HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

SSKLA

Takımımız Ankaragücü ile hazırlık maçı yapacak...

Samsunspor'umuz 6 Ağustos Cumartesi günü MKE Ankaragücü ile hazırlık maçı yapacak. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak özel karşılaşma, rakibin maçtan hemen sonra Ankara'ya dönecek olması nedeniyle saat 20.00'de başlayacak. Samsunspor'umuzun ilk kez taraftarı karşısına çıkacak olan maçın bilet fiyatları ise 5 lira olacak. Taraftarlarımız sadece Maraton tribününe alınacak.

Kaynak : Samsunspor.org.tr

GökhanÇağlar

sezon açılışı değil sadece bir hazırlık maçı..Bolu da oynadıklarımız gibi..daha görkemli bir sezon açılışı olmalı liglerin başlamasına yakın..

turgayergeni

fat55

hazırlık maçı kimse gitmese de olur elbet.ama yine de baya taraftar gider.

SerhaT55

İstanbulda  buyuk_sehir hazırlık maçı oynancakmış tarihi belli değilmiş facebookta paylaşmışlar.

sersa

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 05 Ağustos 2011, 15:38:44
İstanbulda  buyuk_sehir hazırlık maçı oynancakmış tarihi belli değilmiş facebookta paylaşmışlar.

Yarın akşam sahasında Süper Lig takımlarından Ankaragücü ile karşılaşacak kırmızı beyazlı ekip, ikinci hazırlık maçını ise deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak. Olimpiyat Stadı'nda oynanması planlanan karşılaşma öncesinde Samsunspor'un hedefinde yarın akşam ki Ankaragücü karşılaşması var.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=61112

Ayberk

Alıntı yapılan: turgayergeni - 05 Ağustos 2011, 15:15:20
100-200 kişi gitse bari :rulet:

aynen. bence yarın maça gidenleri ödüllendirip, yedek kulübesinden izletmeliler maçı. Malum oraya sığar maça gidenler  :evet:

fındık

yarın maratonda her ayrı taşa bir tribün grubu düşecek  :D

samuray

saçma bi saatte maç tam iftar vakti yönetim iftar kumanyası mı dağıtacak acaba? ;D ;D ;D

erhan55

gavur bile müslüman ülke takımıyla maç yaparken buna saygı gösterir. bizim bu yönetim hep tavizci masa başında kazanamıyor ya da hep başkasının yalakası açıklamalar yapıyor. çok işimiz bunlarla.

isyan

Alıntı yapılan: erhan55 - 05 Ağustos 2011, 20:14:33
gavur bile müslüman ülke takımıyla maç yaparken buna saygı gösterir. bizim bu yönetim hep tavizci masa başında kazanamıyor ya da hep başkasının yalakası açıklamalar yapıyor. çok işimiz bunlarla.
Sadece bir mac yüzünden, yeni yönetimi tutu ve adnan gibiler'le karistirmamak gerek  :o

erhan55

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 05 Ağustos 2011, 20:21:43
Sadece bir mac yüzünden, yeni yönetimi tutu ve adnan gibiler'le karistirmamak gerek  :o

ben bir maç yüzünden değerlendirmiyorum yazılarıma bakarsan genel olarak benim kanaatimce tespit ettiğim yanlış hareketlerini ve gelecekteki sorunların sinyallerini işaret ettiğimi görürsün.saygılar

cembaba

Alıntı yapılan: seko - 05 Ağustos 2011, 15:48:26
yarın maratonda her ayrı taşa bir tribün grubu düşecek  :D

O kadar da andaval değillerdir herhalde. Birlik olunur mutlaka.

turgayergeni

facebookta atilla cebeci maçı yayınlamak için kuluble gorusmelerinin surdugunu yazdı.

kumköylü ahmet