Aks Tv Samsunlu Fehmi Programına Davet

Başlatan bengülü, 14 Aralık 2009, 16:30:09

« önceki - sonraki »

bengülü

aks tv   canlı yayınlanan programda  perşembe akşamı saat 19:30 başlayan samsunlu fehmi programına samsunsporlu arkadaşlarımızı bekliyoruz kanal s binasında olucak katılmak isteyen arkadaşlar lütfen samsunsporlu kaşkol yada polarla gelmesini rica ediyoruz çünkü konumuz samsunspor olucak samsunspor'umuzu  tanıtacağız orda gelmek isteyen arkadaşlarımız isim listesi yapaılım...
1. bengülü

çapaþ 06

Burak

nasıl bir program olacak açık oturum tarzı birşeymi?

fatih55ankara

samsun155

ben o programı ilk başladıgı günden berii gidiorum
geçen haftada pankart açmışdım ;)

bengülü

Alıntı yapılan: dukeburak - 15 Aralık 2009, 10:39:34
nasıl bir program olacak açık oturum tarzı birşeymi?

program eğlenceli olucak orda samsunspor tanıtacağız aks tv her zaman görüyoruz ts bayraklarıyla bizde burasının samsun olduğunu gösterceğiz

bengülü

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 15 Aralık 2009, 18:37:54
2.fatih55ankara

fatih kardeşim seni bekliyorum benim cep telimi özelden veriyorum sana grş. üzere

bengülü

Alıntı yapılan: samsun155 - 15 Aralık 2009, 23:20:39
ben o programı ilk başladıgı günden berii gidiorum
geçen haftada pankart açmışdım ;)

iyi yapmışın arkadaşım bu programada gelirsen görüşürüz

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: bengülü - 14 Aralık 2009, 16:30:09
aks tv   canlı yayınlanan programda  perşembe akşamı saat 19:30 başlayan samsunlu fehmi programına samsunsporlu arkadaşlarımızı bekliyoruz kanal s binasında olucak katılmak isteyen arkadaşlar lütfen samsunsporlu kaşkol yada polarla gelmesini rica ediyoruz çünkü konumuz samsunspor olucak samsunspor'umuzu  tanıtacağız orda gelmek isteyen arkadaşlarımız isim listesi yapaılım...
1. bengülü

canım abim oralarda bile rahat duramıyorsun :) samsunlu fehmide zaten samsunsporlu bunu bursada herkez bilir bence çok iyi düşünmüşsün abi.umarım istediğin gibi olur herşey.

samsun155

Alıntı yapılan: bengülü - 16 Aralık 2009, 14:04:07
iyi yapmışın arkadaşım bu programada gelirsen görüşürüz
gelmeye calıscam. .