42- Abdülkerim BARDAKÇI

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:07:45

« önceki - sonraki »

ngonge

Çok iyi yerlere geleceğini ümit ediyorum. Çok başarılı bir stoper.

ali ihsan

N'Diaye'den sonra bu bildiğin Nesta gibi geliyor bana.Çok iyi.Oldum demez ve disiplinli çalışırsa önü çok açık.

sadece55

Bence rahatlıkla milli takım seviyesine gelebilir

ugurozkan

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Şubat 2017, 18:40:17
Bence rahatlıkla milli takım seviyesine gelebilir

alt yaş gruplarında milli olmuştu zaten. istikrarlı bir iki sezon oynarsa a milli takımı görebilir bence de.

cakir55

Sol bekte zorlandı ama seviyorum ben Abdulkerim'i inşallah seneye yine bizde olur.

Sadece Samsunspor

Karabudun

Aldığı paranın hakkını veren nitelikli bir oyuncu. Uzun süre bizde kalsın isterim ama sanmıyorum ki bize yar etsinler.

Mert

Şayet ligde kalırsak seneye bizimle olacaktır diye düşünüyorum.Sağlam bir duruşu var hamleleri tam isabet.İnşallah üstüne koyarak devam eder.

brigand

Abdulkerim - Ercan ikilisini tutmak savunma sorununu çözmek anlamına gelir. Bu bir fırsat ve değerlendirmek lazım. Sakatlık vs. olmazsa bu iki isim seneye bizi sağlama alır.

oguz_5528

Samsunspor'un son yıllarda gördüğü en iyi defans diyebilirim nazar değmesin her yerde maşallah

samsunsporlu1994

Gelecek sezon hedef gerçekten şampiyonluk ise Abdülkerim kesinlikle bu takımın içerisinde olmalı.

sadece55

Abdülkerim varsa sorun yok. Açıkçası seneye Süper Lig için en önemlisi iyi bir defans

Shane_Falco

Devre arasında Konya'dan stoper alınacağını duyunca şu Selim Ay'ı alsak bize ilaç olur diye düşünmüştüm. Sonra Abdülkerim çıkageldi. İyi ki de gelmiş. Umarım bizimle devam eder.

samsunum

Dün akşam ınstagramda canlı yayın yapiyordu. Sezon sonu konyaya doncem dedi

mehmet yılmaz

Yine mükemmel oynadı. Ancak sarı kart cezalısı olmuş.