Tahsin Kosif ve beraberindeki işadamlarının isyanı...

Başlatan er55, 11 Temmuz 2005, 13:06:36

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samsunkopat"benimde aklıma şu soru geldi? neden tahsin kosif ve arkadaşları kulubun borcunu bu kadar öğrenmek istediler; yaklaşık olarakk kulubun borcu bilinmekte. ama bu tarz yaklaşımın ticari bir yaklaşım olduğu kanaaitine kapıldım..ha bu arada madalyonun öbür yüzü olarakta yönetim neden bu tarz gelişmelere sırt çevriyor(bu noktada aday olacak insanlar için samsunsporu amaç değil araç olarak kullanacaklarını düşünüyor olabilirler; ve bu nedenle bu tarz engellemelerle samsunsporu korumak istiyor olabilirler; bilemiyorum.) ama yinede şu veya bu sebeple hareketimiz şöyle şekilleniyor; başkanlığa aday oldugunu söyleyen insanların samsunspor hakkında şunları şunları söylediği bilinmektedir diye açıklama yapmaları zorunluluğu doğar yönetimin o zaman. Ersun Yanal Hakan Şükür'le kampta yaşadıklarını anlatmadı;açıklamadı veya açıklayamadı; ve o konuda kendi haklı olmasına rağmen kendisi suçlu durumuna düştü..bugün yok.. o nedenle herkesin herşeyi bir an önce anlatması gerek. samsunsporumuzu sevenlerin takıma sahip çıkmalarıdır tek temennim..
kosif sadece samsunspor un borcunu öğrenmek için değil genel değerlendirme yapmak için bilgi istiyor dün akşam kanal s de kosif bağlandı adamı konuşturmadılar bile ben şunuda biliyorum kosif süleyman hurma yüzünden istifa etti içeriğine girmek istemiyorum bilen biliyor zaten  olay süleyman hurma erdoğan arıca tahsin kosif ve ismail başkanı kapsıyor

salihcakir

cem bazı şeylerin samsunlulardan ve samsunsporlulardan saklandığı kesin ama; herkesin olup biteni bilmeye hakkı vardır diye düşünüyorum..paylaşımlarını ve fikirlerini hep duymak isteriz.

samsunsevdalısı

Yönetim kurulu ve basın sözcüsü mazhar başoğlu tahsin kosifin yayımladığı bildirge hakkında en ufak olumlu yada olumsuz bir açıklamada bulunmadı.
bu düşündürücü...
bugünkü Halk gazetesine dün yapmış olduğu açıklamada ise,kongrenin 20 temmuza ertelenmesinin nedenini galip öztürkün yoğun iş temposundan dolayı 13/temmuzdaki kongreye katılamayışı olarak söyledi.
bu da demek oluyor ki galip öztürk 20 temmuzdaki kongreye katılacak...
bir de mevcut yönetimden bir kaç kişi haricinde diğer yöneticilerin yteni listede yer almadığını,dışardan güçlü ve yeni isimlerle samsunsporumuza yakışır güçlü bir liste oluturacaklarını söylemiş.
bakalım hayırlısı olur inşallah...

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samsunkopat"cem bazı şeylerin samsunlulardan ve samsunsporlulardan saklandığı kesin ama; herkesin olup biteni bilmeye hakkı vardır diye düşünüyorum..paylaşımlarını ve fikirlerini hep duymak isteriz.
kardeş ben şimdi ne olduğunu yazsam ortada sanal bir kavga olacak ben ismail başkanımızı cok seviyorum bu konuda konuşmayacam kosif i istifaya getiren SÜLEYMAN HURMA dır bundan eminim ismim cem olduğu kadar OLAY HURMA ERDOĞAN ARICA İSMAİL UYANIK VE TAHSİN KOSİF ARASINDA geçiyor