Galatasaray Samsun'a geldi; Şerefsizler Havalimanında...

Başlatan MeL_55, 09 Ocak 2010, 19:30:32

« önceki - sonraki »

ankarta 55

facebookda orduspor sayfasının 48bin hayranı var sayfaya girdim bakalım gs maçı ne yazııyolar diye admin yazmış gs karşısında orduspurmuza başarılar  52 tane  yorum var  genelliyim size hepsi şöyle orduluyum ama gs kazansın galatasarayımzıa başarılar gs yner  bunlar  istanbul taraftarı memlket hainleri iyiki samsunsporluyum bunları gördükçe samsunsporluluğumla daha çok      övünüyom ezik ordusu

babasamsunlu

dün akşam polarımla cumhuriyet meydanından mecidiyeye doğru çıkarken bizim tarafatar gruplarımızdan bi tanesi basketbol maçına  "biz samsunsporluyuz" tezahuratıyla gitmelerini gördüm...tam aynalı bianın önünden geçerken o binanın alt kısmında ayakkabı terlik satan biri "biz de fenerbahçeliyiz ne olacak şimdi" dedi gülerek...polarlı babasamsunluyu birden karşısında görünce bi gülmesi kesildi önce..biraz baktıktan sonra dedimki...ne olacağını bilmek istiyorsan git içlerinde söyle aynı cümleyi....adam oracıkta öylece kaldı...

polarım ve ben samsunun ekmeğini yiyipte Samsuna ve Samsunsporluya saygısızlığı bir halt sananlardan bir tanesini daha yola getirmenin mutluluğu ile yolumuza devam ettik ...

bu polar çok şahane bir şey....

Jnr.Serkan

Ordu'ya direkt uçuş olmadığı için önce Samsun'a giden Galatasaray kafilesi, Çarşamba Havaalanı'ndan otobüs konvoyuyla birlikte yola koyuldu. Sarı-Kırmızılılar'ı Samsun'da 300 kişilik coşkulu bir taraftar grubu karşıladı. "Şampiyon Cim Bom" tezahüratlarıyla Çarşamba'yı inleten futbolseverler, imza alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Ordu'da da Galatasaray'a büyük sevgi gösterisi vardı.

abartıya bak...300 kadar taraftar diyor fanatik gazetesi.

ankarta 55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ocak 2010, 15:34:52
dün akşam polarımla cumhuriyet meydanından mecidiyeye doğru çıkarken bizim tarafatar gruplarımızdan bi tanesi basketbol maçına  "biz samsunsporluyuz" tezahuratıyla gitmelerini gördüm...tam aynalı bianın önünden geçerken o binanın alt kısmında ayakkabı terlik satan biri "biz de fenerbahçeliyiz ne olacak şimdi" dedi gülerek...polarlı babasamsunluyu birden karşısında görünce bi gülmesi kesildi önce..biraz baktıktan sonra dedimki...ne olacağını bilmek istiyorsan git içlerinde söyle aynı cümleyi....adam oracıkta öylece kaldı...

polarım ve ben samsunun ekmeğini yiyipte Samsuna ve Samsunsporluya saygısızlığı bir halt sananlardan bir tanesini daha yola getirmenin mutluluğu ile yolumuza devam ettik ...

bu polar çok şahane bir şey....
anti ist tek kral samsunspor  

ankarta 55

ordu 0 gs 3 devam ediyo  ordulu bi kazma kırmıızı kart görmüş nonda bile gol atıyo  ezik ordusu bunlar  keşke  gruplara kalsaydıkda cinconla biz eşleşsydik bi ortalığı karıştırsaydık acaba ordu taraftarı her golde alkışlıyomudur

ugrass

Akyol

Birazdan amcam ve yengemi uğurlamak üzere havaalanına doğru yola çıkıyorum. Muhtemelen bu ib..rahimoviçlerde orda olacak bende SAMSUNSPOR montumla orda olacağım belki hatırlarlar bu şehrin bir takımı olduğunu!

ugrass

Alıntı yapılan: Akyol55 - 10 Ocak 2010, 19:05:17
Birazdan amcam ve yengemi uğurlamak üzere havaalanına doğru yola çıkıyorum. Muhtemelen bu ib..rahimoviçlerde orda olacak bende SAMSUNSPOR montumla orda olacağım belki hatırlarlar bu şehrin bir takımı olduğunu!

helal =)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 10 Ocak 2010, 19:05:17

+ 1965

celebi

süper valla ellerine sağlık arkadaşların tekrardan

Pergani 55

Çüş... Allah biraz beyin versin bu avellere,GS yi karşılamaya gitmişler bi halt ettiklerini sanıyorlar verecen odunu bu şerefsizlere. görünce ne diyecegimi bilemedim. Bu bizans takımlarını ne diye tutarlar aklım almıyor bu ne mantıktır hem Samsunlu olacaksın hem kahbe bizansa gönül vereceksin olur iş degil. Biz öz Samsunlu ve Samsunsporluyuz

Jnr.Serkan

AnTi İstanbul.Yaşasın memleket takımını tutanlar...

Pergani 55