Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

futbolcu

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 23 Şubat 2021, 15:01:26Aman ha Allah korusun böyle cümleler kurmayalim. En son "O sene bu sene" vakasinin acisi daha gecmedi.

Az evvel okudum Göztepe'nin stad acilisina tüm Izmir ekiplerin baskanlari katilmis. Cok hosuma gitti acikcasi bu birliktelik. Acikcasi bu tür bir Karadeniz kenetlenmesini hos görürüm birbirimize düsman kesilecek yerine. Aslinda ortak amacimiz Istanbul ambargosunu kirmak olmalidir türk futboluna biraz daha heyecan katmak adina. En azindan Süper lig'de tutunabilmek adina karadeniz ekipleri birbirlerini destekleyebilir.

Bizim stad açılışıda büyük bir fiyaskoydu.
Önce Olimpiyat peşine Süper kupa en son biz "açılış maçı" yaptık.

KareAs55

Kötüyü çağırmak gibi olmasın ama tedbir şart, Türkiye geneli haftalık vaka tablosunda Samsunumuz 2.sırada oyuncularımızın ve çalışanlarımızın kritik maçlar öncesi daha da dikkat etmesi gerekiyor.

Sadece Samsunspor

9- İSTANBULSPOR A.Ş. Kulübü futbolcusu EDUART RROCA'nın 20.02.2021 tarihinde oynanan İSTANBULSPOR A.Ş.-YILPORT SAMSUNSPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki "kural dışı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 43. maddesi uyarınca 21.02.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

İSTANBULSPOR A.Ş. Kulübü idarecisi ÖMER SARIALİOĞLU'nun aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca, "hakem soyunma odası koridorlarındaki hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 39. maddesi uyarınca ve "tedbire uymaması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 50. maddesi uyarınca 21.02.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Algıları yıkıldı şuan ağlıyodur :)

Sadece Samsunspor

21- İSTANBULSPOR A.Ş.'nin, sporcusu EDUART RROCA hakkında, 20.02.2021 tarihinde oynanan İSTANBULSPOR A.Ş.-YILPORT SAMSUNSPOR TFF 1. Lig müsabakasında daha önce sarı kartı olmamasına rağmen, 2. Sarı kart ile oyundan ihraç edildiği ileri sürülerek müsabakada görmüş olduğu kırmızı kart ve cezai uygulamalarının kaldırılmasına ilişkin talebinin incelenmesi neticesinde; müsabaka hakemlerinin adı geçen sporcunun şiddetli hareketi nedeniyle ve direkt kırmızı kart ile ihraç edildiği yönündeki raporları ve incelenen görüntüler ile somut olayda şahısta hata hali bulunmadığından FDT'nin 86/2. ve 86/3. maddeleri uyarınca talebin REDDİNE, (oyçokluğu)

Karar verilmiştir.

TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu

Bi karar daha :D

5trawberry

Ümraniye maçına Red kararı aciklamadiklarina göre yeniden oynayacaklar galiba hadi bakalım :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 5trawberry - 23 Şubat 2021, 19:45:14Ümraniye maçına Red kararı aciklamadiklarina göre yeniden oynayacaklar galiba hadi bakalım :)

Yarin belli olacakmis. Buyuk ihtimal eskisehir macinin sonlarina dogru aciklanir tff sitesinden

jean

Altay yenildi psikolojik olarak bence geride kaldilar berabere bitse daha iyidi bizim neysevartik biz mac kazandikca sorun yok

jean

Istanbulsporun basvurusu reddilmis neyseki sikinti cikmadi

Sadece Samsunspor

Adana giresundan puan alacak bence

Dartagnan

24 Şubat 2021, 12:28:47 #48069 Son düzenlenme: 24 Şubat 2021, 13:07:37 Dartagnan
Giresun'un üzerinde inanılmaz bir şekilde şans var. Allah yürü kulum diyor gercekten. süper lige cıktığı seneki Adanaspor a benzetiyorum giresunsporu... Ama bir tökezlediler mi gerisi gelecek insallah.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

isyan

Iddaa da Girsun'a verim de takilsinlar. Baska care yok gibi

Sadece Samsunspor

Bal akiyor bal adam orta kesti kaleye gitti direk gol oldu. Kalecide gunesten goremedim. Ben boyle bal gormedim

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Şubat 2021, 13:46:20Bal akiyor bal adam orta kesti kaleye gitti direk gol oldu. Kalecide gunesten goremedim. Ben boyle bal gormedim
Böyle bişey yok yaa 🤣... Hala giresun çıkamıycak diyorum. Köpek gibi oynadıkları ve küme düştüğümüz o maçın acısı başka türlü çıkmaz... Bastır adanaaa...

Sadece Samsunspor

Haydaa bu seferde kendi kalesine gol atti adana. Carpti kaleci terse kaldi gol

kaan

Alttan üçüncü bir takımın gelip 53 puanlı takımı yakalaması imkansıza yakın. Ligi kapatırlar yakında. Biz form tutmaya devam edersek yakalarız. Bizim haricimizde ikinci bir takım göremiyorum farkı kapatacak.

Ben bugün Akhisar'ın İstanbulspor'dan 1 puan alacağını düşünüyorum.

53/49
41/41

Durumu oluşur. Biz de rahat bir sezon izleriz inşallah.