samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

kamuri

gençler araba listesini daha yeni gördüm ;D güzel maç oldu bu akşam 7 ye 7 ye olmasına rağmen hapayın sakatlığında yediğimiz iki golle maçı 8_7 kaybettik

mehmet yılmaz

Gecen kamuriyle  konuşurken önce el clasicoyu izleriz, sonra da o maçın ardından bizimkine maç denirse maç yaparız diyorduk ancak bu akşamki el classico'dan daha çekişmeli bir maç oldu bizimki. 7-7 oynadık, iyi mücadele oldu. yenildik, çok zoruma gitti arkadaş :)

hapay gelmemişti, onun yerine yine altay formalı, kolektif oyuna uygun, pas atan, bloklar arası bağlantıyı sağlayan bir başka arkadaş geldi. ismini soramadım ama hapay gelmesin bundan sonra o altaylı gelsin  8) :peeh:

millwall

abi dedim,canım abim dedim,kollektif futbol bana yaramıyor dedim,abi ben pas verirsem dengem bozulur dedim,bana göre değil dedim inanmadınız.bak ne oldu şimdi? :(
aldık sol ayak bileğini geldik eve.yarında nöbetçiyiz.haydi hayırlı işler
:rulet:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: millwall - 22 Nisan 2012, 01:33:15
abi dedim,canım abim dedim,kollektif futbol bana yaramıyor dedim,abi ben pas verirsem dengem bozulur dedim,bana göre değil dedim inanmadınız.bak ne oldu şimdi? :(
aldık sol ayak bileğini geldik eve.yarında nöbetçiyiz.haydi hayırlı işler
:rulet:
ben yokken kollektif futbola mı başladın abi :(

mehmet yılmaz

Son maç birer eksiğe rağmen güzeldi, tadı damakta kaldı :)

1- samsuni

babasamsunlu

mehmet yılmaz

Akan, Bünyamin abiye ulaşabilir misin? Daha önceden bir sözü vardı bize. :) Oynar mı bu hafta?

AhmetDenizci

##kdc##

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Nisan 2012, 14:56:01
Akan, Bünyamin abiye ulaşabilir misin? Daha önceden bir sözü vardı bize. :) Oynar mı bu hafta?

ulaşırım büyük ihtimal..
sözü varsa tutacaktır :)

not : 7 numara boş kalsın şimdilik ;)

alperen

1-samsuni
2-babasamsunlu
3-ahmetdenizci
4-kdc
5-alperen

millwall

1-samsuni
2-babasamsunlu
3-ahmetdenizci
4-kdc
5-alperen
6-kollektivite

babasamsunlu

Serkan

mehmet yılmaz

Maça gelen herkes 10'ar lira getirsin.
Şubat ayındaki A.Gücü deplasmanına gitmemiz nedeniyle kalan 50 TL borç var halı sahaya. O yüzden adam başı 6.5 yerine 10 lira ödeyeceğiz. ;)
Hadi canlarım, hadi bakayım  :D

Ayrıca Hapay bu hafta da gelmesin, meğer Altay camiasının içinde pas atmayı bilen birileri de varmış, o arkadaş gelsin yine..  :P