2013, 15:27:58
orduspor maçıyla cezasını tamamladı herhalde ahmet. adnan da aynı şekilde cezalı olmaması gerekiyor...

Hazırlık maçlarında oynamakla ceza silinmez.İkisi de ilk hafta yoklar...

germencisse

Burak bir daha zor girer ilk 11'e.Huseyin hoca ilk maçı diye fazla yüklenmek istemedi kendisine önce şabanı oyuna aldı Buragı acıga cekti ardından Burak oyundan alındı.Bundan sonras için sıkıntılı bana kalırsa...

ChucKeR

1-2 maç daha beklemek lazım kesin hüküm vermek için. her türlü şaban kadar oynar. ya da ben şabana çok ön yargılıyım  :evet:

55.hakan

Atakumlu

bana gore takımın abs si , agır , kafa toplarını alamıyor gerci ilk macı insallah ilerleyen haftalarda toparlar kendini ...

sadece55

Ben aslında o kadar da kötü görmedim

MeL_55

adige73

Sol Açık

Takımın en kötüsüydü.

Savunmada pas hatalarından pozisyona neden oldu, kademelerde zayıftı, adam kaçırdı.

Hücumda tek bir orta yapamadı, duran topları kötü kullandı.

Umarım bu maça özgüdür, yoksa gerçekten hiç beğenmedim. Şaban en azından savunmada daha agresif (gereksiz faül yapsa da) ve ortaları (özellikle duran top) çok daha iyi. Bu haliyle Şaban'ın yerini alamaz.

cany

çok acemice hatalar yapıyo

cakir55

Kötüydü ama ilk maçtan asıp kesmeyelim biraz zaman geçmeli, takıma alışmalı.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ismail

kötü anlamda göze batan tek kişiydi. inşallah toparlar