Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Mart 2021, 11:04:24Şehrimiz malesef butun Turkiye'de hep olumsuz aniliyor. Buna delleniyorum artik. Viruste Turkiye 1 siyiz. Her gun tvdeyiz. Dun gece yasan kadina siddet olayi tum sosyal medyada Samsunumuz yine 1.sirada.

Bu kozmopolit yapi Samsunumuzun icine etti.

yapan kişi Samsunlu değil miymiş?

Sadece Samsunspor

Giresun 2 haftadir liderligi sana verim diyor kabul etmiyoruz. Istanbul 2.ligin garanti olsun sen direk cik diyor onu da kabul etmiyoruz. İlla sıkıntı cekecez. Bas geç ya bu oyuncularla her maça en az 2 gol yazman lazim. Gece gece dellendim yine. Durup durup kacirdigimiz puanlar aklima geliyor.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Mart 2021, 17:22:15Tff 1.ligi her hafta takip ediyorum izlenimlerim. Umraniyedeki Kartal Kayra. Altinordudaki Burak İnce. Bursasporun kalecisi Ataberk Dadakdeniz. Bu 3 isim baya potansiyelli.

Nazar ettim Ataberk e heraldr gec cikti faul yapti kirmizi gordu. Genc kalecilerin bu hatalari malesef oluyor
Altınordu'da sağ açık Şeref te iyi futbolcu.

fanatik samsunsporlu

Altay'ın fikstürü rahatladı.Giresun'un Eskişehir hariç diğer maçları zor.Altay zorlayabilir yukarıyı.Tek çekincem Altınordu maçı.Bu maçta defans kurgusu değişebilir.Boli iyi ama çok feyk yiyor.Yalçın'ın yerine Veli gelebilir.Sağ bekte de sevmesekte Erhan'ın hızını kullanabiliriz.Sol bekte de Mücahit'i.Yoksa Metehan ve Şeref bizim bekleri duman eder.

Sadece Samsunspor

Şuan fikstüre baktım. Giresun bu hafta evinde cuma günü oynuyor biz pazartesi deplasmanda oynuyoruz. Samsun giresun maçı cumrtesi. Bu nasıl iş? Hem pazartesi maç yapacağız hem deplasmana gideceğiz. Sonra takım geri dönecek Samsun'a. Bizden 2 gün önce oynayacaklar hemde bizim deplasmandan dönüşümüzle birlikte 1 gün daha gidiyor.

Tiryakiler55

Eveeet geldik kader gününe. Forvetsiz isi iyi kötü buraya kadar getirdik. Haftalardir Giresunun futbolu konusuluyor burada. Önümüzdeki mac 6 puanlik mac. Istanbulspor Altinordu'ya karsi puan kaybi yasayabilir. Adana Demirspor'a 3 puan yaz. Ya Giresun macini alip, puan durumunu esitler, liderlik ve Süper lig'e cikmak adina önemli bir konuma geliriz, yada kazanamayip artik iyice Adana Demirspor'un ikinciligi ve bizi zorladigi bir döneme gireriz.

Ne yapip ne edip bu mac alinmali. Maclar taraftarsiz oynaniyor biliyoruz ama stad disindan bir sekilde sesinizi duyurun, takima moral verin renktaslar. Veya hafta ici atesleyin. Simdiden cumartesini bekler oldum.

Sadece Samsunspor

09 Mart 2021, 14:10:51 #48141 Son düzenlenme: 09 Mart 2021, 14:25:23 Sadece Samsunspor
https://www.ntvspor.net/amp/futbol/altinordu-icin-firsat-haftasi-60474943708f4816b0a0ab8c?__twitter_impression=true

Ntvsporun haberine bakin. Baslik Altinordu icin firsat haftasi! Son cumle Samsunsporu dize getirmeye calisacak. Hayirdir ntvspor

Ben twitter da tepkimi gösterdim. Siz de gosterin.

https://twitter.com/ntvspor/status/1369236210200281089?s=19

Sadece Samsunspor

12 Mart 2021, 19:05:00 #48142 Son düzenlenme: 12 Mart 2021, 19:22:43 Sadece Samsunspor
Gerizekali bandirmasporlu Rayo gerizekali gerizekali net gerizekali

Orda Pote olacakti ya penalti alirdi ya da kaleciyi gecip bos kaleye salardi. Macin basinda fisi cekecekdiniz. Bugun pote yedek ilginc forvetsiz oynuyor bandirma.

Cok beceriksiz bugun bandirma

İte kaka zorla gol attilar sukur

twitter

bandırma attı

ads maçından sonra gerçi bir şeyim yok takıma karşı ama hayırlısı

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 26 Şubat 2021, 16:30:33Bizim Giresun ile işimiz yok. Biz kendimize bakalım artık arkadaşlar. Yalandan yere rakip yaratmanın alemi yok bence.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Giresun bugün kazansada kaybetsede halen aynı fikirdeyim. Biz çıkacağız. O nedenle kendimize bakalım. Rakiplerin kim olduğunun veya ne yaptığının bi önemi yok..

Sadece Samsunspor

Giresun bugunde yenilirse 3 mac ustuste kaybetmis olacak. Bizde artik puan alip lider olamazsak o da bizim rezilligimiz olur

Sadece Samsunspor

Balon fısssssslamaya devam ediyor.

ugurozkan

Alıntı yapılan: ugurozkan - 20 Şubat 2021, 18:06:38giresun haftasonu adana'yla oynadıktan sonra altay-ümraniye-bandırma-samsunsporumuz ve istanbul ile oynayacak.
adana'dan sonraki beş maçtan en fazla beş puan çıkartabilirler. biz çok büyük hata yapmazsak giresun'u yendiğimiz hafta lideriz.

20 şubatta giresun için böyle yazmışım, beklediğim gibi de oldu. bu hafta altınordu'dan puan alıp gelecek hafta da giresun'u yenip lider olacağız inşallah.

Sadece Samsunspor

Bulvarda Samsunspor bayragi sikayet uzerine kaldirilmis. Hadi o kansiz sikayet etti belediye nasil hakli bulup kaldiriyor. Yazik bu sehre. Bi bitmediniz...

https://www.facebook.com/watch/?v=241491894353418

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Şubat 2021, 15:56:28Biz çıkalım da kim şampiyon olursa olsun.
Ama şu gerçek ki Giresun; Adanaspor, Altay, Ümraniye, Bandırma,Samsunspor, İstanbulspor haftalarında ilk üç dışına yol alacak...
Dediğim oldu gibi