Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

brigand

bu maça saglam bi havayla gireriz alırız maçı inş..

Ayberk

1 ay boyunca bu olumlu havamız bozulmaz, Akhisar'a da sihirli değnek değmezse, 1-0 da olsa kazanacağımızı tahmin ediyorum. Ama daha çok var beee, geçmez futbolsuz bu zaman...

KareAs55

Hazırlık maçı falan düzenleseler aslında mantıklı olmaz mı ?  (Turnuva gibi )

Turuncu

celebi

celebi

HoliganSamSunLu

samsunspor hep kolay maçlarda puan kaybediyor zaten zor olsa korkumuz yok

emre

Alıntı yapılan: celebi - 21 Aralık 2010, 15:52:15

pek inanmam aslında bu tip şeylere ama ;) :D benim açtığım topiçlerde yenilgi görmüyoruz. RABBİM UTANDIRMASIN. skor 0-2 (topiç erken mi oldu ne ;D)

abi ben inanmaya başladım valla..rize maçında içimden diyorum kırılma maçlarını bir türlü alamıyoruz peşine gerçi başlığı çelebi abi açtı geliyor  :D

ferhat55

açtıgin başlıklarda yenilmiyoz ama gittigin her maçta yeniliyoz nasıl olcak abi

irFan_55

SAMSUNSPOR ÇAPULCULARLA DEĞİL TARFATARIYLA HAK ETTİĞİ YERE GELECEK  ALLAHINI SEVEN OYNASIN GÖNÜLDEN

berusa55

Alıntı17 futbolcuyla antrenman
22 Aralık 2010 / 20:26
Samsunspor bugünkü idmanını takımdan ayrılan ve izinli futbolculardan yoksun 17 oyuncu ile tamamladı.
Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Kırmızı Beyazlılar'da takımdan ayrılacak olan futbolcuların belli olmasının ardından gerçekleşen antrenmana, yönetimin izin verdiği Agbetu, Zenke ve Murat Yıldırım katılmadı.

Takımdan ayrılan futbolcuların idmana katılmamasıyla birlikte ekibimiz 17 kişiyle idmanı sürdürdü. Kaptan Turgay Gölbaşı ile savunma oyuncusu Kemal Tokak takımdan ayrı düz koşu yapıp idmanı tamamladılar. Diğer futbolcular düz koşu yaptıktan sonra iki gruba ayrılıp pas çalışması yaptılar.

Antrenman yarım sahada çift kale maç ile devam etti. Çift kale maçta genç futbolcular ile tecrübeli futbolcular iki takım halinde mücadele ettiler. Kaleci Ahmet Şahin forvet, Kaleci Antrenörü Yunus Şenocak'ın stoper oynadığı mücadele keyifli dakikalara sahne oldu.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27292

celebi

Alıntı yapılan: ferhat55 - 22 Aralık 2010, 21:09:23
açtıgin başlıklarda yenilmiyoz ama gittigin her maçta yeniliyoz nasıl olcak abi

koçum o yüzden artık bu sen çıkalım diye gitmiyorum ya maça

kumköylü ahmet

ilk maci daha unutmadim adam hayatinda samsunspor gibi bir takima karsin oynamamis muhtemelen ilk defa tvye cikcak neyse mac basladi ve bitti adam tvde tarlada savasdik diyodu...eeeeeeee etme bulma zamani beyfendi simdi sizin o modern sahasinda oynayarak yen bakalim bizi..adam diye itap ettigim kisi akhisarmi baska bir diyarmi nedir onun teknik direktorudur...gick kapdim adama birkere...siz akhisarsaniz bizde samsun hizariyla cikariz sahaya sizinde ne akiniz nede hisariniz kalir 2011 kabusunuz olacagiz :D

furkan5534

Forvetim

ilk maçtaki puan kaybını telafi edeceğimizi düşünüyorum. temkinli oynayıp sonucu kovalayalım, hedefimiz var hiçbir takım hafife alınmaz artık.