Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Şubat 2011, 00:33:52
senın hocan 10 kısıye karsı hala 4 defans oynatıyor ve ızzetı cıkarıp bılly ı alıyor.Halbukı 1 defansı cıkarıp bılly ı alması gerekırken.Buna ne demelı korkak Kalpar !!!!!
Kesinlikle doğru bu ne korkaklık Billy'i alacan bari İzzet'i çıkarma ikisini bir oynat adamlar zaten 10 kişi daha neden çekiniyorsun.

Cagdas Ünver

Arkadaşlar hemen yelkenleri suya indirmeyelim. Diğer Takımlarda düşüşte. Boluspor, Kartala nazaran daha açık bir Futbol sergilerse kontralardan sonuca gidebiliriz diye düşünüyorum.

GurbetciFanatik

s_uzunkaya

kritik yapacak halimiz kalmadı. sadece bolusporu yenceez diyorum. ve bunada inanarak diyorum. sağlam bi izzet ve sağlam bir bilyy gol yollarında etkili olmamızı sağlayacaktır. şu bolu maçınıda bir alalım bir haftalık arada sakatlar iyice iyileşir ve kondisyon, taktik olarak daha iyi oluruz diye ümid edelim. .....BU SENE O SENE....

kaptan 55

15 Şubat 2011, 09:44:39 #34 Son düzenlenme: 15 Şubat 2011, 09:58:54 kaptan 55
bolu iki haftadır pozisyona bile giremeyen bize faturayı keser,umarım fatura ağır olmaz.

fat55

beraberlik süper olur.galibiyet anlatılmaz.mağlubiyeti düşünemiyorum.

Ayberk

Zenke gününde olursa 1 puan alırız, olmazsa yine hüsran. Ahmet Mersin'deki gibi olmazsa fark yiyip dönmekten kurtuluruz sadece. Gol atmakta bu kadar beceriksiz bir takım daha yoktur herhalde. Bu tip maçlarda ancak karambolden gol atarsın, onu da yapacak adamın yok. Ceza sahasına girip de tekrar kanada dönen forvet oyuncularıyla gol atmak mucize zaten. Kontralarla 1 gol atarsak çok iyi. Üstüne yatarsak bir ihtimal 3 puan alabiliriz. Ama bu senaryoyu kuran takım düşme potasında olmalı normal şartlarda, Allah'tan ilk yarıda alınan puanlar var. Şampiyon olacak takım deplasmanmış içerdeymiş bakmadan saldırabilmeli korkmadan. Nerde öyle vura vura gidecek takım?

Ahmeti

Alıntı yapılan: fat55 - 15 Şubat 2011, 10:17:26
beraberlik süper olur.galibiyet anlatılmaz.mağlubiyeti düşünemiyorum.

Dün akşamki futboldan sonra kendime hala gelemedim ben bu futbolla mağlubiyetten başka birşey düşünemiyorum umarım ben yanılırım

FaTiH_HaN

Artık kartal, güngören, diyar maçlarından çok bu tarz maçlara güveniyorum bence boluyu yeneriz ve bu hafta liderliğe otururuz aksini düşünmek istemiyorum tabiki ama deplasmanda üzerimize gelen takımlara rahat gol bulduğumuz bir gerçek. kartal maçından daha zor bir maç değil.

Serkan

Açık futbol sergileyen takım biraz becerikli olsun Bizi kevgire döndürür.

samsunspor.co.nr

Ayağımızda top tutamıyoruz,top süremiyoruz düz zeminde.
Ya ayağımızdan açıyoruz rakibe veriyoruz,ya topla birlikte rakibin içinden geçmeye çalışlıyoruz, ya da hatalı pas ile rakibe zorluk çıkarmadan teslim ediyoruz.

Gol ararken ofansta iken rakibe hediye ettiğimiz bu topları birbirlerine pas atabilen (!) ve hızlı oynayabilen,becerikli futbolculardan kurulu takımlar kullandığında kalemizde yaşayacağımız pozisyonları saymakla geçer maçlarımız.

Mersin ve Kartal maçındaki gibi oynarsak eğer Bolu maçı da buna benzer maçlardan birisi olmaya aday.. çok zor bir maç.. umarım teknik heyet,futbolcular daha ciddi hazırlanır,saha icinde de daha ciddi olurlar ve istikrarsız bir grafigin olması gerektiği (!) gibi 3 puan ile dönerler..

Sevgiler..

FaTiH_HaN

Biz iyi değiliz ama rakiplerimizde iyi değil lider ordu kevgir oldu denizli akhisarın elinden zor kurtuldu rizenin durumu belli 2. yarı nispeten iyi oynayan takım boluspor ama onlarında bizden çok iyi takım olduğunu düşünmüyorum. en iyi zamanlarında şampiyon olucaz dedikleri zaman deplasmanda yenmiştik şimdi daha kötü durumda değiliz bence maçı alırız.

kaptan 55

çok ümitlisin kardeşim,inşallah senin dediğin çıkar ama benim pek inancım yok,hele bolu ilk çeyrekde bir gol bulursa fark olur bu maçda.

34 SS 1965

beyler bız gercekden cok haksızlık edıyoruz takımın alayı neredeyse tecrubesız bence hemen parlıyoruz.kım derdıkı lıg baslamadan bu takım kafaya oynar dıye cocukların hırsıyla geldık buraya kadar sımdı ne oldu samsunspor cok buyuk takım onlardan bı bı puan alırsak cok cok ıyıdır mantıgı olustu dıger takımlarda halbukı takımın cogu tecrubesız bız yıne umıtlı olalım takıma sahıp cıkalım bı ıkı macda degısek seyler degıl daha 12 mac var erkenden umutlarımızı yıtırmeyelım derım ben daha 4 5 mac kradımız var bunlardan 3 maglubıyet 2 beraberlıkde olur nıye olmasın devamlı yencegız dıye bı gaye yok ama bızler ınanmalıyız elbet onlarda ıanancakllar boluya gıdecegız yıne topcularımızı sevmesekde takımızı destekleyıp 3 puanı almalarını saglıyacagız.

celebi

Ya mesutum ben senin kadar iyimser olamıyorum be kardeşim.