Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

cembaba

King Of The North

celebi

King Of The North

Gol attığımızda kendimi tanıyamıyorum, canavara dönüşüyorum ;D

Sonuna Kadar 55

Donbay

bir konu tartışmak istiyorum medeni bir şekilde sayın grup istanbul üyeleri her deplasmanda samsundan gelen taraftarlarla birlikde samsundan gelen ve taşa cıkan grup baskanın dediği bagrılırken bu deplasmanda bunu aşmış ve samsundan gelen gruba uymadınız yani çatlak çatlak sesler cıktı ... bunun nedeni biz daha fazla cefa cekiyoruz mu kalabalık geldik rehabete kapıldık mı yoksa sizden daha üstünüz mü???? :(

34 SS 1965

bence yanlıs dusunce ıcersındesın grup ıstanbul cogu deplasmanda yerını almıstır kımse samsunspordan buyuk degıldır bunu herkes bılır kı cıco reısden baskasının trıbun olarak fazla etkılı bır ısım yoktur ha soyle bır durum vardır eger samsundan gelen tayfa yorgunsa cogu deplasmanda oluyor trıbunde seslerı cıkmıyor yada yorgunlukdn bagıramıyolar bızım tayfa yakın mesafe bolu ve dıncler bızımkıler eger basa cıkan adam bırlıgı saglayamamıssa bızden bırı cıkar bızımde basımızda zırzop abı vardır oda bızı temsılen banazlı abının cıco reısn yanında dururlar deplasmanda ama hıc bı zaman bızde ayrılık gayrılık yoktur takımı destekleyen kım varsa bızde o grupla yakınlasır destegımızı hep beraber verırız bu gercektır.ama bır gercek daha vardır kı gozle gorulur herkes bılır cıco rısın yoklugu bıraz trıbun gorsellıgı olarak eksık oldugumuzu sen bence yanlıs dusundu.

emre

İnsanlara çamur atmak ne kadar kolay hale gelmiş.Grup İstanbul 55 deki her kardeşim ve abim her zaman Samsunspor menfaatlerini öncelikli düşünmüşlerdir. Önemli olan o grubun bu grubun üstünlüğü değil takımın sonuna kadar yanında olmaktır.Sen daha maçın başından başlarsan Bolu tribününe sövmeye,adamlar hazır susmusken -senin tribününde daha adam gibi bagırmıyorken- "Bolu sustu bizi dinliyor" gibi tezahuratlarla adamları gaza getirirsen kimse sana uymaz kusura bakma.Dikkat edilirse tv den yer yer gelen Bolu tribünün sesi hep biz onlara küfür ettikten sonra.

Mesut kardeşimin dediği gibi Çiço'nun askerliği özellikle deplasmandaki Şirnler'i çok etkilemiş.Çoğu tezahuratlara uymuyor hatta bazıları başlarındaki elemanın söyledilerini bile dinlemiyordu. Bolu deplsamanı yendiğimiz için güzel geçti.Ama tribünün oyuna hiç bir etkisi olmadı bence.Halbuki geçen sene bu takımı bu taraftar ateşlemişti...

cembaba

En büyük eksiklik bir tribün liderinin olmayışı. Herkes sustu gibi bir anlayış çıkmasın da. Geçen seneye göre kötüydü Bolu'daki destek. Arkadaşlar bir de onlar bağırmadı bunlar bağırdı. Bırakmak lazım şu olayları. Takımın yanında takıma destek olup, hep birliktelik ile bunları aşacağız. Ama Çiço'nun olmayışı tribünü biraz değiştirdi öyle görüyorum. Tribün Liderliğini herkesin yapamayacağı bir iş olarak görüyorum. Yoksa, kim çıktıya oraya bağırmış bir taraftarız yani. : )

34 SS 1965

trıbun reisi denılıgı gıbı kolay ıs degıl herkes o tasa cıksa neler  neler trıbunculuk farklı trıbun reısı farklı çiço benım dusuncem tek yanlıs anlasılmasın tribun reisidır trıbun lıderıdır banazlı abı de on numara baskandır ama bu ıkılının bır arada olması sart onun ıcın cıco reısın askerden gelene kadar fazla bır varlık gosterılmesı zor helekı deplasmanda ıstenılen hersey olmayabılır.olayları yanlıs yerlere cekmeyın olay bıtmıs kapanmıs ustunden 3 hafta gececek neredeyse bosuna kımse kımseyı kırmasın.hepımızın davası aynı SAMSUNSPOR

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 24 Şubat 2011, 10:19:59
Gol attığımızda kendimi tanıyamıyorum, canavara dönüşüyorum ;D

Herkes öyle birden kendimi en üstten aşağıda tellerde buluyorum :)

Donbay

kardeşim ben size bu işi bilmiyorsunuz yada biz sizden daha iyiyiz yada siz hiç bir yere gelmiosunuz demedimki şükür kmsenin gitmediği yerde gidip SAMSUNSPORu güzel şeklde temsil ettiniz .. benim anlamadığım neden biz bişe başlatırken sizde bunu gördüğünüz ve duyduğunuz halde deiştirip başka birşey başlattınız..

ayrıca haklısınz burak abisiz tribünün potansiyeli düştü ama samet abide çiço reis kadar bu işi yapıyor hak yememek lazım...

nese olmuş bitmiş birşey teş. ederm

babasamsunlu

Bu maçtan sonra Erkut kardeşimle konuştuğumuda "bi çıktık" demiştim..
Bu maçının öneminin bir sürü önemi vardı..
Bu maçtan sonra bay geçiyorduk ve eğer yenilseydik bi anda aradaki fark açılırdı ve bu tip şeyler takımları  piskolojik olarak çok etkiler.. bknz :Ordu.. v.s.

Şimdi burdan Erkut demliellibeşe diyorum ki.... "ben demedim mi la sana biz çıktık diyeeeeee"   ;D ;D ;D
Seviyorum kardeşim seni öpüyorum kelinden   :-* :-* :-* :-* :-*