2019/2020 - Sezon Başı Hazırlık Maçlarımız

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Temmuz 2019, 21:35:27

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Maci izliyorum pazarspor cok sert oynuyor umarim sakatlik yasamayiz. Defansta sikinti yok ama ofansifte son paslari yapamiyoruz uretken degiliz...

evolution55

yani kubilay öyle bir gol yedirdin ki bize. yine laubalilik ceza sahası içinde, kaptırılan top ani atak ve yedik

Sadece Samsunspor

Tam yazdim gol yedik. Istek var ama uygulamada sknti var

evolution55

55_OrHaN_55

21 Ağustos 2019, 16:56:37 #49 Son düzenlenme: 21 Ağustos 2019, 17:03:55 55_OrHaN_55
Bu kadar maddi imkana rağmen hâlâ Oğuz'un yerine adam alamıyoruz. Sol ileriye düzgün bir adam alamadık. Orta sahada top tutan, oyunu yönlendiren iyi bir oyuncumuz yokken şampiyonluk kesinlikle hayal. Oğuz'la ve Samet Asatekin'le de olmaz bu iş.

Sadece Samsunspor

Kornerlerin hepsini olumsuz kullaniyoruz malesef.

twitter

2. Yarıyı izlexim

Kaleye gidemedik desem yalan olmaz

Ollivanders

Sanırım İrfan Buz'a rağmen bu sene de olmayacak.  elimizdeki futbolcu kadrosu yine kalitesiz. Atak oyunu oynayamayan, gol pozisyonu yaratamayan, kanat oyunu oynayamayan, çizgiye inemeyen, futbolun basitliklerini dahi gerçekleştiremeyen bir takım ile başarı hayal. Bu takımın 3-4 adet ciddi takviyelere ihtiyacı var.

ata55

Bu maç ilk devreyi izledim. Sinir katsayım arttı
Ikinci devre daha kötü bir takım varmış.
Bu şekilde, hiç bir halt olmaz. Kabız gibi top oynuyoruz.
Şu gökhan meral ne ayak anlamadım. Bu mudur sol bekimiz? Onca paraya rağmen halen adam alıp da oğuz'u kesemedi. Robert dayı, atıp tutuyor ama işler iyi değil.

cakir55

Bu takımdan hiçbir şey olmaz. En az 3 takviye yapmak zorundayız.

Stoper

Bize Ofoedu'nun beyaz tenlisi lazım..
Orta sahaya transfer istemişti hoca ama birde kanat gerekli.
Geçen sene de sık yazdım, stil olarak şu an takımda beğendiğim kanat oyuncusu Ramazan Çevik. Onu da sol bek olarak düşünüyor hoca.

55.hakan

Para olmasına rağmen ısrarla iyi adam almama ve sezon boyunca sinir krizi çekme. Geçen sene Keçiören bu sene Manisa nın aradan sıyrılıp 1.olması. Bu senenin de senaryosu bu galiba. Bu adamlar Manisa'ya gidebiliyor da bize nasıl gelmiyorlar acaba. Bir de kötü adamları niye takımda tutuyoruz halen. Onur Eriş in takımda işi ne?

Dartagnan

Alıntı yapılan: 55.hakan - 21 Ağustos 2019, 21:53:43
Para olmasına rağmen ısrarla iyi adam almama ve sezon boyunca sinir krizi çekme. Geçen sene Keçiören bu sene Manisa nın aradan sıyrılıp 1.olması. Bu senenin de senaryosu bu galiba. Bu adamlar Manisa'ya gidebiliyor da bize nasıl gelmiyorlar acaba. Bir de kötü adamları niye takımda tutuyoruz halen. Onur Eriş in takımda işi ne?
Abi bu takımda hala oğuz oynuyor. Şaka gibi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dartagnan

Cok karamsarsın diyebilirsiniz. Ancak bu takımda teknik personel ve futbolcular arasından güven duyduğum tek adam İrfan buz. Başka kimse yok ve küme düşmemeye oynadığımız, transfer yapamadığımız dönemlerde dahi takımı sahiplenebiliyorken 2 senedir kurulan Samsunsporu sahiplenemiyorum nedense. Bu durum sadece bende mi var yoksa aranızda da benimle aynı düşüncede olan var mı? Merak ediyorum.

alperen_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 21 Ağustos 2019, 22:59:01
Cok karamsarsın diyebilirsiniz. Ancak bu takımda teknik personel ve futbolcular arasından güven duyduğum tek adam İrfan buz. Başka kimse yok ve küme düşmemeye oynadığımız, transfer yapamadığımız dönemlerde dahi takımı sahiplenebiliyorken 2 senedir kurulan Samsunsporu sahiplenemiyorum nedense. Bu durum sadece bende mi var yoksa aranızda da benimle aynı düşüncede olan var mı? Merak ediyorum.
Şuan da bize gelen lerin Buz da dahil olamak üzere tamamı sadece para için geliyorlar .Bu pisikoloji ile takımdaşlık ve taraftarla diyalog kurmada  sıkıntı yaşanıyor olabilir.Aynı duyguları bende yaşıyorum.