MHP Atakum Adayı Fevzi Er; Hep birlikte Süper Lige çıkacağız

Başlatan ozgur_altunay, 09 Şubat 2009, 13:35:12

« önceki - sonraki »

ozgur_altunay

Hep birlikte Süper Lig'e çıkacağız
Atakum'a başkan olması durumunda Samsunspor yönetimiyle el ele vererek Samsunspor'u Süper...
09 Şubat 2009 / 11:30

Atakum'a başkan olması durumunda Samsunspor yönetimiyle el ele vererek Samsunspor'u Süper Lig'e taşıyacak tüm projelere destek vereceklerini söyleyen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, "Kulübümüzün Süper Lig'e çıkması, komple şehrimizin Süper Lig'e çıkması demektir. O nedenle hiç bir zaman verdiği sözden dönmeyen Fevzi Er olarak, Samsunspor için yapılacak tüm projelerde takımımızın yanında olacak ve hep birlikte Süper Lig'e çıkacağız" diye konuştu.

Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş'ın belediye başkanı olmasında büyük emekleri olan dönemin AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş'ın yönetimindeki Samsunspor'a sezon öncesi aldığı 100 kombine biletin bir tanesini dahi satmadan iade etmesi henüz hafızalardan silinmeden, Bektaş'ın karşısına Samsunspor'a sahip çıkacağını belirten bir aday çıktı.

SAMSUNSPOR'UN BAŞARISI MUTLULUK VERİYOR
Dün cenaze nedeniyle Samsunspor Karşıyaka maçına katılamayan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, yaptığı açıklama ile gündeme oturdu. Samsunspor'un her maçına protokolden değil halkın arasında girdiğini belirten Fevzi Er, Samsunspor yönetimini ve futbolcularını gösterdikleri başarıdan dolayı kutladı. Her Samsunlu gibi Samsunspor'un başarısını görmekten mutluluk duyduğunu belirten Fevzi Er, "Samsunspor ne yazık ki, çok zorlu bir süreçten geçerek başarılı sonuçlar almaya başladı. Süreçten geçti diyorum, çünkü Fuat Köktaş başkanlığındaki mevcut yönetim bizlere adeta umut aşıladı. Artık Samsunspor'un gelirleri ile giderlerini görülebiliyor, ne yapılırsa Samsunsporumuzun başarılı olabileceği zihinlerde canlanabiliyor" diye konuştu.

SAMSUNSPOR İLE BİRLİKTE ŞEHİR KÜME DÜŞTÜ
Bir şehrin takımının küme düşmesinin o şehrin en başta itibarının küme düşmesiyle eş değer olduğunu belirten Fevzi Er, "Belki birçok insan bunun farkında değil ancak, Samsunspor küme düştüğünde tüm şehir küme düşmüştür. En başka bir kentin en büyük tanıtım aracı elden gitmiştir. Yerel gazeteler Süper Lig yazarken, yazarlar çizerler Süper Lig yorumları yaparken, bir anda 2. lig gazetesi ve yazarı konumuna düşmüştür. Buna istinaden diğer sektörlerde de bu durum yaşanmıştır. Süper Lig'in takımı olmak her zaman için o şehre artı değer kazandırır. Maalesef birçok insanımızda Samsunspor'a harcanan paraların boşa gittiği gibi izlenimler var. Bu nedenle Samsunspor gereken desteği bulamıyor. Halbuki Samsunspor Süper Lig'e çıkmış olsa o harcanan paraların kat kat fazlası şehre geri dönecektir" diye konuştu.

GELİR SAĞLAYACAK PROJELERE DESTEK SÖZÜ
Atakum'a başkan olması durumunda Samsunspor yönetimiyle el ele vererek Samsunspor'u Süper Lig'e taşıyacak tüm projelere destek vereceklerini söyleyen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, "Kulübümüzün Süper Lig'e çıkması, komple şehrimizin Süper Lig'e çıkması demektir. O nedenle hiç bir zaman verdiği sözden dönmeyen Fevzi Er olarak, Samsunspor için yapılacak tüm projelerde takımımızın yanında olacak ve hep birlikte Süper Lig'e çıkacağız" diye konuştu. Atakum'u Türkiye'nin 1 numarası yapmak gibi bir hedeflerinin olduğunu bu hedefe de Süper Lig'te oynayan bir Samsunspor ile kısa sürede ulaşılabileceğini vurgulayan Fevzi Er, "Samsunspor'a illa nakdi yardım yaparak destek olunmaz. Hayata geçirilebilecek bir çok projeler var. Nitekim Trabzonspor kimseye bağımlı olmadan birçok projeler sayesinde her yıl şampiyonluğa oynayan bir takım haline geldi. Neden Samsunspor'da tıpkı Trabzonspor gibi kendisine devamlı gelir getirecek projelere sahip olmasın. İnanıyorum ki, yöneticilikte başarılar gösteren Sayın Fuat Köktaş ile birlikte yerel yönetimler Samsunspor'un geleceğini kurtaracak ve devamlı gelir sağlayabilecek projelere imza atabilir. Yeterki bu noktada çaba sarf edilsin. Biz üzerimize düşen her türlü desteği vereceğimizi beyan ediyoruz. Konuyla ilgili olarak yakın zaman içerisinde Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş ile biraraya gelmeyi de planlıyoruz" şeklinde konuştu.

HİZMET EDECEK HERKESİ BAŞIMDA TAŞIRIM
Bir Samsunlu ve Atakumlu olarak tek amacının kendi halkına hizmet etmek olduğunun altını çizen Fevzi Er, "Biz bu zamana kadar hep siyaset yapmak için aday olmadığımızı söyledik. Atakum'a ve Samsun'a hizmet etmek için aday olduğumuzu vurguladık. Parti rozeti takarak değil, başkan olduğumuzda parti rozetini çıkartarak her kesime hizmet etmek amacında olduğumuzu ifade ettik. Bu doğrultuda görüşü ne olursa olsun herkes ile birlikte çalışarak Atakum'a ve Samsun'a layık olduğu hizmetleri sunmak istiyoruz. Atakum'a ve Samsun'a hizmet edecek herkesi başımın üstünde taşırım. Çünkü ben doğma büyüme Atakumluyum ve Samsunluyum ve bu şehir için hangi taşın altına el konulacaksa 1 saniye bile düşünmeden seve seve el koyarım" açıklamasında bulundu.

Halk Gazetesi

Tiryakiler55

cekswinler ceksinlerde yeterki secilirseler sözlerinin arkasinda dursunlar

red_white

Akyol

yuvarlak cümleler kurmuş bence dikkatli okumak gerek mesela diyor ki SAMSUNSPOR'a nakdi para yardımı yapmak yetmez,hayata geçirilmesi gereken projeler var??? Ne var mesela onları da açıklasa iyi olur.

Sercan

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 09 Şubat 2009, 18:04:08
yuvarlak cümleler kurmuş bence dikkatli okumak gerek mesela diyor ki SAMSUNSPOR'a nakdi para yardımı yapmak yetmez,hayata geçirilmesi gereken projeler var??? Ne var mesela onları da açıklasa iyi olur.

Takım kendi imkanlarıyla birşeyler yaptığı zaman ortaya çıkıp biz bu takım için çok çalıştık derler.Bunların hepsi iyi gün dostu.Dostlukları batsın...

Akyol

Aynen katılıyorum sercan bizim yerel yönetimler böyle maalesef takım süper lig de olunca kameraların karşısında sırıta sırıta konuşurlar şimdi adını duyunca kaçarlar adım gibi eminim takımımız süper lig'e çıksın büyükşehir belediye başkanı kim olur bilmiyorum ama yzy olursa hemen çıkar ligtv'ye öyle yaptık böyle yaptık diye !!! :@

jean

atakumun baskni olarak zor bir ihtimal katki vermesi buyuksehir olsa neyse

Sadece Samsunspor

bence yinede samsunsporu hatırlaması ve konuşması en azından artık samsunsporun yerel seçimlerde etkili olacağını yansıtıyor ama bence atakumda bu adama oy verilmeli

çarþamba55

Alıntı yapılan: jean - 09 Şubat 2009, 18:36:49
atakumun baskni olarak zor bir ihtimal katki vermesi buyuksehir olsa neyse

herkes gücü oranında katkı vercek, ne desin atakumdan katkı vermem zor beni büyükşehir seçinmi desin. inşallah rol yapmıyorlardır, atakum chp ve mhp samsunspor diyor, bektaş da atkı yaptırıyormuş.:) :)  zorlamak lazım bu adamları. telafuz etmelweride güzel.

Clint_Eastwood

Atakumda Bektaş tribünlere oynuyor, seçim öncesi atkı yaptırmakla, bir kaç otobüs vermekle olmıuyor bu işler... Aldığı biletleri aynen iade ettiği günleri unutmadık Bektaş'ın...

Atakum'da Chp ve Mhp'nin bu konuda daha samimi olduğuna inanıyorum, eğer seçilirlerse daha somut şeyler yapacaklarını düşünüyorum...

Ne diyelim herşey Samsun ve Samsunspor için...

jean

ya ben bu basini anlamiyorum basligi samsunsporu super lige cikaracagiz diye atmis aamin ifadelerinde oyle bir cumle yok sadece projelere destek verecez diyor

ali ihsan

Umarım başkan seçilirse bu dediklerini yerine getirir.Samsunspor'u gönlünün bir yerine koyanı biz başımızda taşırız.

çarþamba55

Alıntı yapılan: jean - 09 Şubat 2009, 21:33:34
ya ben bu basini anlamiyorum basligi samsunsporu super lige cikaracagiz diye atmis aamin ifadelerinde oyle bir cumle yok sadece projelere destek verecez diyor

AlıntıFevzi Er, "Kulübümüzün Süper Lig'e çıkması, komple şehrimizin Süper Lig'e çıkması demektir. O nedenle hiç bir zaman verdiği sözden dönmeyen Fevzi Er olarak, Samsunspor için yapılacak tüm projelerde takımımızın yanında olacak ve hep birlikte Süper Lig'e çıkacağız"

doğru oku birader, var orda.

metin burma da birşeyler diyore ama onun 94-2004 arasında 10 yıl boyunca denenmişliği var. 10 yılda samsunspora hiç birşey vermeyen bir artvinli. bunun ise denenmişliği yok. hem atakum balaç köyünden, yerli samsunluymuş. ben atakumda yaşasam oyumu verirdim.

birolkys

Arkadaşlar pazar günü karşıyaka macından çıkışta atakumdaki pazara uğradım o sırada mhp adayı fevzi er  herkesle tokalaşıyordu bana da gelip oyunuza talibim dedi bende  samsun lu isen oyum senin yoksa mümkün değil dedim. Bunun üzerine ben doğma büyüme samsunluyum dedi balaçtan dedi .Gerçeği söylemek gerekirse chp kökenliyim ve atakumda oturuyorum  ancak metin burmanın artvinli değil trabzon vakfıkebirli olduğunu ve koyu trabzonspor lu olduğunu biliyorum bu yüzden herşey samsun için diyerek benim oyum fevzi er e.Selamlar

Sercan

Arkadaşlar şu an Gazi Belediyesi başkanı olan ve en büyük aday olan Süleyman Kaldırım'da trabzonlu hatta Samsun'a 2003'te köy hizmetlerine müdür olarak atanarak gelmiş ve belediye başkanı olmuş...